Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Aqualad 8O Saya z anime Blood-C Gwiazdka ^^'

Avek:10/10
Sygnaturka:7/10
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
@TheRedX Fajnie cię kolego znowu widzieć Robin :)

Avatar: 6+/10
Sygnatura: 8+/10

Niestety niebieska czcionka nie jest najłatwiejsza do rozczytania.
Ja już ciebie oceniałam Bestia :P ale powtórzę, że jest 10/10 za całość ^ ^ A co do Zagubionej, to ja jej pomagałam w wyborze tego avatarka Bestia :P
10/10 również dla Izy
:*
Avek fajny. 8/10.
Podpis i kolorystyka......... 3/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Podoba mi się avek. Taki krwisty mrok. xD Ja to bym opis wzięła na taki ciemnoczerwony kolor, ale jest ogólnie ok. Treść opisu też fajna. 9,9/10

A ja sobie chyba na ciemnoszary wezmę kolorek sygnaturkę i wszystko, bo mnie ten rażący wkurza. -.-

All hail Trigon
I znów inny kolorek naszej Raven Bestia :P 10/10 na całość Gwiazdka :D
:*
Avatarek... Podchodzi pod nick z pewnością Gwiazdka :D 9/10 - odejmuję jeden punkt za to, że wolę obrazki <wredny śmiech> Ale za to dodaję 1 punkt, bo sama bym tak ładnego napisu nie zrobiła - więc 10/10 końcowo xp

Sygnaturka - kolor fajny, ale trochę razi po oczach. Treść hmmmm... życiowa. No chyba. W każdym razie daję 9/10 za te jaskry Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Za avatarek jest na starcie 10 punktów, bo uwielbiam Rav. ^.^ Animacja w sygnaturce też niczego sobie. No i reklama "Zhintosu",z odcinka, którego nazwy zapomniałam. x.x Ale jest świetnie. I dopasowanie kolorystycznie. Masz maxa. Nic nie razi, wszystko jest super.

All hail Trigon
Dzięki Gwiazdka :D Odcinek 257-494 (o ile numerków nie pokręciłam)...
Avek - 9,9/10 (bo się trochę rozmazał), ale za to sygnaturka 10/10. Nic nie razi, taka trochę spokojniejsza. Ale równowaga w kolorystyce zachowana. Perfect Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Spróbuj zmniejszyć obrazek w paintcie zachowując dobrą jakość, to będę biła ci pokłony. XDD Na początku w kolorach wzięłam rażący biały, ale mnie wkurzał. Listopad to będzie miesiąc białej Rav. ;3

Twój avek i sygnaturkę już oceniałam, ale za każdym razem jak czytam ten tekst, to mam taki przypływ pozytywnych emocji i jakieś takie odpały. xD
"New blue Zhintos!" xD Moje oczy skaczą z radości jak widzą tą kolorystykę. ^.^

All hail Trigon
Raaven! Wszystko idealnie ze sobą współgra, a dodatkowo kolor w opisie, ten taki niebieski, nie wiem, jest po prostu taki delikatny, uspokaja. Max.
Ładne kolorki, a to... cuś z Twojego avka przypomina mi szynszylę po zetknięciu z farbą xD. 10/10 za całość

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja już twoje oceniałam... chyba.. ale moja skleroza znów się włącza. W każdym razie avek 10/10 bo wielbię Raven, za podpis również full Bestia :P
PS: Poprawiłam u siebie te jaskry!! XD
:*
Ładnie. Avatar taki prosty, a kolor nicku i opisu ładnie ze sobą współgra.
Rachel! Ależ ja za Tobą tęskniłam! <3

Avek zabawny, taki zastrzyk radości i pogody ducha xD 10/10 Tak samo opis, krótki, treściwy i głęboki.... Gwiazdka :D Zgadzam się cytatem, tak przy okazji. Fotka tez fajna, taka pogodna... Jeśli mogę spytać, kogo przedstawia? Bo napis 'by Rachel' sugerowałby, że to zdjęcie z Twoich zasobów (chyba że się mylę)...
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Masz rację zagubiona. ^.^'' Ja też po pewnym namyśle doszłam do wniosku, że mamy nowy miesiąc i należy odświeżyć nieco sygnaturkę i avek. ; >

Twój avatar jest w sam raz - nie za mały, nie za duży, nie razi, ale też w pewien sposób przyciąga uwagę. c: Tekst w sygnaturce też jest świetny. Nie będę punktować, jednak do czegoś zwyczajowo muszę się przyczepić - lubię kolorki. KOLORKI. Tęcza! Ma być tęczowo! Nie, dobra, nie słuchaj mnie. Nie ma być tęczowo, ale jakiś kolorek. xD

All hail Trigon
Wbrew pozorom, u ciebie mdławo. Wina kiepskiej grafiki.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zmniejszane w paintcie xD

All hail Trigon
Polecam zmniejszanie chociażby w gimpie. Oceniając jednak pod względem kolorystycznym - doskonały dobór. No i plus za Argent (którą tak nawiasem mówiąc nazywam "Agentem" xD).
Tiaaap, chyba sobie właśnie gimpa pobiorę. x.x I zmniejszę to jak człowiek.

Twój av jest świetny. Z Inazumy ^.^ Obrazek w sygnaturce poprawia mi cały dzisiejszy dzień! (Ja wcale a wcale nie krzyczę tego tekstu pod nosem gdy to widzę! XD) No i oczywiście pod spodem link do twojego Deviantarta. Lubię to xP

All hail Trigon
Przejdź do forum: