Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Genialne wszystko, aktualnie kocham Zieloną Rav Robin :). A nie masz może fioletowej Bestia ;)? 100/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zamierzam się jeszcze pogonić za fioletową. xD Pomarańczowej w sumie jeszcze szukam.
Kocham ten obrazek, kocham ten opis. xD Avatar taki smutny, ale też go uwielbiam. ^.^ Tylko śtraśliwie duży! 9,9/10 XDD

All hail Trigon
No, kolejne zmiany u mnie Bestia :P

Meio... czy myśmy się zmówiły na ten sam kolor xD? Może o czymś nie wiem... A może to sprawka Trysia Oo xD!

10/10 Strasznie mi się podoba Twój opis...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
O jeju... ileż zmian Gwiazdka :D Przez was mam ochotę zmienić opis i avka XD Zielony bardzo podoba mi się i u Meii i u Fori świetne avki serio genialne Gwiazdka :D Obie macie 10/10
:*
Insi avek wręcz hiptotajzing xd Nie wiem czyje to oczko ,ale ma w sobie wielką moc. Opis o miłości bardzo fajny. Kolorystycznie bardzo ładnie ze sobą wszystko współgra. ;D
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Ytruskawki..? Jeszcze dorzuć czekoladę Gwiazdka :D!

10/10, za wszystko

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For - możliwe, że Trysiek maczał w tym czerwone paluchy!

Lubię twój avek. Twój avek jest fajny. Zieeeeeloooooony. ^.^ Nie za duży. Ja to lubić! Opis jest ten sam, a ja pokochałam ten tekst pod obrazkiem. I ten nad też, ale wolę pod. (Ktoś wyłapał tu jakiś sens? xD)
A sam obrazek jest...czerwono-zielony. Trysiu na pewno go lubi. xD Dobra, okej, muszę przestać pisać. Tylko w avku u góry mnie to niebieskie razi. xD

All hail Trigon
Avek, kolor nicka i sygnaturka, wszystko ze sobą świetnie współgra Bestia ;) I bardzo do Ciebie pasuje ta mrooooczna zieleeeeń >Gwiazdka :D Green Raven rządzi! No i lista blogów się przydaje, od razu zachęca do czytania i przypomina o tym jaką jesteś ambitną blogerką/blogowiczką (?) Zapomniałam słowa X.x

Ogółem 10/10 (bo jakżeby inaczej) Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
*krztusi się* Ambitną blogerką. xD Fajny avatar. W opisie coś źle z linkiem chyba masz, bo ci obrazka nie wyświetla. Niżej jest taka tęęęczaaaaa. xD Ten czerwony troszki razi, ale okej. A jak patrzę na sam dół to mam przed oczami morze i fale normalnie. xD Bo z tym mi się to kojarzy.

All hail Trigon
Dzięki^ ^ To dlatego, że właśnie pracuję nad sygnaturką. Zaraz powinno obrazek wyświetlić. No, mam nadzieję. Czerwony też jest do zmienienia Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Teraz jest świetnie. Podoba mi się avatar, obrazek w opisie dopasowany do niego kolorystycznie. =D Tylko mam jeszcze jedno: Wszystko takie kololowe, a TT i SW szaruśkie! xD

All hail Trigon
Serio? God, nie zauważyłam! Już naprawiam Bestia :P Co za karygodne niedopatrzenie. Idę pod ołtarzyk Tytanów i półkę z SW w moim pokoju złożyć ofiarę w ramach pokuty xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Mi się tylko tęcza podoba, nothing more. Sorry :-( 3/10

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Spoko. Ty nie oglądałaś/nie lubisz Naruto, a ja nie oglądałam (jeszcze) Code Geass. Jesteśmy kwita Bestia :P

10/10 - plus bonusowy punkt za, jak zwykle, ciekawą sygnaturkę (treść) Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Teraz to jeszcze bardziej kolorowo wygląda Gwiazdka :D. Ale tego gościa/facetkę mam ochotę rąbnąć w to oko xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zaczynam od dołu. xD Pierwszy w oczy rzuca mi się dialog między Robinem a Raven. Teksty Rav jak zawsze trafne. xD Potem jest zdjęcie Raven, a potem...jest, wydaje mi się, tekst piosenki. Wszystko fajnie, teraz patrzę na awatar. Raven! xD Twój nick pasuje do wszystkiego kolorystycznie. Byłabym skłonna dać ci maxa, tylko że strasznie tego wszystkiego dużo. ; o 8,5/10

All hail Trigon
Jak widać, zmieniłam avatar... nie wiem czy komukolwiek się spodoba, ale mi jak najbardziej. Czekam na wasze oceny Bestia ;) A co do meii (powyżej) To wiadomo już, że 10/10 za całość Bestia :P
:*
Chyba nieczęsto zdarza się tak, aby ktoś ustawił na swój avek praktycznie tylko nazwę swojego nicku.
Nie powidziałabym ,że jest to szalone czy orginalne ale chyba tym razem nie jest to ,aż tak ważne.
Powiedziałabym ,że główną rolę gra tu grafika. Która jest bardzo starannie zrobiona ,a serduszko idealnie wkomponywuje się w całość. Bestia ;)
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Tak wiem, ale tworząc go, nie chodziło mi o to, żeby był jakiś specjalnie oryginalny, czy cudowny... po prostu taki, żeby przynajmniej mi się spodobał, nie chciałam specjalnie zaszaleć, po co mam kombinować, skoro mogę mieć prosty, ale ładny avatar?
:*
Super czciona, Ins. Treść opisu fajna, za to już wiadomo, że opis mnie razi. XD

All hail Trigon
Przejdź do forum: