Zobacz temat
 
Wasz ulubiony Tytan ;)
Bestia :P
To jedna z tych rzeczy co mam takie jak terra
Mój ulubiony tytan to chyba Kid Flash, ale jeżeli on się tak całkiem nie zalicza do tytanów to oczywiście Robin.

Kid Flash, bo jest po prostu fajny. I jest dosyć uroczy ma takie fajne spojrzenie.


A Robin ponieważ no też jest fajny, ale też jest podobny do wielu chłopaków tzn jest uparty, dba o innych itp. długo by wymieniać .
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Ja uwielbiam robina Robin B-)ponieważ jako jedyny ze wszystkich członków nie ma żadnej mocy ale za to jest wspaniałym dowódcą Robin :)jest silny i po prostu jest super Raven :-/ (marze o tym żeby zrobili kiedyś odcinek gdzie ja bym występowała) Robin B-)
moją ulubioną tytanką jest Raven - być może dlatego, że trochę się z nią utożsamiam.
Ja najbardziej z męskiej części tytanów lubię Cyborga, bo jest lojalny, odważny i inteligentny, ale nie jest sztywniakiem jak np. Robin.(nie żebym miał coś do Robina Robin :) ) Według mnie jest postacią trochę niedocenianą w serialu.
KinHan napisał(a):

Ja najbardziej z męskiej części tytanów lubię Cyborga, bo jest lojalny, odważny i inteligentny, ale nie jest sztywniakiem jak np. Robin.(nie żebym miał coś do Robina Robin :) ) Według mnie jest postacią trochę niedocenianą w serialu.


Mam po prostu ochotę przybić z tobą piątkę. Miło widzieć kolejną osobę, która ma takie zdanie o Cyborgu (a mało jest niestety takich ludzi). Cyborg wielu fanów nie ma, jednak cieszę się, że ostatnio jest na jego temat głośno - komiks, zawitanie w nowej produkcji DC Super Hero Girls... Chciałabym, żeby nadszedł taki dzień, kiedy większość fanów TT się do niego przekona. Nie podoba mi się ta dyskryminacja, bo jego ciało w większości jest sztuczne. To wcale nie czyni go gorszą postacią. Powiedziałabym, że wcale hardkorową! Gwiazdka :D
Cyborg jest jak wojownik w zbroi, z którą jest dosłownie połączony i której nigdy nie zdejmuje (bo nie da się, ale nie o to mi chodzi) - to wyraża taką gotowość do walki w obronie dobra.
A ja lubię najbardziej Raven
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Moją ulubioną tytanką jest Raven ponieważ

Jest że jest osobą tajemniczą a także wyróżnia się wieloma rzeczami od innych Tytanów. Także podoba mi się jej charakter i strój.
Moim ulubionym tytanem jest Raven, bo jest tajemnicza i właśnie przez to przyciąga do siebie. Lubię ją też dlatego, że ma super moce i jest zawsze opanowana. Gwiazdka :D
Edytowane przez lucky dnia 2015-11-30, 20:41
Ulubiony Tytan??
Hmm... Nie będę zbyt oryginalna Raven :-/ Oczywiście Raven.
Fascynuje mnie w niej to, że mimotylu przeciwności i rzeczy przemawiających za tym by była zła, pozostała wierna i lojalna przyjaciołom. Ok, może nie musiała stać się portalem, ale zrobiła to żeby chronić przyjaciół, a nawet oddała im część siebie (swoje moce).
Tajemniczość zazwyczaj przyciąga więc właściwie to nic nowego Bestia ;) Booya!
To tyle jeśli chodzi o moje zdanie Booya! Raven :-/ 8P Kira Happy
A mój ulubiony tytan to... Oczywiście Robin. Bestia ;) Dlaczego? Ponieważ lubię te jego powagę, tajemniczość, odwagę i do tego jest przystojny. Robin :) Co do Bb to też go nawet lubię. Cyborg jest fajną postacią, lecz trochę ominiętą. Przydałby się odcinek, który mówi o jego przeszłości. Bestia ;) Lubię też Kid Flasha. Bestia ;) Chociażby za jego troskę o Jinx. No i Szybkiego też lubię. Gwiazdka :D A to mój ranking:
1.Robin
2.Bb
3.Cyborg
4.Kid Flash
5.Agulad
No to chyba tyle. Bestia ;)
Macie na myśli tytanów z kreskówki czy ogólnie?

Mi się podoba Bestia ;D
Cyborg też jest ok, ale on jest na poboczu.
Cyborg na uboczu? Nigdy bym tego nie powiedział. Co prawda, zmagał się ze swoimi trudnościami, ale nieodłączną częścią kreskówki jest to jak Tytani sobie razem radzili w ich pokonaniu.

Robin zmagał się ze swoimi demonami z przeszłości i obsesją na punkcie Slade'a, Raven skazana była na proroctwo Trigona, Terra po zdradzie postanowiła odkupić swoje winy, Bestia został pogłębiony szczególnie w odcinkach Home Coming, a Gwiazdka była przybyszem z innej planety, która nie miała zielonego pojęcia o ziemi. Oglądając wszystkie odcinki serialu mogę stanowczo stwierdzić, że nauczyły mnie one w szczególności jednej rzeczy - wartości przyjaźni i właśnie dlatego żaden z Tytanów nigdy nie był na uboczu.

Robin :)
Robin
Robin
Przejdź do forum: