Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Uuu... cudeńko... nie ma już różnokolorowej Raven XD Wszystko współgra ze sobą... nie mam żadnych zastrzeżeń, podoba mi się bardzo.
:*
U ciebie jest...różowo. ^.^'' Nie lubię tego koloru, ale u ciebie mi się bardzo podoba. Avek jest świetny, a w opisie usunęłabym tylko tą emotkę. Ekstra! =)

All hail Trigon
Zaznaczasz po prostu tekst, klikasz na znaczek kolorków na pasku (sorry, inaczej tego ująć nie mogę XD), wybierasz i klikasz. ; P

All hail Trigon
Pomniejszałam, dokładniej xD No, teraz są kolorki. ^.^''

All hail Trigon
interesujący avek XD. trochę zmierzłą minę ma, ale kto w dzisiejszych czasach nie byłby zmierzły XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Czerwono, czerwono... znudził mnie ten koolor xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Skoro czerwony Ci się znudził, to pogap się na różowy XD U Ciebie wszystko mi się podoba.. Ravi ;D A pro po emotki w moim opisie... sama się zrobiła ale zaraz ją usunę Bestia :P.
:*
Ok... zmieniłam właśnie avek. Nie wiem czy komuś się spodoba... ale mi bardzo ^ ^
:*
Spadaj z tym podpisem Bestia :P Teraz zmieniłam praktycznie wszystko, tylko szkoda że już nie ma opcji kolorowych nicków xP.
:*
Fajniejszy od poprzedniego Gwiazdka :D Postać na avku zdaje się być bardziej szczegółowa i ma intrygujące spojrzenie.
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
fajny Gwiazdka :D podoba mi się Gwiazdka :D 9/10
Nie ma jak Raven Gwiazdka :D
8,5/10, bo pomysł i avek mało oryginalny

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
(Ale Ravi jako króliczek jest sweetaśna : D Jak głos For!! Nie przestanę!! XDDD )

Fori - przeraża mnie czasami Twój Avek, ale jest taki dość tajemniczy. Bardzo intrygujący xD. A masz 10/10!! Gwiazdka :D
:*
Ten Avek O.O
10/10
Jak bum cyk cyk, tra la la, niech mi w oko wleci ćma! *BROHOOF*
JESTĘ KUCĘ! <3333
i49.tinypic.com/6gzrxi.png
"-Have I gone MAD?
-I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are." <3
Tak... znalazła się fanka "Naruto" a głównie Sasuke... XDD.
Za sweetaśną Rav masz 10/10 . Ta słodka mordeeeczka i uszkaaa!!!! ^.^

I w opisie kuzyk Ponyyy!!!! Ja kcę *.* XDD
:*
Insanis napisał(a):

(Ale Ravi jako króliczek jest sweetaśna : D Jak głos For!! Nie przestanę!! XDDD )

Fori - przeraża mnie czasami Twój Avek, ale jest taki dość tajemniczy. Bardzo intrygujący xD. A masz 10/10!! Gwiazdka :D


(*wymachuje siekierą, którą trzymała do tej pory pod biurkiem* Pewna jesteś, że jest słodki Bestia :P?

To J-Dog w nowej masce. On ma przerażać Bestia :P)

TĘCZAAAAAAAAAAAAA!
9/10, bo zbyt oczorypne ^.^"

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Taki tajemniczy... lekko straszny... ale fajny xDDD
9/10

(a kuc to ja... w sensie pewna osoba która ogólnie robi własne kuce i wgl, wstawia je na deviantarta zrobiła mnie xD MAM WŁASNEGO KUCA <3)
Jak bum cyk cyk, tra la la, niech mi w oko wleci ćma! *BROHOOF*
JESTĘ KUCĘ! <3333
i49.tinypic.com/6gzrxi.png
"-Have I gone MAD?
-I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are." <3
Tak For, pewna jestem, że słodki Gwiazdka :D

Ej, ja też chcę swojego kucyka!!!! : D <3
:*
Mrau. Lubię Twój avatar, chociaż jak dla mnie za jasno Bestia ;)

Sygnaturka... cóż. Tyle się napatrzyłam, że już nudna się zrobiła.

Razem 8/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
OMÓJBOŻEJAKJAKOCHAMTEGOGIFA *.* BB w deszczu z rozwalonym jęzorem. xD Czego tu chcieć więcej? 10/10 i co tam jeszcze xD

All hail Trigon
Przejdź do forum: