Zobacz temat
 
Obawy co do filmu
Kiedy się dowiedziałem,że powstaje film animowany o Tytanach zajaralem się. Wreszcie zobaczę moje ulubione postwcie na ekranie jak Red Robin czy Superboy!

Niestety, lekko się zawiodłem gdy zobaczylem pierwszą grafikę z filmu dotyczącą składu. Nie było tam Red Robina- zamiast tego był tam Robin(Damian Wayne).

Nie mam nic do Nightwinga czy Robina, ale to była chyba jedyna okazja by pokzać Red Robina w animacjach...

Oczekiwałem takiego składu:
-Red Robin
-Wonder Girl
-Kid Flash
-Superboy
-Raven
-Beast Boy
-Supergirl
-White Lantern
-Blue Beetle

Ten skład,który będzie w filmie mi absolutnie nie przeszkadza-po proatu wolałbym zobaczyć na ekranie postacie, które rzadko się pojawiały w filmach i serialach.

Kolejna obawa to wiek Tytanów.
Uważam,że:
-Raven jest za młoda
-Blue Beetle też
-Beast Boy też

Ta trójka jest nieco za młoda- Blue Beetle powinien wygladać jak 16-latek,Bestia jak 14 latek(raczej bliżej mu do wieku Damiana-11,może 12 lat), a Raven... Dobra, ja się nie czepiam do tej postaci. Oby tylko Damiana i Raven nie łączylo coś więcej niz przyjaźń.


Jeszcze jedno-boję się jak pokażą Cyborga w filmie. Czy on w końcu również dołączy do Tytanów czy zostanie w JL. W New 52 nigdy nie poznał Tytanów, a nawet Bestii(na szczęscie jak patrzę na scenę z pizza to czuję że będzie inaczej).

To moje jedyne obawy co do filmu. Liczę,że film będzie nednym z najlepszych filmów animowanych z Dc, a nawet w ogóle.

P.S.Wiecie gdzie będzie można obejrzeć Tytanów po polsku we wtorek?
P.P.S. Aha, i mam nadzieję,że Shazam też się pojawi w filmie... I dojdzie do TT,jak Liga odkryje,że jest dzieciakiem.
Co do filmu czekam na niego z niecierpliwością. Gwiazdka :D Jednak wolałabym, żeby zamiast Damiana Wayne był Dick Grayson. Jeżeli chodzi o wiek to lepiej by było gdyby Beast Boy był starszy. Słyszałam też, że w tym filmie Damian będzie z Raven (Nie wiem czy to prawda). Grafika jest nawet ciekawa. Robin :) No to chyba tyle. Nie mogę się doczekać filmu. Bestia ;)
Jeśli chodzi o Red Robina czy Superboya - jest to pójście w stronę wyraźnego Young Justice czy Młodych Tytanów od V3 wzwyż, dlatego cieszę się, że twórcy zdecydowali się wzorować klasycznym składem.
Nie wiem czy masz na myśli konkretnie Red Robina, czy raczej postać Tima Drake'a, bo jako taki wraz z Superboyem zresztą, pojawił się w Young Justice - serialu, który szczerze polecam mimo niezakończonych wątków z drugiego sezonu i rychłej kasacji.

Co do składu - White Lantern kompletnie nie kojarzę, ale korpus latarników to zdecydowanie nie moje klimaty. Możesz powiedzieć coś więcej?
Co do innych postaci, a konkretnie tych które się pojawią - skład bardzo mi odpowiada. Nawet Blue Beetle, który może nie jest najbardziej kojarzonym Tytanem, a jednak w komiksach długo nim był, nie wydaje mi się wciśnięty na siłę i pewnie odegra swoją rolę. Jedyne pretensje jakie mam to jego fryzura, nie wiem co twórcy z nią zrobili. Przecież w Young Justice prezentował się kapitalnie, a teraz wygląda jak wkurzony kurczak.

Jedyna postać, która mi się nie podoba i której zdecydowanie nie są to klimaty, czyli taka niepotrzebna - to Damian Wayne. Jestem do niego wrogo nastawiony od samego jego debiutu w DC Animated Universe (od Son of Batman w górę) i zastanawiam się czy naprawdę trzeba było dać tu tak irytującą postać. Nie można było zaserwować nam porządny film akcji z Młodymi Tytanami i składem jaki każdy z nas dobrze kojarzy bez postaci wepchniętych na siłę (jak Damian właśnie)? Perspektywa walki z Trygonem jako główny wątek może nie jest zbyt oryginalna, ale myślę, że da radę. Bardziej mnie zastanawia za to czy Liga nie przyćmi Tytanów w czasie antenowym, albo czy nie wyjdzie z tego nawalanka bez jakiegoś wgłębienia fabularnego.

Również wiek postaci i sposób ich znalezienia się w składzie budzi we mnie małe kontrowersje, ale wszystkiemu winne jest nowe uniwersum. Wiek postaci zmienił się kompletnie bez uzasadnienia. Wszyscy powinni być w tym samym wieku, a tak zdecydowanie nie jest, mało tego - są to postacie u których w komiksach nie było widać różnic, a teraz nagle pojawia się dziura czasowa sięgająca około 15 lat (spójrzcie tylko na Nightwinga czy Starfire, a np. Bestię i Raven). Idąc tym tokiem łatwo wywnioskować, że origin niektórych postaci został przez taki zabieg kompletnie wyparty, ale jak mniewam, nie jest to aspekt w który takie filmy będą się zagłębiać. Mam jednak nadzieję, że DC wie co robi i nie będzie to pojedynczy występ, tylko "eksperyment" który zapewni nam również stałą serię animacji o Tytanach.

Co do Cyborga - niestety formalnie będzie wchodzić w skład Justice League i nie ma szans żeby z tej drużyny przeszedł do drugiej, co jednak nie znaczy, że nie może się do niej zbliżyć. Takie sceny jak ta z pizzą zdecydowanie napawają optymizmem. Ważna kwestia - jak dotąd w trailerach chyba nie trafiłem na opętanego Cyborga, co daje nadzieję na fakt, że będzie walczyć przeciwko Lidze u boku Tytanów i jest to coś co się należy, choćby jako mała rekompensata.

Akurat we wtorek raczej będą na to małe szanse. Sam film pewnie w ciągu kilku dni wycieknie do sieci i udostępnione zostaną do niego polskie napisy. Jeśli pojawi się online w wersji PL to od razu zostanie wstawiony news z informacją, do tego czasu niecierpliwi mogą się zadowolić innymi źródłami, np. Torrentami.

@Starfire_01 - Dick Grayson w tym filmie się pojawia i oczywiście jest to Nightwing czyli kolejne wcielenie Robina. Aktualny Robin czyli niestety Damian ma mieć jakiś wątek emocjonalny z Raven i choć pairing należy do ciekawych, to jednak jestem mimo wszystko jego przeciwnikiem, bo nie mogę się pozbyć wrażenia, że specjalnie przez niego odmłodzono Raven, a co za tym idzie, kilka innych postaci też żeby nie była wyjątkiem.
@Zwinny

Widziałem twn serial, ale 2 sezonem się rozczarowałem.
Z tego co wiem jak miał powstać 3 sezon to mieli się tam pojawić Kid Devil,Supergirl,Raven,Starfire,Damian Wayne a nawet Red Hood. Robin miał zaś zostać Red Robinem. Niestety, 3 sezonu nie będzie( a są plotki o kolejnym sezonie).

A mi chodzi o postać Red Robina,czyli Tima Drake'a.

Co do White Lanterna-chodziło mi o Kyle Reenera, podobno dolączył do Teen Titans w komiksie.

Mam nadzieję,że w filmie pojawi się Red Robin, bo Batrodzina stale się rozwija- w Bad Blood dołączyli do Batrodziny Batwoman i Batwing(Dick został Batkiem w filmie Bestia ;) ). W filmie pod koniec pojawił się jeszcze ktoś-ale nie będę spoilerował.
@Zwinny

Widziałem twn serial, ale 2 sezonem się rozczarowałem.
Z tego co wiem jak miał powstać 3 sezon to mieli się tam pojawić Kid Devil,Supergirl,Raven,Starfire,Damian Wayne a nawet Red Hood. Robin miał zaś zostać Red Robinem. Niestety, 3 sezonu nie będzie( a są plotki o kolejnym sezonie).

A mi chodzi o postać Red Robina,czyli Tima Drake'a.

Co do White Lanterna-chodziło mi o Kyle Reenera, podobno dolączył do Teen Titans w komiksie.

Mam nadzieję,że w filmie pojawi się Red Robin, bo Batrodzina stale się rozwija- w Bad Blood dołączyli do Batrodziny Batwoman i Batwing(Dick został Batkiem w filmie Bestia ;) ). W filmie pod koniec pojawił się jeszcze ktoś-ale nie będę spoilerował.
Ja tam się z tobą zgadzam ,,Red Robin" tzn. mnie tam już tak superbohaterowie nie kręcą...albo wróć dobra kręcą, ale tylko Flash, Arrow i Green Lantern jednak o tym kiedy indziej. Chodzi mi oto, że postacie faktycznie są za młode i totalnie do siebie nie pasują, tak się właściwie zastanawiam od ilu lat sa te filmy typu LIGA SPRAWIEDLIWYCH czy BATMAN. No niby to animowane, ale broń boże dla połowy dzieciaków. Jest tam tylko przemoc ( okej ona może być bez niej było by nudno) i krew, dużo krwi, za dużo. Nie należę do jakichś tam wrażliwych osób, ale gdy oglądałam FLASH PARADOX (polecam ekstra) to w niektórych scenach trochę mnie mdliło czy odwracałam wzrok. Mogłabym podać jeszcze kilka filmów w których przesadzili z krwią czy mordowaniem, ale chyba już wiadomo o co mi chodzi. Jednak szanuje tych, którzy uważają, że DC Universal jest wspaniałe, bo sama nie jestem do niego negatywnie nastawiona, ba nawet wręcz przeciwnie przysięgę Korpusu Zielonych Latarni podobno przez sen gadam jednak to nie takie istotne, istotne jest to byście również uszanowali moje zdanie. DZIĘKUJE
Przejdź do forum: