Zobacz temat
Kochasz naszego władcę?
tak tak 64%[7 głosów]
tak tak 36%[4 głosów]
Głosów ogółem : 11
 
Memy ku chwale Naszego Władcy
Witajcie obywatele!

Jako wierny notesowy przedstawiam wam memy mojego autorstwa przedstawiające naszego ukochanego, odważnego, dobrotliwego [tu wstaw jakąś zarąbistą metaforę] władcę KIM DZONG JUZ-KA!

zapodaj.net/images/9d4f76eafddf3.jpg
zapodaj.net/images/312e45446fc69.jpg
zapodaj.net/images/b1f1a31c7262d.jpg
zapodaj.net/images/4864faa902483.jpg

Cieszmy nasze oczy wizerunkiem naszego przywódcy. Naszego "Słońca Narodu".

Wierny notesowy:
T-Slade
Wspaniałe! Naród klaszcze, Kim się cieszy, a wozy z pociskami balistycznymi kołują po ulicach! Slade właśnie wniósł powiew świeżości do wielbienia Słońca Narodu. Czegoś tak wspaniałego nie widziałem od promienistego, świetlistego pejzażu z moim podobieństwem ku mej czci autorstwa Gwiazdeczki.
Im dalej tym lepiej. Przy ostatnim aż miałem niekontrolowaną próbę atomową
res.cloudinary.com/urbandictionary/image/upload/a_exif,c_fit,h_200,w_200/v1395991705/gjn81wvxqsq6yzcwubok.png
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
juzek1000 napisał(a):Przy ostatnim aż miałem niekontrolowaną próbę atomową
res.cloudinary.com/urbandictionary/image/upload/a_exif,c_fit,h_200,w_200/v1395991705/gjn81wvxqsq6yzcwubok.png



Pewnie to za sprawą Harley, o władco nasz.
Ukochany Przywódco, zanim wybędę do parku, pragnę przekazać Ci najserdeczniejsze życzenia z mojej uniżonej strony Reyze Smile

orig14.deviantart.net/e769/f/2016/120/6/0/superkim___by_gwiazdeczka_by_starfiire-da0rgrh.jpg

Takiego Supermana to każdy polubi Robin :)
Jeszcze jeden mem mojego skromnego autorstwa ukazujący prawilne oblicze naszego monarchy:
zapodaj.net/images/a0e5fbc10ef7a.jpg

Takiego dubstepu każdy by posłuchał.
Gwiazdeczka napisał(a):

Ukochany Przywódco, zanim wybędę do parku, pragnę przekazać Ci najserdeczniejsze życzenia z mojej uniżonej strony Reyze Smile

orig14.deviantart.net/e769/f/2016/120/6/0/superkim___by_gwiazdeczka_by_starfiire-da0rgrh.jpg

Takiego Supermana to każdy polubi Robin :)


Bardzo dobre. Myślę, że to właściwie oddaje siłę i mężność Wielkiego Wodza jako Wielkiego Przywódcy.

TypowySlade napisał(a):

Jeszcze jeden mem mojego skromnego autorstwa ukazujący prawilne oblicze naszego monarchy:
zapodaj.net/images/a0e5fbc10ef7a.jpg

Takiego dubstepu każdy by posłuchał.


Droppin' it like an atomic bomb baby!
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Z pozdrowieniami Robin :)
i.imgflip.com/13d0xt.jpg
Zwinny napisał(a):Z pozdrowieniami Robin :)
i.imgflip.com/13d0xt.jpg


Powyższy mem obraża i obnaża (i to dosłownie) naszego kochanego władce!


Oto mem ukazujący naszego przywódce w odpowiednim świetle, jako nasze "Słońce Narodu", broniące nas przed populistycznym i zgubnym wpływem USA:
zapodaj.net/images/3918c34277591.jpg

CHWAŁA SUPER JUZKOWI! ŚMIERĆ CZARNEMU RYCERZOWI!!!
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-30, 12:28
TypowySlade napisał(a):


Powyższy mem obnaża (i to dosłownie) naszego kochanego władce!


Oto mem ukazujący naszego przywódce w odpowiednim świetle, jako nasze "Słońce Narodu", broniące nas przed populistycznym i zgubnym wpływem USA:
zapodaj.net/images/3918c34277591.jpg

CHWAŁA SUPER JUZKOWI! ŚMIERĆ CZARNEMU RYCERZOWI!!!


Slade oficjalnie w uznaniu za twą pracę artystyczną na rzecz szerzenia chwały Wielkiemu Wodzowi ja jako Ukochany Przywódca mianuję Cię Ministrem Propagandy, ekhem to znaczy PR'u.

Zwinny... Widzimy się w obozie.
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
juzek1000 napisał(a):Slade oficjalnie w uznaniu za twą pracę artystyczną na rzecz szerzenia chwały Wielkiemu Wodzowi ja jako Ukochany Przywódca mianuję Cię Ministrem Propagandy, ekhem to znaczy PR'u.Zwinny... Widzimy się w obozie.

Dziękuje władco nasz ukochany. Obiecuje iż jako Twój Minister Propagandy [czytaj: człowiek od PR'u] zadbam o to by nikt nie mógł o Tobie złego słowa powiedzieć (bo nie będzie mógł).

Niesamowity zaszczyt spłynął na skromnego notesowego który awansował no kogoś wyższej rangi. Juzek jest moim władcą, słońcem i powietrzem. Więc mówiąc krócej:
zapodaj.net/images/e21abdd52ff8f.jpg
Przepraszam najmocniej Juzek, czcigodny przywódco. Najwyraźniej źle odebrałem ducha całego tematu. Jak wnioskuję, władca jest swego rodzaju podporą dla ukochanego ludu. Dlatego najprawiłem już mój karygodny błąd.

titansgo.pl/images/juzpig.png
Zwinny napisał(a):

Przepraszam najmocniej Juzek, czcigodny przywódco. Najwyraźniej źle odebrałem ducha całego tematu. Jak wnioskuję, władca jest swego rodzaju podporą dla ukochanego ludu. Dlatego najprawiłem już mój karygodny błąd.

titansgo.pl/images/juzpig.png


Reyze Shock Ojojoj, to się nie skończy dobrze, Zwinny ;___;
Pora dzwonić do zakładu pogrzebowego GAME OVER. Zamówić nagrobek z granitu czy z marmuru?
Zwinny napisał(a):Przepraszam najmocniej Juzek, czcigodny przywódco. Najwyraźniej źle odebrałem ducha całego tematu. Jak wnioskuję, władca jest swego rodzaju podporą dla ukochanego ludu. Dlatego najprawiłem już mój karygodny błąd.
titansgo.pl/images/juzpig.png


AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Moje gałki oczne i gałki oczne naszych obywateli i naszego miłosiernego władcy nie mogą patrzeć na tą profanację!

Jedyne co mogę zrobić to znowu przedstawić naszego "Króla Słońce" w korzystnym świetle:


zapodaj.net/images/55adc8aa3fcba.jpg

Cytując Pieseła - "masz kłopoty". Nie wiem jaką karę dostaniesz od naszego monarchy, ale jako Minister Propagandy mogę Ci obiecać że kara będzie surowa, a twoja postawa zostanie uznana za anty systemową i będzie piętnowana przeze mnie na każdym kroku. I pamiętaj:

KTO NABIJA SIĘ Z KIMA,
TEGO JAKBY JUŻ NI MA!!


Połączony z 2016-04-30, 17:13:31:
Gwiazdeczka napisał(a):Reyze Shock Ojojoj, to się nie skończy dobrze, Zwinny ;___;Pora dzwonić do zakładu pogrzebowego GAME OVER. Zamówić nagrobek z granitu czy z marmuru?


Jak będzie grzeczny to może dostanie wiadro i mydło do celi.
Nasz władca brzydzi się zabijać swoich prześmiewców.
TypowySlade napisał(a):
Gwiazdeczka napisał(a):Reyze Shock Ojojoj, to się nie skończy dobrze, Zwinny ;___;Pora dzwonić do zakładu pogrzebowego GAME OVER. Zamówić nagrobek z granitu czy z marmuru?


Jak będzie grzeczny to może dostanie wiadro i mydło do celi.
Nasz władca brzydzi się zabijać swoich prześmiewców.


Zwinny na pewno nie chciał źle Cyborg :( Liczę chociażby na zalążek zrozumienia ze strony naszego, nie mającego sobie równych, Ukochanego Przywódcy Cyborg :(
Gwiazdeczka napisał(a):
TypowySlade napisał(a):
Gwiazdeczka napisał(a):Reyze Shock Ojojoj, to się nie skończy dobrze, Zwinny ;___;Pora dzwonić do zakładu pogrzebowego GAME OVER. Zamówić nagrobek z granitu czy z marmuru?
Jak będzie grzeczny to może dostanie wiadro i mydło do celi.
Nasz władca brzydzi się zabijać swoich prześmiewców.
Zwinny na pewno nie chciał źle Cyborg :( Liczę chociażby na zalążek zrozumienia ze strony naszego, nie mającego sobie równych, Ukochanego Przywódcy Cyborg :(


Nie wiem o czym Zwinny myślał szykanując naszego ukochanego, serdecznego, dobrego jak chleb Ukochanego Przywódcę, ale wśród naszych obywateli jest wrogiem nr 1:
zapodaj.net/images/2420c09de7238.jpg

Nawet Pieseł jest zdegustowany postawą Zwinnego. Tak samo jak ja, Ukochany Władca i cały lud.

I pamiętajcie, Ukochany Władca Was kocha, więc i Wy odwzajemniajcie tą miłość!
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-30, 17:39
Ech. Człowiek chce dobrze, a tu mu chcą dać mydło. Dziękuję za obronę Gwiazdeczko, ale myślę, że dalsze starcie jest nieuniknione.

Dark Archer wybieram cię!
DA się? DA się!

titansgo.pl/images/jzvsda.png
Oj, toż to zniewaga!
Całe szczęście jako Minister Propagandy też mam znajomości.


Razor: DA, idę po Ciebie!
zapodaj.net/images/1c7608da794db.jpg

Nasza najemniczka załatwi sprawę i ocali honor naszego Ukochanego "Dobrego jak chleb" Przywódcy.

Mówiąc krócej:
i.imgur.com/oq731NH.gif
I NIECH LOS NASZEMU PRZYWÓDCY SPRZYJA!

cdn.playbuzz.com/cdn/f26bd0eb-6636-4307-9d6a-7ec8987920b6/2b56ba35-104b-4ecd-a9be-9b44d8177043.jpg
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-30, 18:08
Dark Archer wygrał w bitwie przeciwko matce, która ma znajomości z samym twórcą wszechświata i jest wytrenowanym do granic możliwości ninją. Odnalazł się także w samym Trójkącie Bermudzkim, tak więc poradzi sobie w każdej sytuacji.
Razor. Hahahahah.
Zwinny napisał(a):Dark Archer wygrał w bitwie przeciwko matce, która ma znajomości z samym twórcą wszechświata i jest wytrenowanym do granic możliwości ninją. Odnalazł się także w samym Trójkącie Bermudzkim, tak więc poradzi sobie w każdej sytuacji.
Razor. Hahahahah.


Ale to zabawane!

Razor przez pewien czas trenowała MMA, a po brutalnych eksperymentach zyskała supersiłę, i możliwości regeneracyjne. Radzi sobie genialne z każdym rodzajem broni. A że będzie miała do dyspozycji arsenał naszego wojska będzie miała pole do popisu. Sama też jest świetnie wytrenowana, szybkości i zwinności sam Altair z Assassin's Creed może pozazdrościć.

orig11.deviantart.net/2005/f/2016/079/5/7/alexis_hinata_aa__razor_by_typowyslade-d9vstmv.jpg
WNIOSEK: MACIE PRZ@#%^ANE!
YouTube Video

1:46 to o Tobie Zwinny
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-04-30, 18:44
Zwinny napisał(a):

Dark Archer wygrał w bitwie przeciwko matce, która ma znajomości z samym twórcą wszechświata i jest wytrenowanym do granic możliwości ninją. Odnalazł się także w samym Trójkącie Bermudzkim, tak więc poradzi sobie w każdej sytuacji.
Razor. Hahahahah.


Myślisz, że zgapiłeś moc nudy od Batmana i już jesteś jakiś mocny.
Tyś marny pędraku chyba nie doświadczył jeszcze mocy Wielkiego Wodza Narodu.
Masz tu mały pokaz moich możliwości.
YouTube Video

Zgniótłbym Cię osobiście, ale nie jesteś nawet tego godzien. Zostawie Cię do zniszczenia mojemu Ministrowi Propagandy, któremu muszę przyznać pisanie tych cudownych epopei o Słońcu Narodu wzrusza Wielkiego Ukochanego Przywódcę.
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Przejdź do forum: