Zobacz temat
 
Justice League vs Teen Titans
Tobie też DA przypomina? XD
Ja nie wiem dlaczego się tak czepiacie dla mnie wygląd postaci jest spoko (no oprócz BB )Robin :)
Chciałabym żeby powrócili do tych mega loków od Starfire <3 Kurde, naprawdę wspaniałe włosy i ją wyróżniały (plus były mega sexy ;D )
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przeglądając internet wpadłam na takie coś:
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=alZHpO1atf4
Więc zapowiada się na pairing Damian i Raven! (Tylko ja tak się cieszę?! XD) Oby do wiosny, oby do wiosny...
Spokojnie nie tylko ty cieszysz się na ten pairing, nie moge się doczekać.
Ja również. Cieszę się, że nie będzie paringu RaexBb. Nie lubię go( mało powiedziane) . A w dodatku BB wygląda tak młodo, jakby miał 10 lat. Przyczepię się jeszcze do wyglądu Nightwinga. Tutaj wygląda po prostu okropnie. Porównajcie go sobie np. Z Nightwingiem z Ligi Młodych. I kto wygląda lepiej? Bo moim zdaniem z YJ. Nie wiem co macie do Damiana. Ja go lubię właśnie za charakter. Super go przedstawiono. A oprócz tego, postanowił słuchać się Batmana i zejść z drogi zabijania. A więc oprócz tego, że ma jakieś tam wady, ma też i zalety.
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Ja także lubię Damiana za charakter. Przerażające jest tylko to że w wieku 10 lat był jak Batman, taki bez uczuć.
Cholera, nie! Pairing RobRae to najgorsze co mogą zrobić. Nie, nie i jeszcze raz NIE.
Bestia w tym materiale video nie wygląda tak młodo jak na obrazku.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Problem z Damianem jest prosty. Mamy już dość Robinów, był jeden prawdziwy, drugi jeszcze ok, bo Dick został Nightwingiem, ale 4? przegięcie, to raz. Nie miałbym z nim problemu takiego, gdyby dali mu własne alter-ego. Druga sprawa, to zmienianie originu Tytanów. Przeginają z tym.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zgadzam się z Silentem...
Ale drużyna nie jest zła...
newtitans.bloog.pl
ZAPRASZAM Bestia ;)
A mi to nie przeszkadza. Lubię wszystkich Robinów. I Dicka, i Damiana, i Jasona, i Tima.

Połączony z 2016-01-30, 22:11:49:
Mam pytanie: Co uważacie na temat paringu RaexDamian?
Edytowane przez Julia West dnia 2016-01-30, 22:11
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
@Silent problem właśnie taki jest, ale nic nie zrobimy, bo DC ewidentnie stara się adaptować swoje animacje (szczególnie te z JL) do nowego uniwersum. Ja się cieszę ze składu, bo znalazły się w nim wszystkie najlepsze postacie.
A Damian, jest do wywalenia. Moim zdaniem problem nie tyle stanowią Robini, co charakterek Damiana. Przecież Jason (mimo, że był totalnym psychopatą) był spoko, Tim też. Mi się wizja aroganckiego smarkacza kompletnie nie podoba.
Nie wiem co powiedzieć o reszcie grupy, tym samym o Raven. Większość rzeczy wyjdzie w praniu i zobaczymy jak to się sprawdzi. Ten film to sprawdzian dla całej grupy i wpłynie zapewne na całe animowane uniwersum.
Ładna ta "okładka", trzeba przyznać. c:
Drugi trailer też jest ok.
No nic, pozostaje czekać na premierę.
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Blue beetle zamiast Cybsona to dobry substytut. A wygląd postaci jest spoko.
Nic dodać, nic ująć.

Połączony z 2016-01-31, 21:50:53:
PS:Sorry. Jednak Cybson tu jest. Ale ita fajnie że Niebieski tu jest!!!
Edytowane przez TypowySlade dnia 2016-01-31, 21:50
A ja właśnie gardzę Damienem za charakter. Ta drużyna mi się kompletnie nie podoba i chyba będę krzyczeć, miotać się i tupać nóżką, kiedy zobaczę ich w akcji. Boże czemu Beastboy jest dzieckiem? Czemu Damien? Co tam robi Nightwing? Czemu Starfire jest dorosła? Boże Boże Boże moje serce złamane!
yo!
Qubeline napisał(a):

A ja właśnie gardzę Damienem za charakter. Ta drużyna mi się kompletnie nie podoba i chyba będę krzyczeć, miotać się i tupać nóżką, kiedy zobaczę ich w akcji. Boże czemu Beastboy jest dzieckiem? Czemu Damien? Co tam robi Nightwing? Czemu Starfire jest dorosła? Boże Boże Boże moje serce złamane!


BB w zwiastunach nie wygląda jak dzieciaczek, jest w miare w porządku. Ale z resztą się zgadzam ;-;
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Ogólnie skład jest moim zdaniem okej, chociaż niestety element wzorowania się NEW 52 wszystko niszczy.

Nightwing jest taką wersją od bardzo dawna, więc trudno oczekiwać było jego występu jako Robina (trzeba by się porządnie cofnąć w timeline), ale wielki plus, bo to Dick Grayson. Chyba akurat w tej postaci należy się dopatrywać mocniejszych punktów.
Starfire rzecz jasna musiała być w podobnym wieku jak Nightwing z oczywistych względów.
Cyborg należy do Justice League i nigdy nie znał się z Tytanami, więc myślę, że to całkiem dobra okazja by nawiązać relacje na wzór starego uniwersum (a stanie się to na pewno, patrz: smaczek z pizzą).

Reszta postaci jak dla mnie jest w porządku, tyle, że niestety nieco za młoda. Na początku spodziewałem się dojrzalszego składu, ze względu na pierwotny tytuł JL vs Titans a nie ...vs Teen Titans ale cóż, pewnie twórcy zmagali się ze zmianą koncepcji.

Moim zdaniem jednak będzie co oglądać - niezależnie od tego czy film się uda, czy wyjdzie kolejny średniak (co jak co, ale filmom wzorowanym na New 52 czegoś wyraźnie brakuje), to jest właśnie ta okazja na którą tak bardzo świat Tytanów czekał przez lata.
Zgadzam się ze Zwinnym. Drażni mnie to, że wszyscy są tacy młodzi... Znaczy BB, Rae, Robin. Co jak co, ale te postacie są STANOWCZO zbyt młode w porównaniu do Nightwing'a i Starfire :/ Ale duży plus za skład (mimo wszystko) Booya!
newtitans.bloog.pl
ZAPRASZAM Bestia ;)
Myślę, że zdecydowanie pora ożywić wątek - animacja wyszła już na początku tego tygodnia. Moją recenzję już każdy zainteresowany mógł przeczytać, pora poznać wasze wrażenia Robin :)

Co Wam się podobało w filmie, a co nie? Czy DC mieszając stare wątki komiksowe z tymi zupełnie nowymi zniszczyło Tytanów czy raczej wybrnęło z tego w pewien sposób? Jak Wam się podobał nowy skład i co powiecie o Trygonie? Zapraszam do dyskusji!
Nie widziałem filmi, ale mam kilka pytań:

1. Czy można film już obejrzeć z napisami i gdzie?
2. Czy w filmie pojawiają się postacie z Young Justice?
Przejdź do forum: