Zobacz temat
 
Kółeczko wzajemnej pomocy xD
W tym temacie pomagamy sobie nawzajem. W lekcjach, z blogami, itp.
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-13, 15:31
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Myślę, że to bardzo dobry temat Robin :) W miarę swoich umiejętności postaram się pomóc w lekcjach, bo z blogiem sama mam problemy. A i ja proszę o pomoc w kwestii nauki ;> Gdyby ktoś z Was miałby książkę lub dostęp do książki o tematyce koni - chodzi mi tu o militarne wykorzystanie koni oraz konie w wierzeniach (mity, legendy, religie) w okresie od starożytności do średniowiecza późnego - byłabym niezmiernie wdzięczna Robin :) Chodzi mi o konkretne tytuły czy autorów.
No, temat świetny Bestia ;)
Kto mi pomoże z matmą, tego wielbię XD. szczególnie coś w stylu równania na podstawie wyrażeń algebraicznych x__x
Proszę konkretnie zadanie, albo przykład jakiś i nie ma sprawy, mogę pomóc.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie no , Bestia ;)
Jak sobie nie radzę to to wyłącznie mój problem i muszę sobie w szkole poszukać kogoś kto mi to wytłumaczy. ale dzięki za zaproponowanie pomocy ;] ;P.
Oj przestań, ten bardzo dobry temat po to tu jest Bestia ;) Ja akurat mało znam się na matmie, ale Silent obok daj znać na privie jak jednak zdecydujesz się Robin :) i przy okazji prześlij zadania Robin :)
bardzo fajny pomysł ;]
na pewno wkrótce skorzystam
Nie no , dziękuuje ale ja działam na własną ręke i nie chce żeby mi ktoś pomagał. ;] jestem w gronie ludzi niezależnych, i ja ja mam problem to albo JA go rozwiąże, albo nikt i się będe pogrążać Bestia ;) taka już jestem, ale dzięki za ofertę pomocy, może kiedyś sytuacja mnie zmusi ,żeby skorzystać Bestia ;)). ;P
ale dziękuje w razie czego Bestia ;) Bestia :P
Ja apropo matmy przyznam się do czegoś, chociaż trochę wstyd ^,^ Będąc w klasie licealnej 2 matematyk dał mi jedynkę (i to w sposób totalnie wredny, ale nie będę się rozpisywać ;>Bestia ;) na koniec roku i musiałam pisać wszystko w sierpniu. Przez wakacje miałam pranie mózgu i korki brałam ale jak przyszedł sierpień to dostałam takie proste zadania, że nie wiedziałam jak je rozwiązać XD. Ostatecznie zdałam. Gdyby nie korepetytor to dziś nie studiowałabym. Na moim przykładzie chciałam przekazać, że pomoc drugiej osoby jest dobra sprawą (o ile ktoś dobrze tłumaczy) Robin :) Nela ja wiem, że masz w sobie dumę Bestia ;) i całkowicie to rozumiem, więc jeśli chodzi o to to czasem można ją przełknąć ^,^ chyba, że też masz korki lub samej dobrze Ci idzie nauka. I wiem doskonale ile stresu masz przez matmę (na powyższym przykładzie widać), trzymam kciuki, żebyś dała radę jak nie z naszą pomocą to przy pomocy kogoś innego, chyba, że sama potrafisz tę czarną magię ogarnąć Robin :)
Gra ktoś na gitarze albo na jakimś instrumencie? jak tak to błagam o pomoc Cyborg :( jak ktoś rozumie coś z akordów i nut do akordów to nich mi to wytłumaczy bo nic nie kumam Cyborg :(
Bestia :P grałem trochę na keyboardzie i o ile nuty w miarę pojmowałem, to nawet nie wiem co to są akordy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
hym... idziałam coś o tym na disney xd w przerwie między programami.przyklej się do ekranu ;P
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
na disney xd? zobacze jak coś Gwiazdka :]
Dobra, potrzebuje kogoś kto mi nabija 3 KCr na Imvu, ja za to wysmaruje ładną tapete na pulpit
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Może temat nie najbardziej pasuje, ale proponuję zacząć rozmowy o szkole. Kto, gdzie i do której poszedł szkoły/klasy? Myślę, że rozmowy mogą być dość ciekawe i pomóc w znalezieniu kogoś kto faktycznie potrzebuje tej pomocy z niektórych przedmiotów.
No to ja wypalę z pytaniem do ciebie Zwinny, do jakiej szkoły chodzisz?Bestia :P (liceum, technikum, zawodówka?Bestia :P) Czy to też tajemnica związana z fobiami? Ciekawa jestem ;p

Ja obecnie chodzę do 3 klasy gimnazjum, w szkole mam procentowe ocenianie, regionalizm i 2 godziny fakultetów , mam egzaminy w kwietniu z każdego przedmiotu osobno , w tym test wielokrotnego wyboru. Mam przeciętnie po 8 lekcji dziennie, 3 razy w tygodniu kończę o 16.15. No i Nowa Postawa Programowa, której podsumowanie to - mamy przerąbane. Pozdro dla wszystkich '96, którzy mają takie same szkolne zmagania jak ja.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Technikum Gastronomiczne w... Jajko City Bestia :P
Akurat rocznikowi '96 się musiała trafić ta nowa podstawa. Jesteśmy królikami doświadczalnymi, jej pierwszymi testerami. No ale to nic pozytywnego. Nie wiemy, czego się się spodziewać na egzaminie, bo będziemy mieli inny.
Przejdź do forum: