Zobacz temat
 
Najdziwniejsze komentarze o TT
Zostałem zainspirowany do stworzenia tego tematu, po tym jak przed chwilą trafiłem na kilka postów użytkownika Night_Wing z portalu Batcave. To, że nie każdy musi być fanem Młodych Tytanów i znać na pamięć origin każdej postaci, to wiadomo. Ale i tak po przeczytaniu, że tak powiem, tej "teorii" pojawił się uśmiech na mojej twarzy.

A jak sobie przypomnę to niejedyna ciekawa sytuacja na jaką trafiłem przez te wszystkie lata, dlatego dajcie koniecznie znać i wrzućcie screena/odnośnik do takich przypadków. W ten sposób możemy jednocześnie uświadomić kogoś, że jest w błędzie i zapewnić sobie dobry humor.

Wspomniana wcześniej sytuacja:
titansgo.pl/images/pombs1.png
Kolega po obejrzeniu Young Justice błędnie wywnioskował, że Martian Manhunter, Miss Martian i Beast Boy, to jedna, kosmiczna rodzinka. Kolor skóry i zdolność mutacji mogły faktycznie kogoś wprowadzić w błąd.

Ciąg dalszy:
titansgo.pl/images/pombs2.png
titansgo.pl/images/pombs3.png
Dorzucę coś od siebie... Przy rozmowie z siostrą na temat Young Justice wyjechała mi z takim pytaniem ,,Robinów było kilku?!".
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
Omg... Ja też chcę zostać Marsjaninem dzięki transfuzji krwi... *mega odlot do innego stanu świadomości* XD Kurczę, nigdy nie wpadłabym na coś takiego XD

Nie no, zabawne faktycznie Gwiazdka :D Ale każdemu się może zdarzyć, trzeba mu wybaczyć Robin :)
A oto moje ulubione komenty z dyskusji o strojach tytanów.
zapodaj.net/images/a9c7a3c910c5e.png

Komentarz Neli wygrał. XDDDD
Przejdź do forum: