Zobacz temat
 
Co was najbardziej przeraża?
no ja mam tak samo Gwiazdka :D
Ja tam się niczego takiego nie boję. Taka jestem no XD Czasami jak wracam sama do domu po zmroku to w sumie sie caly czas ogladam za siebie, ale akurat mieszkam na takim odludziu wsród pól, źle sie idzie. Ja jestem przyzwyczajona do chodzenia samej.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja, jak już mówiłam, mam taką wyobraźnię, że gdyby wszystko, co sobie wyobrażam miało miejsce, cały świat byłby jednym wielkim horrorem pełnym zombie, włamywaczy, nożowników, żuli itp. , a ja sama dawno leżałabym gdzieś zmaltretowana porwana przez handlowców organami. Więc może lepiej byśmy na tym wyszli, gdyby dawno zamknięto mnie na jakimś oddziale opieki specjalnej Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja, jak już mówiłam, mam taką wyobraźnię, że gdyby wszystko, co sobie wyobrażam miało miejsce, cały świat byłby jednym wielkim horrorem pełnym zombie, włamywaczy, nożowników, żuli itp. ...

XD rozbawił mnie ten tekst, ale zgadzam się, żule są straszni nieustannie pytają czy masz 2 złote XD
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przeraża mnie...życie. Tak. To, że się ośmieszę. To, że nie dam rady...Że nigdy nikogo nie będę miała...
Również żab, karaluchów i zakopania żywcem. I ataku zombie. Jestem przygotowana.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Żule to naprawdę przerażające istoty, wczoraj wracałam koło 21 do domu, szedł ze mną kolega z psem i wtedy dostrzegłam jakiegoś faceta leżącego na chodniku, już chciałam podbiec, a wtedy dostrzegłam, że za nim leży jeszcze jeden facet i ten pierwszy, chyba słysząc nasze śmiechy, podniòsł głowę cała twarz we krwi, z tego co dojrzałam w świetle latarni miał złamany nos - no obrzydlistwo. Mężczyźni leżeli od siebie w odległości, czy ja wiem, na wyciągnięcie ręki, a i tak tylko krzyczeli do siebie ròżnego typu wyzwiska i "jak Cię złapie, to Cię połamie ty…" mimo tego, że leżeli niemal na sobie.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
MSKRA.Nienawidzę zuli, są w 40% moich koszmarów. Kiedyś goniła mnie cała banda... A jednak z nich przychodzi pod okno jednej pani, która mieszka w bloku obok, ale ona nie chce go wpuścić (to chyba stare małżeństwo albo coś). Ich konwersacja wygląda tak:
- Wpuść mnie, ty %$@&^%%$&^$%$&*%^%(*(^&%^$!
- S^%&^%^%laj stąd, albo ja cię %^$#%##3, ty &^&*& &&&Gwiazdka ^^'%^%!
-%^%$^%$%#%$# [...]

I TAK W KÓŁKO Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Kiedy jechaliśmy na wycieczkę do Krakowa to zatrzymaliśmy się w jakimś pensjonacie. W nocy nikt nie mógł spać, bo jakiś żul w drzwi walił i wołał coś o kartoflach -.- Może brzmi to dziwnie, ale wszyscy byli przerażeni xD

All hail Trigon
Postrachem mojego dzieciństwa [a teraz postrachem młodszych] była tzw. Mała Babka [dzieci się z niej śmieją, a to za sprawą koślawej nogi, męskiego, zachrypłego głosu, niskiego wzrostu, ale przede wszystkim tego, że jak na stare lata - psychiczna jest okropnie]. Mieszka klatkę obok i jak jakieś dzieci zbytnio hałasowały albo pukały do niej, to wyłaziła w fartuchu kuchennym [albo czasem miała w ręce bonus - metalowy pręt z gównem xD, którym kiedyś goniła i schlastała moją małą znajomą koleżankę] i zaczynała kląć wniebogłosy, a typowe przekleństwo służyło jej za przecinek, albo nawet lepiej - przekleństwo za przekleństwem. Potrafiła tak non stop. Często wyłaziła przed klatkę i podziwiała swoje okna na pierwszym piętrze, sprawdzała zawartość śmietnika, wyciągała z niego śmieci i brała do domu, albo zbierała "rzeczy wartościowe" z chodników na osiedlu. Zauważyłam z koleżanką pewnego razu, że w kiosku kupowała Dziennik Zachodni. I że ją stać na to. Biedna jest raczej. A to dopiero była przemiana. Siedzę w piaskownicy z koleżankami, a w piasku bawi się dziewczynka [ona, grzecznie się wyrażając jest trochę upośledzona], która często przezywa mnie i moją 3 piętra wyżej mieszkającą przyjaciółkę. Tym razem ją ignorowaliśmy, bo zwracanie uwagi było już nudne. Sypała w nas piachem, no ale nic, nie w tym rzecz. Do ogrodzenia podchodzi ubrana w krótkie spodenki i koszulkę sama Mała Babka. Nogi miała masakrycznie żylaste, wykrzywione. No i mówi: ''Dziewczynki nie kłóćcie się" - no i to jak życzliwie - a my takie oczy na nią. "Co się tej babie stało?!" Myślałam, że zacznie nas wyklinać, bo taka jej natura.
Ale teraz już przez dłuższy czas jej aktywność spadła. Mało kiedy ją widujemy.
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2012-02-28, 21:18
Ja ostatnio zaczęłam bać się moich odruchów bezwarunkowych typu układanie studni z kredek na matmie (ja się dziwię, że jeszcze tu z wami jestem x.x)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie martw się, ja po skończeniu pisania próbnych testów w drugiej, czy tam pierwszej klasie zawsze budowała mostek z dwóch cienkopisów, ołówka, gumki i strugaczki Gwiazdka :D
Ostatnio przeraża mnie brak żelków w zasięgu reki O.o Czy to już choroba?
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Tak, to już uzależnienie Gwiazdka :D
Lepsze jest czekoladowe uzależnienie, którego zaczynam się bać x.x

Połączony z 28.02.2012 21:26:37:
Najbardziej przeraża mnie moje odbicie w lustrze (nie żartuję)
Edytowane przez For dnia 2012-02-28, 21:26

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mnie moje też przeraża, nie jesteś sama.
Chyba trochę [bardzo] przesadzacie!!
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Jedyne co może was przerazić w odbiciu lustrzanym, to ściana za wami.
Ewentualnie to coś, co się za Wami będzie znajdować Gwiazdka :D
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Nic mnie obecnie nie przeraża tak jak szkoła i kwietniowe egzaminy, a zaraz po tym pomysły na przyszłego bloga Bestia :P
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Mnie przeraza to ze ktos nie lubi TT

Połączony z 03.04.2015 11:07:54:
I owady
Edytowane przez terra dnia 2015-04-03, 11:07
Co mnie przeraża? Tu was zaskoczę: nawet złole się boją.
Ja np boję się:
- Nie zdać z jakiegoś przedmiotu.
- Dojścia Anny Grodzkiej do władzy.
- Tego że kiedyś się zdziadzieję i będę nudziarzem.
XD
Przejdź do forum: