Zobacz temat
 
Wasz ulubiony Tytan ;)
Bad Boy, nie powiedziałbym Bestia :P Ale fakt, Robin jest dośc ciekawą postacią.
No,i to bardzo.
Bardzo, bardzoo xD! Ja go kocham xDD.

Poza tym lubię BB, za to,że jest wegetarianinem Gwiazdka :D
Jedyny, wie ,że mięso to zuo. (nie to co Cybuś -.- )
Ja w przyszłości również mam zamiar przejść całkowicie
na wegetarianizm, teraz jestem 'w połowie' chociaż
strzege się mięsa jak ognia -.-.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Ja dzisiaj przeżyłam szok, bo byłam zmuszana do jedzenia mięsa, także wiem co czujesz xDD.
Ja tak jak mówiłam, kocham Robina i Bestię xD
Kocham Robina XDD
Ale Cyba też kochajcie, bo Nela będzie smutna Bestia :P
Cybusia to ja uwielbiam : D
W sumie to nie jest zła postać. Zastanawia mnie dlaczego jak dotąd nie było ani jednego bloga o nim (oprócz tego w którym była tylko notka powitalna a na dzień następny została skasowana Bestia :P)
właśnie. czasami współczuję tej postaci, że została tak po prostu olana. przecież to też tytan, jeden z głównej piątki.
To już nawet pedałowaty Aqualad miał bloga od jakiegoś frajera Bestia :P Ale tam przynajmniej pojawiło się kilka opowiadań.
Dokładnie. Mój blog z Cybusiem w roli głównej sie robi Robin :) Za miesiac bedzie.
"Człowieka mozna zniszczyć ale nie pokonać" E. Hemingway
łał, to świetnie się zapowiada : )
Ja kocham BBoya i Red X'a i Kid Flasha. Robin gdzieś na szarym końcu Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Fan a raczej fanka tt napisał(a):
Dokładnie. Mój blog z Cybusiem w roli głównej sie robi Robin :) Za miesiac bedzie.


Nie chcąc zaśmiecać forum, ale muszę zapytać. Jak tam prace nad blogiem o człowieku-puszce? Bestia :P
Ulubiony tytan to oczywiście nie kto inny jak Robin
Edytowane przez TheRedX dnia 2011-12-27, 17:40
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Witajcie Robin :) Zarejestrowałam się tutaj zaledwie parę minut temu i bardzo mi się podoba
Jeśli chodzi o ulubionego Tytana, to uwielbiam całą piątkę. Gwiazdka :D A najbardziej Bestię, Raven i Gwiazdkę. Robina też lubię, ale czasami mnie wkurza. A cyborgowe Booya! mnie wprost powala xD
JA od początku wiedziałem, że moim ulubionym tytanem jest Bestia :-D
Jest śmieszny, ale też mocny.Jeśli nie wierzycie, że w obronie Terry potrafi położyć Slade'a na łopatki, to obejżyjcie odc. Betrayal(Zdrada).
I tutaj można doszukać się nieco dziwnej rzeczy. W sytuacjach takich jak ta doskonale widać, że bohaterowie tak jakby nie zawsze wykorzystują pełnię swoich mocy. Skoro BB jest w stanie porządnie skopać tyłek jednemu z groźniejszych przestępców, to dlaczego często nie radził sobie z mniej niebezpiecznymi? To samo z innymi Tytanami. Przykładowo Raven wchłaniając Dr. Błyska do swojej duszy, sprawiła, że przestępca trzyma się od niej z daleka i na sam jej widok zaczyna uciekać. Nie kumam dlaczego tego nie zrobi z całą resztą złoczyńców. Takich przykładów można wymieniać bardzo wiele. Ale tak to już jest w serialach Robin :)
Zwinny :Bo gdyby wszyscy mogli każdego pokonać ot-tak, to by po prostu odcinka, ani większej akcji nie było.

A co do tematu : Bestia! XDD

All hail Trigon
Zgadzam się. Ale nie mówię tutaj o ciągłym kopaniu tyłków najgorszym łotrom, tylko o paru nielogicznych sytuacjach w których jednak by się to przydało.
Przejdź do forum: