Zobacz temat
 
MARVEL's Nightwatch! [WAŻNA WIADOMOŚĆ]
@T-Slade Kierownictwo Marvela "pewnie będzie" bardzo zaskoczone tą nowiną.
No masz,wreszcie fake się wydał XD
Nie wiem czy do końca udawaliście, ale przyznacie, że fajnie sobie pofantazjować. Gwiazdka :D

Takie spóźnione prima aprilis z naszej strony, wywołane nudami Robin :)
Ale z tą Przybylską to się nieźle wydałeś XDXD
Mam nadzieję tylko, że ludzie nie przypną nam na stałe łatek trolli Bestia :P
Ja myślałem, że to oczywiste z początku, a kilka osób dało się nabrać XD Robin :)
Mi od początku nie pasowało takie sc-fi prawneGwiazdka :D. Ale muszę przyznać że ogólny pomysł naprawdę niezły. No i ten rysunek na początku świetna robota!Robin :)
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
O kurde :-D!! Dałam się nabrać. Ale z wojewodą mi tu coś nie pasowało:-'Bestia ;)
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
No cóż. Mi od początku w tej sprawie coś śmierdziało.
Ale dla sprostowania:
s.tvp.pl/images2/2/7/2/uid_272c8e3f39e5262288e66d01bdbebbfc1412581215278_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

Ale żart spoko. W sumie jestem fanem urody Hayley Williams (rzadko słucham Paramore. Głównie kawałki "Miracle" i "Ignorance"Bestia ;), więc byłaby świetną Kirą.

Jedyne co mi pozostaje, to zadedykować poniższy film redakcji serwisu.
Have a nice day!
YouTube Video

Film Nightwatch jednak powstaje dla Marvela choć z pewnymi trudnościami.
titansgo.pl/upload/img/5bd5dd460cb5e.jpg

titansgo.pl/upload/img/5bd5dd4b85ecf.jpg
Źródło: naEKRANIE
https://naekranie...ji-3671459 Faktycznie, a już miałam pytać, co znowu wymyśliłeś xD
A nikt mi nie wierzył
Przepraszam, każdy ma prawo się pomylić.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Zwinny napisał(a):

A nikt mi nie wierzył


WojewoDa Zielonej Góry w roli sędziego, na pewnoGwiazdka :D.
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Wyimaginowana recenzja Nightwatch: The Game (PS4).


Recenzja niestniejącej gry z alternatywnej rzeczywistości.


Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział mi, że wierzy w sukces Nightwatch i jest pewien powstania wysokobudżetowych produkcji - zaśmiałbym mu się w twarz. Dziś tym śmiechem bym się udusił.

Nightwatch pod czujnym okiem Silenta z serwisu stał się fenomenem kulturowym. Właściwie prowadzonym od chwili gdy za sterami tej drużyny bohaterów zasiadła 5-osobowa ekipa w składzie wcześniej wspomnianego Silenta, a także Zwinnego, Gwiazdeczki, Forsaken - zrebrandowanej ostatnio w zupełnie nowym wcieleniu For, a także Kiry. Najpierw przyszła pora na pełnoprawny serial aktorski, po tym gdy prawa do drużyny zostały sprzedane MARVEL'owi. Niech świętej pamięci Anna Przybylska będzie odzwierciedleniem tego jak dobra była to produkcja. Ah! A czarnoskóry Silent azjata stał się źródłem inspiracji dla całej branży rozrywkowej. To właśnie on zapoczątkował erę whitewashingu w Hollywood zanim jeszcze to było modne. Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mówię - odsyłam Was do początku tego wątku.

Teraz natomiast, po wybuchu pandemii koronawirusa, potencjał został dostrzeżony w branży growej. Nie pomyślałbym w życiu, że tym czego najbardziej potrzebują bohaterowie jest wybuch śmiertelnej choroby na całym świecie, ale tak właśnie się stało i tak oto marka Nightwatch trafiła pod skrzydła najlepszego studia z najlepszych w swoim fachu - Falknerinni Team.

Teraz trochę historii. Falknerinni Team to jednoosobowa ekipa tworzona przez Zwinnego i... oto koniec historii. Niech małe studio działające i tworzące za pośrednictwem Dreams (gry za siedem dych, w której tworzy się inne gry) Was nie zwiedzie, bo nasz pracowity Zwinny inspirację czerpie od najlepszych. Czyli od każdego tylko nie siebie i właśnie dlatego jest on tak dobry w swoim fachu. Tworzyć chciałby produkcje superhero na miarę Rocksteady i Insomniac Games, budżet natomiast pozwala mu na zjedzenie dobrej kanapki, a pomysły na narrację kopiuje prosto od Telltale Games. Nie wiem czy Wy również jesteście tego zdania co ja, ale dla mnie brzmi to jak przepis na sukces, skądinąd każdemu znane są skromne początki prawdziwych geniuszy.

UWAGA! Tekst został zaszyfrowany z alternatywnej rzeczywistości. Aby przeczytać dalszą część recenzji skomentuj post dodając na końcu LOVEZWINNY i podaj numer swojej karty kredytowej.
Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział mi, że wierzy w sukces Nightwatch i jest pewien powstania wysokobudżetowych produkcji - zaśmiałbym mu się w twarz. Dziś tym śmiechem bym się udusił.

Ja już się duszę, bo teksty masz jedne z najlepszych xD

LOVEZWINNY
6666 6666 6666 6666
Przejdź do forum: