Zobacz temat
 
Wasz ulubiony Tytan ;)
rozwaliłeś mnie tym "przylizanym pedałem od dobranocek" xD

Ja tylko żałuję, że wcześniej nie założyłam bloga, bo tytanów znam od 2008 roku ;p. Szkoda, że ktoś zakłada bloga i potem usuwa już po pierwszej notce .. ; (, a przecież gdyby te autor trochę włożył w to serca, to na pewno spodobałoby mu się blogowanie.
Niestety, to są tacy fani na 5 minut.

Nela, jako że ostatnio byłem potwornie wkurzający to powstrzymam się co do komentarza o BB Bestia :P
Ani słowa Bestia :P!! I nie schlebiaj sobie tą potwornością we
wkurzaniu Bestia :P bo to nieprawda.

Mi naprawdę brakuje blogów o Cybusiu xD!
Jakbym nie miała swojego to bym pisała o Cybusiu XD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Ja może nawet, nawet zacznę o nim pisać.... za drobną zapłatą Bestia :P A co do tej potworności, to słyszałem że było kilka skarg na mnie, więc pewnie faktycznie byłem bardzo denerwujący Bestia :P
ale masz swój, który mi się podoba w całości. wyrobiłaś sobie ciekawy styl pisania i to jest właśnie najlepsze Robin :)
Opinie mam nawet lepsze co do bloga Neli i chętnie bym się dzielił nimi na temat innych autorów, ale już odrobinę zeszliśmy z tematu.
Hah, nie wierzę xD. Proszę was..

Pisz o Cybusiu, a o zapłacie uzgodnimy na PW, ciacho
napewno ci zapłaci Bestia :P.

Cybuś jest fajny xD ale nikt go nie kocha xD Oprócz mnie
oczywiście.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Jesteś totalnie dziwną fanką. Podkochujesz się w Aqualadzie, w Cybie... Uwielbiasz parę R&R ale jesteś za tym żeby pisali o R&S. Normalnie lepsza fanka Tytanów nie mogła nam się trafić Gwiazdka :D
Zwinny, prosze cię XD Nie bądź już taki miły , bo to jest
gorsze od wszystkiego XD.

Nie podkochuje się w Aqualadzie, Cybusia lubię, a co Bestia :P
Kocham Robina Bestia :P jedynie. R&R to jest nierealne, czyli
to co lubię najbardziej, ale wole czytać o R&S bo jakoś
słodsze to jest do wyobrażenia Bestia :P No, po części masz rację
ze wszystkim xD.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
A jeszcze o BB nie napisałem! Bestia :P
Jaki żal XD To jest głupie,fani na pięć minut to nie fani. To nie ma sensu. Znam TT od 5 lat a teraz mija 6 i ja nie mam zamiaru porzucić bloga.
Niektóre osoby uważają się za fanów po tym jak obejrzeli tylko jeden odcinek. Powiem prawdę,od początku nie wielbiłam TT jak teraz. Teraz ich wprost kocham xD.

Słuchajcie,czy inne osoby wiedzą co to znaczy być fanem?
Odp. CHYBA NIE!

Obejrzą sobie jeden odcinek i już. Jestem ich fanem oni są super!!!
Ja nie toleruje takich osób. Bardzo mi z drugiej strony przykro ponieważ ktoś założył bloga,pisze jeden post. Albo później usuwa bloga albo zapomina o nim i go nie piszę : (

Bardzo mi takich blogi żal,ponieważ mogłyby one być bardzo fajne.
To moja wypowiedź,jak czegoś nie rozumiecie to pisać,bo taka moje natura,że jak się w coś wciągnę to nie wiem co piszę : )
Co do kreskówki to szkoda, że nie zrobiono użytku choćby z Superboya czy kilku innych Tytanów.
Tak,najpierw tworzą postać,ale użytku z niej nie ma.
Akurat te postacie mają duży użytek w komiksach czy innych serialach (np. Young Justice, gdzie jest Kid Flash i Superboy), tylko trzeba też pamiętać, że Młodzi Tytani to głównie parodia.
No tyle,że to parodia to wiem. Ale powiedzcie szczerze co Wam się bardziej podoba. Komiks czy kreskówka TT?
Kreskówka jest świetna, tyle że przez takie postacie jak Mamcia Oczko, Modniś czy Mumbo ma charakter dziecinny. Z kolej komiksów o Młodych Tytanach jest kilka. Powiązane z serialem Teen Titans Go, oddające podobne historie, oraz już poważniejsze typu The New Teen Titans czy Teen Titans. Trzeba by dokładnie znać każdą z tych rzeczy, aby dać sprawiedliwą opinię. Ja kilka tych komiksów mam i muszę przyznać że mnie zaciekawiły, z kolej w serialu podobają mi się poważniejsze historie z odrobiną akcji których również nie brakuje. Jeśli o mnie chodzi, to pomiędzy komiksem a serialem jest takie 50 na 50. Serial mi się podoba, ale ma minusy, z kolej komiks oddaje już tylko poważne przygody i czasem brakuje mi właśnie trochę tej parodii którą znamy z kreskówki.
Ehe !
Moim ostatnio ulubionym tytanem jest Bestia, a po nim Robin. ; >
A moim jak zawsze Robcio ;pp
Tak Robin jest najlepszy! Dlaczego? Chyba każda z nas lubi tajemniczych bad boy'ówRobin :)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Przejdź do forum: