Zobacz temat
 
Kółeczko wzajemnej pomocy xD
Ja ostatnio interesowałam się tamarańskim i przeglądałam odcinki TT i wyłapywałam słówka XD oO a tak wgl to mi się śniliście wszyscy ale tak na tym planowanym spotkaniu który moze niewypalić i z drugiej strony szkoda że opuściliśmy ten temat.
Nie wiem kto jak wygląda ale wszyscy byli nawet, nawet XD tylko coś zwinnego nie widziałam dobrze co dziwne chował się przede mną XD i cały czas łaziłam z Rillkiem , Nelsonem, Rach, Jinx i Star a Fori nas śledziła zadawałyśmy sobie pytania, poznawałyśmy się bliżej a wieczorem był szampan od silenta więc nie wyszliśmy z tego rankiem cało a właciwie to sama czułam się przez sen jak pijana XD <SILENT NAS UPIŁ!!!> XD Bestia :P
:*
Insanis napisał(a):

Ja ostatnio interesowałam się tamarańskim i przeglądałam odcinki TT i wyłapywałam słówka XD oO a tak wgl to mi się śniliście wszyscy ale tak na tym planowanym spotkaniu który moze niewypalić i z drugiej strony szkoda że opuściliśmy ten temat.
Nie wiem kto jak wygląda ale wszyscy byli nawet, nawet XD tylko coś zwinnego nie widziałam dobrze co dziwne chował się przede mną XD i cały czas łaziłam z Rillkiem , Nelsonem, Rach, Jinx i Star a Fori nas śledziła zadawałyśmy sobie pytania, poznawałyśmy się bliżej a wieczorem był szampan od silenta więc nie wyszliśmy z tego rankiem cało a właciwie to sama czułam się przez sen jak pijana XD <SILENT NAS UPIŁ!!!> XD Bestia :P


Zaczynam się ciebie bać. Robin :O
XD i słusznie ale ten sen to jeszcze w miarę normalny jak na mnie XD

Połączony z 05.05.2012 14:40:29:
Bo ostatnio mi się Chad śnił w moim domu był ... chyba szczegółów nie muszę zdradzać co dalej XD
Edytowane przez Insanis dnia 2012-05-05, 14:40
:*
Haha Isi nie dobijaj mnie XD Nie wolno za mna łazić XD Co do Chada... nie skomentuje XD Ty, ty ty, brak słow! XD Foch XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
To sobie fochaj, nie znam cię XD a czy ty wiesz wgl co znaczy "FOCH" XD
:*
To dobrze, ja też cie nie znam Bestia :P I nie nie wiem wiesz, używam tak nieświadomie Bestia :P (ironia)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
XD jak dobrze że uprzedzasz : (ironia) bo bym się nie domyśliła normalnie XD
:*
XD a może skończ temat ... Co do snu to śnił mi się on NIE jednokrotnie XD i cały czas rankiem śmiałam się z tego że Silent nas wszystkich upił XD Gwiazdka :D
:*
Ja dzisiaj miałam odpał we śnie przy wybieraniu szkoły... Jednym słowem: nigdy nie porzyczajcie na jednodniowym wyjeździe komuś ciuchów, bo skończy się to tragicznie. I nie biegajcie nocą po przystankach, jeśli nie chcecie spotkać czarnowłosej morderczyni wrzucającej zwłoki do rzeki.

Tak sobie teraz myślę i tą czarnowłosą była chyba Suzannah... ( ci, co kiedyś widzieli 2 razy k- chodzi o tą różowooką w nagłówku xD)

Połączony z 05.05.2012 17:38:14:
Jinx- tu tkwi problem- ja się nie uczę. Dosłownie.

Połączony z 05.05.2012 17:38:37:
Jinx- tu tkwi problem- ja się nie uczę. Dosłownie.
Edytowane przez For dnia 2012-05-05, 17:38

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja też się nigdy nie uczę ale mi materiał od razu na lekcji wchodzi w glówkę XD
:*
To chyba będę musiała poprosic o pomoc.
Mam zrobić logo ( np. firmy, szkoły, sklepu obojętnie ) i baner strony www ( jakiejś wymyslonej )
I kompletnie nie potrafie robić takich rzeczy. ;<
Gdyby był ktoś tak miły i spróbował wykonać którąś z tych prac. Byłbym dozgonnie wdzieczna.
Musze oddac to do 24 maja.
Hmm... Mogła bym pomóc a to w programie graficznym? I zależy co ci trudniej zrobić napisz mi i chętnie pomogę.
:*
A konkretnie jakie to ma być logo? Chodzi o przykładowe-byle-co na informatykę czy coś innego? Wiecie, o co mi chodzi, takie zadanie domowe "Zaprojektuję dowolny banner i logo jakiejkolwiek strony internetowej"?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
takie dowolne. Wymyślić sobie.
Promuj ciastka z kremem ^ ^!!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ulotki o konwencie japonistyki w Koszalinie *.* (zadźgają mnie)!!!!!!
Edytowane przez Jinx dnia 2012-05-14, 19:35
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Pytanie z serii beznadziejnie głupich:
Czy opowiadanie, w którym Tytani spotykają Jokera i trafiają do Gotham liczy się już jako Crossover, czy jeszcze nie? Bo było nie było, Robin robił za przydu...yhm, asystenta Batmana. Więc skoro Robin istnieje, to Batman też istnieje. A Istnienie Batmana siłą rzeczy pociąga za sobą istnienie Jokera (bo oni są jak Harry Potter i Lord Voldemort, tylko bardziej)...?
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Mam prośbę razem z znajomymi nakręciliśmy mało interesujący film na podstawie komiksu (nie spodoba wam się bo on jest związany z przedmiotem: Przedsiębiorczość Robin :) ) no i wysłaliśmy go na konkurs i chodzi o to że trzeba zdobyć jak najwięcej lajków żeby wygrać, jeśli wygramy to Pani obiecała nam wyższą ocenę o 2 stopnie Robin :) i tu wkraczacie wy Gwiazdka :D bo mam do was prośbę moglibyście polubić ten filmik w linku na dole byłabym wam wdzięczna ( przepraszam że o to proszę ale po prostu chciałabym wygrać ) mam nadzieję ,że społeczność fanów Młodych Tytanów ( sama jestem wielką fanką! ) mi pomoże spełnić to marzenie Gwiazdka :D https://www.facebook.com/photo.php?v=742098532508945&set=vb.234077243311079&type=2&theater
CherryPie napisał(a):

Pytanie z serii beznadziejnie głupich:
Czy opowiadanie, w którym Tytani spotykają Jokera i trafiają do Gotham liczy się już jako Crossover, czy jeszcze nie? Bo było nie było, Robin robił za przydu...yhm, asystenta Batmana. Więc skoro Robin istnieje, to Batman też istnieje. A Istnienie Batmana siłą rzeczy pociąga za sobą istnienie Jokera (bo oni są jak Harry Potter i Lord Voldemort, tylko bardziej)...?


Nie widziałem tego wcześniej. Nie cross-over, ponieważ wszyscy bohaterowie żyją w tym samym uniwersum. BTW Cross-over nie ma dokładnie zdefiniowanego znaczenia i często nadużywa się tego określenia w mowie potocznej oraz wszelkich zabiegach marketingowych.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: