Zobacz temat
 
duchy i inne ustrojstwa :> buhahahaha
A wyobrażacie sobie duchy żyjące w innym wymiarze i mające takie samo życie jak my, na ziemi? Bestia :P
Nie, ja sobie wyobrażam duchy kotów w innym wymiarze Bestia :P
hmm raczej nie takie samo
Hmm...to mogłoby być ciekawe.
To lepsze już duchy mrówek Bestia :P Za kotami nie przepadam
Dlatego też mam zamiar wysłać ci mojego kota na obóz przetrwania Bestia :P
A jesteś pewna, że wróciłby do Ciebie?
Wiesz Zwinny, zastanawiałam się nad podobnymi rzeczami kiedyś, ale doszłam do wniosku, że to niemożliwe. Tak z mojego punktu widzenia, bo ile musiałoby być takich wymiarów....
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Z tym wymiarem to podałem jako przykład. Szansa, że taki wymiar istnieje według mnie jest zerowa Bestia :P
Jeśli przestrzeń i czas są nieograniczone, to logiczne by było, że kolejny wymiar, którego skalą były by alternatywne światy, też mógł by być nieskończony. Ale to są rzeczy, których nie da się pojąć. Prawdopodobieństwo jest małe ale nie zerowe, jeśli udało by się przemieścić w takim wymiarze możliwa była by teleportacja, podróż w czasie i wiele innych rzeczy, które teraz są tylko fikcją. Jest nawet odrębna dziedzina fizyki, która zajmuje się naturą wszechświata o więcej niż 4 wymiarach (a znany przez nas tyle właśnie ma, bo każdy punkt jest zawieszony w przestrzeni opisanej przez 3 wymiary i czasie, który ma jeden wymiar). W matematyce istnieją figury czterowymiarowe, a układy wielowymiarowe pozwalają upraszczać nawet najbardziej skomplikowane wzory matematyczne. Więc to jest dużo bardziej prawdopodobne niż istnienie duchów i zjawisk nadprzyrodzonych, mało tego mogło by takie zjawiska tłumaczyć, jeśli przyjmiemy, że faktycznie istnieją. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
jak tak mowisz o tych podróżasz w czasie to pierwsza mysl jaka nasuwa mi sie do głowy - czarna dziura
nikt nie wie co się w niej kryje
Gwiazdka :D a nie prawda, nauka wie, a przynajmniej potrafi nam przybliżyć ich naturę - nic się w niej nie kryje, bo w czarnej dziurze nawet czas przestaje istnieć to są takie punkty, w których zapadnięta potężna masa materii powoduje wsysanie wszystkiego, być może to są właśnie przejścia do innych wymiarów, ale nic co tam wpadnie, nie przetrwa takiej podróży w całości. Czarne dziury to okrutnie przerażające miejsca we wszechświecie, jeśli cokolwiek znajdzie się zbyt blisko to już nie ma ratunku.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
włąsnie to mnie w nich fascynuje potrafią złatwością wessać galaktyke Gwiazdka :D
Gwiazdka :D to fakt, mam nadzieję, że nigdy nie będziemy świadkami takiego zdarzenia
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wow! Ale by było. Czarne dziury fascynują mnie głównie dlatego,że wessą nawet najsilniejszą rzecz. Tak jak wspomniała Ola26,potrafią wessać galaktykę.
potrafią wessać dosłownie wszystko. gdyby zbliżył się do niej człowiek rozerwałoby go na strzępy. taka czarna dziura przeważnie znajduje się w jądrze dużych galaktyk. aż strach myśleć o tym przerażającym zjawisku.
Ale ja i tak najbardziej boje się mięsa XD.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Dobrze, że nie pierogów ;p
haha, też XD Ale tylko klątwy HBP XD.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
XDD
Duchy to jedna wielka ściema (chociaż w nie wierzę xDD)


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: