Zobacz temat
 
Gra na serwisie
Ja będę cierpliwa : D (Przynajmniej postaram się : ])
Me too xD

Cóż za konstruktywny post xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Wracając do pomysłu gry na serwisie (który jeszcze hoho czasu potrwa) zainspirował mnie wasz pomysł na temat skrzydeł. Właśnie sobie roboczo projektuję i rysuję i tak sobie myślę czy nie zechcielibyście się podzielić waszymi pomysłami wizualnymi skrzydeł? Tylko nie wiem czy to nie będzie offtopic tego tematu (jako ogólnego do gry). Tylko nie napalajcie się jeszcze za bardzo. Ja po prostu mam tzw. refleks szachisty i pewne rzeczy docierają do mnie o wiele później XD No to jak macie pomysły dotyczące wyglądu skrzydeł wrzucajcie (rysunki lub linki do tych rysunków) czy raczej piszcie do mnie na priva ;D Tylko jak już wspomniałam jeszcze dużo czasu zajmie wszystko Robin :)
Roe! Roe, Roe i jeszcze raz Roe! Trim! Moce bohaterów z blogów! Mikołaj!



PS. Nie zwracajcie dziś na mnie uwagi. Ześwirowałam xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Temat umarł na zawsze z powodu braku czasu na pisanie gry, a jest to nie lada zadanie dla 1 osoby.

Zamiast tego mam inną propozycję, ponieważ możliwości techniczne są, tylko używać.

Proszę, żeby każdy z Was zaproponował grę MMO, w którą wspólnie moglibyśmy grać na własnym serwerze.

Jakie warunki musi spełniać gra:
- musi istnieć prywatny serwer dla gry
- w grze może być na raz zalogowanych ok. 100 osób.

Przykłady ode mnie:
- mu online,
- lineage 2,
- tibia,
- Minecraft (tak też wchodzi w grę Bestia ;) )
tego typu gry. Od razu mówię, że absolutnie nie wchodzi w grę World of Warcraft.

Proszę żebyście podawali możliwie najwięcej propozycji, najciekawsze zbierzemy i zrobimy głosowanie przez ankietę. Jak tylko wybierzemy grę stawiam serwer w ciągu tygodnia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Z cyklu "nie znam się za bardzo, to się wypowiem": Akaneiro: Demon Hunters?

Nie spełnia podanych warunków Bestia :P
Ale przyznaj, fajnie by było ^.^
Edytowane przez For dnia 2015-03-14, 15:55

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeszcze jedna propozycja ode mnie - maple story
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Na propozycje ode mnie raczej nie ma co liczyć, obecnie kompletnie nie mam czasu zabawiać się w takie rzeczy. Cyborg :(
kolejna propozycja - ultima online
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Może w takim razie to: http://spicyworld...aythegate/?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For brak prywatnego serwera Bestia :P
No dalej dalej, nikt w nic nie gra nagle?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A tak! Ja w nic nie gram. Gwiazdka :D Nie mam zbytnio możliwości na moim lapku. Kiedyś grałam w Elsword, ale tam chyba nie ma prywatnych serwerów. *Nie pamiętam.* W każdym razie i tak znudziło mi się już dawno. Gwiazdka :D

A może byśmy tak zrobili swoje PBF? Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
RDNoita napisał(a):
A może byśmy tak zrobili swoje PBF? Robin :)


To jest prześwietny pomysł! Gwiazdka :D
Kiedyś z For i Meią robiłyśmy coś takiego, ale trochę nie wypaliło.
Czemu nie wypaliło? Robin :O
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Byłyśmy tam tylko we trójkę, skończyło się na sprawach organizacyjnych xD
Wytłumaczycie mi, co to PBF? Gwiazdka ^^'"
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Gwiazdeczka napisał(a):
Byłyśmy tam tylko we trójkę, skończyło się na sprawach organizacyjnych xD

No cóż. We trójkę też można coś stworzyć... jak we dwójkę się da. Gwiazdka :D

Kira napisał(a):
Wytłumaczycie mi, co to PBF? Gwiazdka ^^'"

To taka pisana gra. Wymyślasz swoją postać i piszesz, jakbyś nią sterowała, jakbyś nią myślała. A jeśli gra się na większą skalę (więcej osóbek), to można nawet jakieś specjalne eventy wymyślać, scenariusze. Coś jak LARP, tylko przez internet. Bestia ;)
Edytowane przez RDNoita dnia 2015-03-15, 14:34
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
http://pl.wikiped...y_by_forum
No, jak Dev wyżej napisała xP
Silent napisał(a):

For brak prywatnego serwera Bestia :P
No dalej dalej, nikt w nic nie gra nagle?


Całe życie byś się tylko czepiał Bestia :P Jak chcesz, to mogę zaproponować Simsy.

A o tym baardzo starym pbf nie mówmy. Umarło śmiercią naturalną xP

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Aha, czyli RPG Gwiazdka :D
Dzięki Gwiazdka :D
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: