Zobacz temat
 
Teen Titans: The Judas Contract
Dyskusja na temat następnego filmu z Młodymi Tytanami w roli głównej.
Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją Justice League vs Teen Titans i została potwierdzona na Comic Con w San Diego.
Pod względem fabularnym będzie to misz-masz z charakterem narzuconym przez New 52 i adaptacją najbardziej kultowej historii z Młodymi Tytanami.
Jej pemiera nastąpi w 2017 roku.
Będzie Harley?
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Część1 moich oczekiwań:

Ze względu na to, że to będzie luźna adaptacja będą chcieli się starać jak najbardziej by film przypominał tą adaptację.

Czyli w filmie powinny pojawić się takie postacie jak:
W oryginale mamy Wonder-Girl czyli Donnę Troy. Wątpię jednak by ją dali. Trochę jest za stara dla TT bo jak dla mnie tych starszych osób trochę jest: NIghtwing, Starfire, Cyborg... Dlatego tutaj by pasowała Cassandra Sandsmark (ja ją już zauważyłem ją podczas animacji JL: Tron Atlantydy: scena w kafejce, ma tam nawet dialog i jest fanką pewnej osoby z Ligi).
Mamy też: Beast Boya, Raven, Cyborga, Starfire, Terrę i debiut Nightwinga... Ale o tym później.
CDN Gwiazdka :D
juzek1000 napisał(a):

Będzie Harley?


Nie będzie, ale DC Maniak wczoraj opublikował listę która jak najbardziej zasługuje na uwagę z Twojej strony - oto wszystkie animacje i gry gdzie znajdziesz Harley Bestia ;)
http://dcmaniak.b...1.html?m=1
W związku z nowymi materiałami dotyczącymi produkcji, które pojawiły się w sieci, warto chyba odświeżyć trochę dyskusję Gwiazdka :D (a raczej ją na dobre rozpocząć).

Jakie są wasze nadzieje/przewidywania odnośnie tego filmu? Ja osobiście jestem bardzo ciekawa, co z tą naszą Terrą i jej nieszczęsnymi piegami wyjdzie. Dodatkowo zastanawia mnie mocno kwestia Bestii. W ostatnim klipie, w którym wcześniejsza inkarnacja Tytanów (Dick jako Robin, Speedy i cała ta reszta) ratuje Star już jest nastolatkiem. Zakładając, że pomiędzy tymi wydarzeniami a JL vs TT mija jakieś 3 czy 4 lata (przyjmuję takie liczby, patrząc na przeobrażenie Robina w Nighta), no to jeszcze wiekowo nie jest dziwnie, chociaż według niektórych źródeł Bestia w tym uniwersum jest 2 lata młodszy od Star - ale pomińmy jej dorosły już wygląd z jego prawie dziecięcym, Starfire wolniej się starzeje. Skoro natomiast Judas Contract dzieje się aż 5 lat po JL vs TT, to sprawa robi się dziwna. Nie powinien być o wiele starszy?
i2.wp.com/comicdrops.com/wp-content/uploads/2016/12/teentitans.jpg
No ile to-to może mieć lat?

Szybka matematyka, patrząc na to wcześniejsze i przy założeniu, że Robin i Star to ta sama grupa wiekowa, czyli pi razy drzwi jakieś 14 lat (bardzo naginam liczby) - daje nam to 12-letniego Bestię, w JL vs TT - 14/15, by w JC wyszło nam 19/20, podczas gdy cały czas wygląda, jakby miał ciągle jakieś 14. On też wolniej się starzeje? Mam nadzieję, że twórcy wyjaśnią jakoś tę kwestię w miarę logiczny sposób.
A teraz fangirlowanie: Wally i Bumble Bee, łiii Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Cieszy mnie fakt , iż jest to w pełni samodzielny film o Tytanach, co na pewno zostało wyrażone w tytule.Robin :)
Trailer wydaje mi się nawet ciekawy, choć czekam na dalsze zwiastuny(jeśli się pojawią).

Będą bardzo ucieszony, jeśli film zostanie wydany również w u nas. Będzie co dorzucić do kolekcjiGwiazdka :D.

Zwinny już wcześnie wspominał, tak i ja teraz wspomnę, że pojawi się u nas komiks Judas Contract w ramach WKKDC. Co również jest miłe, ale będzie to dopiero bodajże w 2018 roku.Bestia ;)
Edytowane przez LaVrence dnia 2017-02-13, 15:50
Szczerze mówiąc mam lekki zamęt w głowie. For jesteś chyba najbardziej doinformowana z nas wszystkich - przydałby się news wyjaśniający dokładnie co i jak. Nie miałem pojęcia, że akcja toczy się pięć lat po fabule z JL vs TT. Myślałem że będzie to swojego rodzaju kontynuacja, a dane nam będzie śledzenie przygód drużyny od początku. Tym czasem okazuje się, że istniała wcześniejsza inkarnacja i tutaj chwała twórcom chociaż design postaci mnie nie porwał, to miło widzieć klasyczny skład. Moje pytanie tylko - gdzie jest Donna Troy?
Przeskok czasowy wyjaśnia zmieniony wygląd Terry jednak czy to oznacza że była ona w drużynie infiltratorem przez ponad 5 lat?
W DC ktoś albo ma fatalne rozeznanie i nie potrafi narysować postaci według wieku albo ktoś ma strasznie dziwny wątek związany z Bestią bo co jak co, ja tego nie kupuję. Blue Beetle za to jest fajnym zamiennikiem Cyborga. I warto docenić fakt, że jest to solowy film o Tytanach bez występu Ligi. Może ewentualnie Batman pojawi się na chwilę.

Nie zmienia to faktu, że jestem zdezorientowany. Ktoś wie coś więcej?
News mogę napisać dopiero koło piątku - może akurat wypuszczą jeszcze jakieś informacje, które wyjaśnią cokolwiek. Trafiłam ostatnio na filmik ze screenami, które osobiście podejrzewam za fake'i, bo nigdzie indziej ich nie publikowano (Slade bez maski, pierwszy skład Tytanów w samochodzie, Star i Night podczas walki), ale jeszcze to sprawdzę

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
wydaje się że Tytani w samochodzie to nie jest fejk
Już po seansie, więc przydałoby by się ponarzekać Gwiazdka :D

Film jest o klasę wyżej, niż poprzednia część - i dobrze, bo w przeciwnym razie byłby dla mnie wielkim rozczarowaniem.
Plusy :
+ Nie ma już na siłę wciśniętej Ligii, cały czas antenowy jest skupiony na Tytanach
+ Zgrabna interpretacja i wykorzystanie materiału komiksowego - podobało mi się wprowadzenie Krwiaka, jego motywy i działania. Dobre zgranie z interesami Slade'a
+ Sama postać Slade'a - jak dla mnie jest rewelacyjny w filmach DC, tutaj jeszcze bardziej z racji większej roli
+ Rozłożenie czasu po równo dla każdego z tytanów - nie było przewagi Damiana ( i wreszcie dostał wpierdziel xD), każdy miał jakiś swój, mały epizod.
+ Starfire i Nightwing - dla nich aż osobny pkt, po prostu są świetni. Dawka humoru zapewniona. Bezpośredniość Star powala Gwiazdka :D

-/+ -> Terra. Z jednej strony się cieszę, że twórcy nie zdecydowali się na jej 100% adaptację komiksową, gdzie była psychopatką. Wybrali wersję "pośrednią". Miała delikatne zapędy w tę stronę, ale też pokazali jej wersję, która pragnie miłości i akceptacji. Dla mnie małym zgrzytem był jej charakter - ironiczny, pogardliwy, wręcz chamski. Po zdradzie jak najbardziej, mogła się ujawnić, jednak w trakcie pobytu z tytanami zakładałam bardziej przyjazną wersję ( choćby w celu wydobycia informacji).

Minusy :
- brak jakiejkolwiek wzmianki skąd Terra wzięła się w drużynie (chyba, że mi umknęło to w ang wersji)
- słabo zaznaczona więź Terry z drużyną. Tak, były wspólne epizody i próby, jednak miałam subiektywne wrażenie, że tylko Bestię poważnie dotknęła zdrada Terry. Po reszcie jakoś nie mogłam tego dostrzec - tego bólu i poczucia zdrady, jaka była zaznaczona w kreskówce.
- dobrej walki Terra vs Tytani - dostaliśmy tylko porwanie zaplanowane przez Slade'a i walkę "off screen" Terry vs Raven. Po cichu liczyłam na porządną walkę tych dwóch pań na wielkim ekranie. Również mocniej mogłaby być zaznaczona niechęć pomiędzy bohaterkami, w serialu aż kipiało Gwiazdka :D

Ogólnie film pozostawia pozytywne wrażenie. Daje nadzieję, na kolejne przygody Tytanów.
8/10 Robin :)
Edytowane przez Misery dnia 2017-04-08, 00:14
(jeśli ktoś by to czytał nie obejrzawszy wcześniej filmu to mogą być spoilery czy cuś)
oglądałam po angielsku, więc mogłam nie rozumieć każdego dialogu w 100%, nie mniej jednak film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Kira Happy
mimo że Damian zawsze był dla mnie wrednym karzełkiem to w Judas Contract nabrałam do niego szacunku, no i te sceny walki Shadow Happy
za to, tak jak Terra w kreskówce była jedną z moich ulubionych postaci, tak w filmie była okropnie wredna i bardzo było mi żal Bestii Cyborg :( zwłaszcza, że po zdradzie wciąż był za nią..
no i nie rozumiem tej sceny Slade'a z Terrą, gdzie ona mizdrzy się do niego jak jakaś mała prostytutka??
co to było?!

wielka szkoda, że film był taki krótki, i mam nadzieję, że nie był ostatnim. Bestia ;)
o, i ja też żałuję, że nie było walki Raven vs Terra!
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Trochę padłam, gdy zobaczyłam te policzki Terry umalowane różem XDXD
No i Damian wreszcie wydaje się być bardziej ludzki. Było mi go żal, kiedy go Slade tam uziemił w swojej bazie.
Generalnie film był bardzo w porządku, ale tak jak w poprzednim, czuję jakiś taki lekki niedosyt. Zbyt mało, jak dla mnie, bardziej efektownych scen walki. No, ale tak to jest, kiedy walczy cały team. Zwykle ukazuje się wtedy tylko fragmenty walki danej postaci. Mało było jakichś ciekawszych ciosów ze strony Raven i Gwiazdki. Raven to już szczególnie.
Ale tak to oceniam pozytywnie Robin :)

Bless you, my son
XD
Ja póki co jeszcze się za film nie zabrałem, trochę teraz mi ciężko się z tym zorganizować. Ale myślę, że poczekam do polskiej premiery. Zakupię i obejrzę na spokojnie. Po pierwszych recenzjach czuję się póki co nieco spokojniej co do kwestii wykonania filmu.
Generalnie pełna zgoda z Misery, ale dodam jeszcze kilka minusów od nas:
Widać, że film miał słaby budżet, strasznie często widać gorszej jakości sceny. Mało animacji - np. Slade sunący po podłodze z jakimś prawie nie istniejącym cyklem chodzenia.

Animacja zdecydowanie lepiej napisana niż wykonana niestety. Ale - i tak przyjemnie się oglądało. Szkoda mi tylko faktycznie dwóch rzeczy - dziwne zachowanie Terry przed ujawnieniem się oraz brak walki z Raven.

/For: Podpisuję się pod powyższym oraz pod jego recenzją w artykule, raczej nie mam nic do dodania.
Edytowane przez For dnia 2017-06-06, 14:36
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Fil był naprawdę świetny, nawet lepszy od poprzedniego. Ta "oszukana śmierć Dicka" mnie zaskoczyła, ale czułam, że jego się nie da tak łatwo ukatrupić xD
Rozwalił mnie Bestia pod postacią modliszki. Daczego? BOJĘ SIĘ ICH NA POTĘGE. Gdy go zobaczyła zaczełam się drzeć a chipsy wylądowały na podłodze ;-; ale pomijając to xd to makijaż Terry mnie rozwalił jak i ten w różowej kiecce tak i ten na końcu filmu. Chociaż ten drugi make-up był o wiele lepszy xp.
"Zjem gofry po waszej śmierci" to chyba jedna z najpiękniejszych wypowiedzi w moim życiu.
Dobra a tak na poważnie, to bardzo zadowoliło mnie wspólne mieszkanie Dicka i Kori oraz to że Rav, była tu bardziej "radosna", nie wiem jak to ująć.
Mimo to, jestem trochę zniesmaczona tym, że nie było wyjaśnione co i jak z początkami Terry u Tytanów.
Damian zyskał u mnie jako taki szacunek, bo z każdą częścią wydaje się jakby to ująć...doroślejszy? Może za mocne słowo, ale coś w ten deseń.
Przypuszczcam że teraz może być część z Wonder Girl ...
No nic, film był ekstra to się liczy Gwiazdka :D
https://freedisc....i-pakt-mp4

Wrzucam film w razie, gdyby ktoś jeszcze chciał obejrzeć. Nie pamiętam w sumie, czy kiedykolwiek Judas Contract był wrzucany do galerii wideo Bestia :P W każdym razie nic tam widzę, a tego linku i tak nie da rady tam wstawić

Podziękowania dla @DDeekkssyynnnnnnnnnna za link Robin :)
Przejdź do forum: