Zobacz temat
 
Oceniamy Avatar i sygnaturę osoby powyżej.
Albo osoby która napisała a której jeszcze nie oceniliśmy ^.^ ale tylko 1 naraz!

Ja jako że zaczynam to nie mam kogo ocenić Gwiazdka ^^'
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
No to ja zacznę i wygłoszę mowę psycho-analityczną według mojego toku myślenia ^.^ Avatar daje wrażenie osoby delikatnej i wrażliwej (króliczek), kolor różowy zwiększa wrażenie dziecinnego i naiwnego patrzenia na świat, jednak oczy (odbicie duszy) dają do zrozumienia, że pomimo otoczki słodkości króliczka patrzy on przez pryzmat ironii. Sygnaturka mówi o wytrwałości, nadziei i wierze w drugiego człowieka - generalnie silny charakter i wiara w ostateczną idee dobra. Avatar i sygnaturka mówi o tym, że dana osoba jest towarzyska, ale potrafi być niezależna i powiedzieć swoje zdanie przez co (pod)świadomie przyciąga ludzi. No to tyle według mnie Robin :) oczywiście mogę się mylić, nie jestem wszechwiedząca ;>
No więc teraz ja Gwiazdka :D
Twój avatar twierdzi ,że jesteś herbatką xD Gwiazdka :D
XD dobra, a tak na poważnie to avatar jest dość tajemniczy
i oryginalny Gwiazdka :] tak samo sygnatura.
Na pierwszy rzut oka niewiele można o Tobie powiedzieć ; )
tak, że chodząca herbata to chyba najlepsze określenie ^ ^ Gwiazdka :D hah xD. ;>
Edytowane przez Nela dnia 2010-05-08, 14:41
Dobsz...
Avatar ma klimat mroczny i skoczny xD bo z jednej strony dziewczyna na obrazku przypomina emo, a z drugiej strony avatar nie jest taki mroczny. Ramka dodaje "fajności" xD a napis sprawia że avatara nikt ci nie ukradnie xD
twój avatar wydaje się zagadkowy
tiara - świadczy o tym ,że żyjesz wciąż w krainie marzeń ,a twoja głowa jest pełna nowych pomysłów
sama dziewczyna jest dość zagubiona. Myśle ,że nie zawsze jesteś pewna swoich przekonań ,ale masz dar słuchania. Dla przyjaciół jesteś b miła i przyjacielska.
Wydaje mi się ,że nie lubisz za b ryzykować.
I jeśli ktoś szuka wyjscia z kłopotów ludzie powinni iść do cb. ;]
Edytowane przez Ola26 dnia 2010-05-08, 18:34
Twój avatar jest bardzo zabawny i oryginalny Gwiazdka :D
ciekawe czy ten ludzik na tym obrazku ucieka przed tą gumką czy tak poprostu patrzy się za siebie xD.
Bardzo ciekawy obrazek Gwiazdka :D.
A jeżeli o ciebie chodzi to jesteś najmilszą i najbardziej przyjacielską osobą z jaką mam do czynienia. Bestia ;) Gwiazdka :] nigdy nikomu nie odmówisz pomocy Gwiazdka ^^'
No to teraz ja...
Twój avatar sprawia wrażenie ruchu.
Tak jabyś ty była wszędzie zaganiana.
I w dodatku cwana, bo go podpisałaś Gwiazdka ^^'
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
twój avatar na pierwszy rzut oka wydaje się słodki ( króliczek, róż, przyklapnięte uszka) . Lecz są jeszce oczy, które nadają dynamizmu temu obrazkkowi.
Więc jak się avatar ma do cb.
jesteś miłą osobą ,która ma swoje zadanie i nie boi się o nim powiedzieć. ;]
Na twoim avatarze widać dziewczynę, Mi się wydaje trochę wystraszona. Wydaje się pewna siebie, czasami nie jest 100 % pewna swojego zdania, jednak nie poddajesz się i nawet jeśli ktoś zarzuci ci coś czego nie zrobiłaś potrafisz spokojnie odpowiedzieć co o tym sądzisz. Tak trzymaj ; DD
A więc ;> Dziewczyna ma zakryte oczy co może znaczyć, że żyjesz we własnym świecie. Jesteś raczej nieśmiała w nawiązywaniu kontaktów z nowymi ludźmi. O tiarze myślę podobnie jak Ola26. Bardzo przejmujesz się innymi i tym co inni myślą o Tobie. Jesteś podatna na sugestie bliskich osób. Sygnaturka mówi wyraźnie, że nie podoba Ci się przynajmniej w części ten świat dlatego zastępujesz go rzeczywistością stworzoną przez siebie. Innymi słowy nie zaakliamtyzowałaś się w prawdziwym świecie i czujesz, że sobie nie poradzisz. Naturalnie mogę się mylić w ocenie.
jak już wspominałam, mam ochote wyciągnąć twoj
avatar z ekranu monitora i wypić Gwiazdka :D! Robin :)
Z twojego avatara wynika,ze nie lubisz kopiarstwa - dlatego podpisałaś swój avatar ( nikt ci go nie ukradnie ;] ) Lubisz snuć i wyciągać wnioski z wynzaczonych dla cb zadań. Jesteś osobą ambitną ( stąd postać zamyślona) oraz otwartą na nowe znajomości. Twój avatar na początku wydaje się dość mroczny ,ale to tylko pozory.
Po twoim avatarze sądze,że jesteś nieco skryta i niepewna.
Twój avek przedstawia osobę nieco wystraszoną ale
czarny strój i czerwone oczy dają do zrozumienia,że dziewczyna
z obrazka nie do końca jest taka nieśmiała jak może się
wydawać na pierwszy rzut oka. ;] ;D
Twój avatar natchną cie do pisania.
Szary kolor oznacza rzeczywistość trochę jesteś nia znudzona
czerwone oczy wrogość, demony itp jak dla mnie mimo wszystko to ze zapewniasz o złości ,że lubisz ?? takie rzeczy
dla mnie i tak jesteś moją Nelcią ;* ;]
Edytowane przez Ola26 dnia 2010-07-22, 15:58
Hmm ... [zastanawia się przez kilka miesięcy]
Twój avek swiaczy o tym, że albo lubisz Shugo Cahra albo kolor różowy. awatar jest troche zadziorny i w pewien sposób smieszny. Ten krzyz na policzku mnie rozbraja.

Wesołe spojzenie na swiat+ optymistyczna hipnoza+mangowy styl=EXSTRA
Twój avatar z niewiadomych powodów przypomina mi Królową Śniegu xD tylko trochę wredną, bo ma wyraz twarzy jak bazyliszek. I nieobcięte pazury. Gwiazdka :D
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Z królowej śniegu mam na pewno coś- uwielbiam śnieg.
Z bazyliszka- zobaczccie mnie kiedy wstanę albo ktoś pobrudzi mój rysunekGwiazdka :D
Nie obcięte pazury!?Co ci przyszło do głowy!!??
Twój avatar przypomina mi zmarłą wodoo z samolottem z tyłu ( wiem ze to cień, ale mi to przypomina xD)Wiem z tąd, że jesteś troche skryta i ten obrazek kojarzy mi się ze śmiercią (ale ty nie za bardzo) humorem, pomysłowością, kolorem czarnym, dłuugimi tekstami i komiksami
Dopiero co Nela opisywała twój avatar więc nie będę się rozpisywać. Dodam jedynie że przypomina mi zimę, no i tylko patrząc na niego od razu jest mi zimnej Bestia :P
Oprócz tego,że Zwinny na avatarze ma wyraz twarzy, jakby był terrorystą, to avek jest nienaganny.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nelciu. twoj rys na avatarze jest niesamowity.
Strasznie podoba mi sie ten stworek którego namalowałaś ;D
Przypomina mi truposza. Pewnie przez te krzyzyki ;p
Przejdź do forum: