Zobacz temat
 
Co was najbardziej przeraża?
Siemka ludzie.

Chciałbym się z wami czymś ważnym podzielić. Otóż w klasie mam kolegę który fascynuje się zjawiskami paranormalnymi. Uwielbia historie o duchach itp. Najbardziej fascynują go jednak nagrania które nie wiadomo poco powstały i w jakim celu. Ostatnio na facebooku wysłał mi link do jednego z takich nagrań. Niby nic szczególnego ale jak dobrze się wpatrzysz (zalecam fullscreen) zauważysz na tym filmie wiele niepokojących symboli, jak pentagram czy iluminati. A jak się wsłuchasz (ale naprawdę dobrze, najlepiej na jakichś dobrych słuchawkach) to usłysz płacz dziecka i różne przekształcone dźwięki (nie ma co, są dobrze wplecione w muzykę więc trzeba się dobrze wsłuchać). Film jest krótki, trwa 14 sekund więc trzeba naprawdę dobrze się skupić. Ja po tym nagraniu mam mieszane uczucia.

Oto nagranie:
YouTube Video

Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-28, 17:39
To nie jest ten słynny filmik, w którym na końcu wyskakuje jakieś straszydło? Bestia :P
Gwiazdeczka napisał(a):To nie jest ten słynny filmik, w którym na końcu wyskakuje jakieś straszydło? Bestia :P


Raczej nie

Połączony z 2016-04-28, 18:11:05:
Zresztą sama obejrz
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-28, 18:11
Aa, czyli to jednak to cudo Robin :)
Gwiazdeczka napisał(a):Aa, czyli to jednak to cudo Robin :)


Nie psuj innym zabawy. Nie spoileruj
TypowySlade napisał(a):

Gwiazdeczka napisał(a):Aa, czyli to jednak to cudo Robin :)


Nie psuj innym zabawy. Nie spoileruj


Wybacz, w tym przypadku musiałam XD
To jest zbyt znane i tak Gwiazdka :D
Gwiazdeczka napisał(a):
TypowySlade napisał(a):
Gwiazdeczka napisał(a):Aa, czyli to jednak to cudo Robin :)
Nie psuj innym zabawy. Nie spoileruj
Wybacz, w tym przypadku musiałam XD
To jest zbyt znane i tak Gwiazdka :D


Ale są ludzie którzy tego nie znają.
Przeraża mnie brak artów na profilu dA Starfiire.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przeraża mnie wysokość. Tak, mam lęk wysokości, którego postaram się pozbyć skacząc ze spadochronu. Ale to w swoim czasie.
Ludzie.
Nigdy niewiadomo co wymyślą. Bestia :P
Szczerze boję się piekła.Nie boję się śmierci bo to i tak nastąpi, ale boje się że kiedy już umrę będę do końca świata cierpieć. I że to nigdy się nie skończy.
poza tym boję się, ze nie będę szczęśliwa, że nikt mnie nigdy nie zrozumie i wszyscy naokoło będą mieli szczęście, miłość osobę która zawsze ich wysłucha i pocieszy. Tylko ja będę obok i będę jakby oglądała to cudze szczęście, a własnego mieć nie będę.
Przejdź do forum: