Zobacz temat
 
Memy ku chwale Naszego Władcy
juzek1000 napisał(a):[quote]Zwinny napisał(a):Zgniótłbym Cię osobiście, ale nie jesteś nawet tego godzien. Zostawie Cię do zniszczenia mojemu Ministrowi Propagandy, któremu muszę przyznać pisanie tych cudownych epopei o Słońcu Narodu wzrusza Wielkiego Ukochanego Przywódcę.


Spokojnie nasz Przywódco "Dobry Jak Chleb". Zajmę się tym ancymonem (oczywiście z pomocą dzielnej Razor). Ty lepiej nadal bądź wspaniałym, dobrotliwym i niezwykle miłosiernym Władcą wszechczasów.

A Ty Zwinny:

zapodaj.net/images/1ea70d7803952.jpg

...nie zmuszaj mnie do tego by ta fotografia stała się aktualna.
Stary, ale ona jest aktualna. Mamy 30 kwietnia.
Gwiazdeczka napisał(a):Stary, ale ona jest aktualna. Mamy 30 kwietnia.


Chodzi mi o napis R.I.P
Oj, wiem Bestia :P
Tak sobie śmieszkuję tylko Robin :)
Obywatele!

Dzisiaj mamy 1 maja 2016 roku. Ten dzień chciałbym ogłosić dniem BEZGRANICZNEGO UWIELBIENIA UKOCHANEGO WŁADCY
zapodaj.net/images/50856eca3838c.jpg

O władco dobry jak chleb. Obdarz nas swą łaską i chroń nas przed cebulactwem napływającym z USA. My w zamian będziemy darzyć Cię miłością i bezgranicznym uwielbieniem. Amen.
juzek1000 napisał(a):

Zgniótłbym Cię osobiście, ale nie jesteś nawet tego godzien. Zostawie Cię do zniszczenia mojemu Ministrowi Propagandy, któremu muszę przyznać pisanie tych cudownych epopei o Słońcu Narodu wzrusza Wielkiego Ukochanego Przywódcę.


Przepraszam za opóźnienie, ale przez majówkę byłem K.O.
Swoją wagą? Na pewno Gwiazdka :D Dziękuję, ale nie mam zamiaru zginąć pod fałdkami wielkiego King Kong Junga czy jak to tam się wymawia.
A Slade'a się nie boję. Pff.

Wyślij kogoś godnego Dark Archera jeśli sam się boisz stawić osobiście DA Smirking

Edit: chciałbym również zwrócić uwagę, że temat JuzekCenter nie został dotknięty przez nikogo aż od 24 września ubiegłego roku i jest to niezwłoczny dowód na to, że userzy brzydzą się go dotknąć nawet patykiem, a zakładanie nowych tematów dla oddawania hołdu to tylko nieudana próba grania pod publikę ze strony T-Slade'a, którego marzeniem był awans z notesowego na marketingowca.

Przecz z dyktaturą! Użytkownicy serwisu! Niech moc będzie z nami! Przecz z Kim Dżong Juz-kiem!
Pozdr.
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-05-05, 19:51
Zwinny napisał(a):[quote]juzek1000 napisał(a):zakładanie nowych tematów dla oddawania hołdu to tylko nieudana próba grania pod publikę ze strony T-Slade'a, którego marzeniem był awans z notesowego na marketingowca.

memytutaj.pl/uploads/2013/04/29/panie-nie-obrazaj-pan-dobre.jpg
Przecz z dyktaturą! Użytkownicy serwisu! Niech moc będzie z nami! Przecz z Kim Dżong Juz-kiem!Pozdr.


Jak dyktatura panie? Gdzie panie dyktaturę widzisz?

Ja dyktatury nigdzie nie widzę. Razor też nie widzi (a ona na dyktaturę bardzo cięta jest).
Inni userzy też nie widzą dyktatury. TYLKO TOBIE ZWINNY COŚ SIĘ UBZDURAŁO.

Bawisz się w Lecha Wałęsę czy coś? Nikt nie narusza wolności słowa.


Nie rozumiem Twojej motywacji.
favoritememes.com/_nw/29/90303088.jpg

Challenge: Jeśli ktoś znajdzie tu dyktaturę to kupię mu Lamborgini (oprócz Zwinnemu który wszędzie widzi dyktaturę).
Ha, T-Slade oficjalnie dziękuję za przejście na mroczną stronę mocy. Ranga w profilu mówi wszystko DA Smirking
Zwinny napisał(a):

Ha, T-Slade oficjalnie dziękuję za przejście na mroczną stronę mocy. Ranga w profilu mówi wszystko DA Smirking



XD
Oj, Slade, teraz się już na długo nie uwolnisz od DA Gwiazdka :D
Zwinny napisał(a):Ha, T-Slade oficjalnie dziękuję za przejście na mroczną stronę mocy. Ranga w profilu mówi wszystko DA Smirking



YouTube Video

Heh, jeszcze 282 posty i trafisz pod skrzydła Silenta xD
Tylko nie nabijaj zaciekle Bestia :P
Spokojnie, już ktoś zadba o to żeby już nigdy nie pozbył się tej rangi Gwiazdka :D Zaszczyt dla nielicznych! Szach mat, Juzek!
A to akurat prawda, jedynie Slade ma rangę z DA, o ile się nie mylę Gwiazdka :D
A czy ranga DA to jak GOLD w CS'ie? Tak pytam z ciekawości.

i.ytimg.com/vi/RFhOLtLlv6g/maxresdefault.jpg
Co za głupie pytanie, przyjacielu.
OCZYWIŚCIE!
Dark Archer jest jak wisienka na torcie. Najsławniejszy bohater spośród Nightwatch DA Smirking
TypowySlade napisał(a):

Obywatele!

Dzisiaj mamy 1 maja 2016 roku. Ten dzień chciałbym ogłosić dniem BEZGRANICZNEGO UWIELBIENIA UKOCHANEGO WŁADCY
zapodaj.net/images/50856eca3838c.jpg

O władco dobry jak chleb. Obdarz nas swą łaską i chroń nas przed cebulactwem napływającym z USA. My w zamian będziemy darzyć Cię miłością i bezgranicznym uwielbieniem. Amen.


U Wielkiego Wodza nadeszła pora rozkminy. Wierny ludzie usiądź w kółeczku to będzie kawał porządnej filozofii.
Nie rozumiem pewnej rzeczy? Czyż jeśli tak jak Słońce Narodu każdego dnia wstaje i oświetla swój lud swym najszczerszym i najpiękniejszym blaskiem czyż nie każdy dzień jest dobry, aby go za to święcić? Czyż nie należy tego świętować tak długo jak cieszy się on zdrowiem i siłą, aby przyjmować uwielbienie? Dlaczego więc dzień bezgranicznego uwielbienia miałby być obchodzony tylko raz? Czyż nie powinniśmy uwielbiać go każdego dnia, godziny, minuty i sekundy naszej wspólnej koegzystencji na serwisie? Albowiem pytaniem, które zadał Szekspir nie było ,,Być, albo nie być", albowiem było nim ,,Wielbić, lub wielbić Ukochanego Przywódcę?". Tak właśnie powstała sztuka Kim Dzon Juzek i Julia. Ponieważ Julia córka plugawego rolnika, który wszedł w kolaborację z Kapitalistami z południa zbiegł i porwał ją z Krainy wiecznego szczęścia na północy.
Nie mogła już oddawać czci Ukochanemu Wodzowi, więc przez płot przy Strefie Zdemilitaryzowanej, gdzie południe bestialsko uniemożliwia zjednoczenie się ludów Korei rzucała wonne kwiaty ryżu, ku jego czci. W końcu zła Kapitalistyczna Przywódczyni Południa zabroniła jej tego, i na znak nieskończonej rozpaczy i tęsknoty Julia postanowiła wypić truciznę. Ta tragiczna sztuka na zawsze zapisała się w historii jako jedno z największych dzieł teatru i niesie ze sobą wieść konieczności uwielbienia mej osoby, której brak może wprowadzić w szaleństwo i obłęd. Pamiętajcie o tej cennej lekcji i przestrodze jaką dał na Szekspir. Pamiętajcie...
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
"Być albo nie być? Oto jest pytanie!"...
"Wielbić albo nie wielbić Ukochanego Przywódcę? Oto jest pytanie!"...

Kurczę...
Od początku towarzyszyło mi silne poczucie, że nie pamiętam tego tak, jak należy...

orig10.deviantart.net/b366/f/2016/131/1/6/1322785662001_by_starfiire-da24kix.jpg
Gwiazdeczka napisał(a):Od początku towarzyszyło mi silne poczucie, że nie pamiętam tego tak, jak należy...



...poprawnie telefon?

YouTube Video

Przejdź do forum: