Zobacz temat
 
Przygotowania na 8 urodziny serwisu!
Witamy serdecznie wszystkich użytkowników Robin :) Jak pewnie wiecie 19 listopada przypadną kolejne, bo już ósme, urodziny serwisu i myślę, że czas zacząć się przygotowywać, aby jak najlepiej uczcić ten dzień.
Z mojej strony dodam, że to wspaniałe lata w których miałem przyjemność współpracować z świetnymi ludźmi w celu zbudowania polskiej społeczności na miarę Młodych Tytanów. Myślę, że plan się powiódł, ale zawsze może być lepiej, co nie? Gwiazdka :D
Dlatego podrzucajcie swoje pomysły i propozycje. Mamy w zanadrzu zaplanowanych kilka nowości, ale niestety nasze pole manewru jest ograniczone. Możecie nam w tym pomóc Wy! Robin :)

Na serwisie jest dużo nowych osób. My, jako garstka, włożyliśmy w tą stronę naprawdę ogromny nakład pracy dlatego myślę, że wszystkim zależy na tym aby uczcić ten specjalny dzień. Tak więc, podsyłajcie co chcecie! Jeśli nie macie pomysłów możecie zawsze wykonać urodzinowe fanarty, wiersze czy opowiadania, udzielać się w tematach i oceniać stronę oraz różne jej sekcję. Mamy nadzieję na jak największy rozruch, zatem pamiętajcie: dla nas liczy się każda opinia Robin :) Pozdrawiam.
deklaruję się na urodzinowego fanarta, dajcie mi tylko trochę czasu C:
No i elegancko, już jest progres Robin :) Bardzo się cieszymy i dziękujemy ci :>
Na serwisie pojawiło się kilka mniej istotnych zmian. W górnym pasku możecie zauważyć kilka dodatkowych pól, które ułatwią Wam nawigację.

Przy pisaniu postów na forum pojawiła się dodatkowa ikonka umożliwiająca bezpośrednie wyświetlanie filmików z YouTube. Wystarczy wkleić adres i zaznaczyć tekst.

Mamy gotową skórkę świąteczną, którą wprowadzimy w grudniu wraz z możliwością wyboru, którą zachować - default czy świąteczną (każdy użytkownik będzie mógł bezpośrednio wybierać).

Szykujemy nowe rangi i emotikonki z Nightwatch. (Jeśli ktoś nie wie co to NW, smiało pytać!)

Wyłapaliśmy kilka mniejszych bugów które postaramy się naprawić jak najszybciej. (Bug z avatarem rozwiązany)

W urodziny pojawi się paczka artykułów i inne dodatki.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-11-07, 22:24
Zgłaszam, że w dziale ekipa brakuje biografii Wielkiego Ukochanego Przywódcy.
Zalecam skorygowanie.
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Reaktywuję temat, gdyż gdzieś zanikł. Nadal prosimy o (poważne - juzek Bestia ;)) opine na temat serwisu - jakie zmiany chętnie byście widzieli?

Połączony z 2015-11-11, 00:52:55:
Dziękuję za spory odzew Bestia :P
Z planowanych rzeczy ogólnie są:
- nowe rangi i emotikony
- nowy nagłówek
- świąteczna skórka (od grudnia)
- zmiana rozmieszczenia (jeszcze zobaczymy co i jak się spisze oraz jak zareagujecie na zmiany)
- paczka lżejszych artykułów (w sam raz dla nowych osób lub nie przepadających za długimi tekstami)
- mniejsze prace (uzupełnienie miniaturek w dziale wideo, dodanie zaległych odcinków Arrowa i Flasha, poprawa gier wideo)
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-11-11, 00:52
- paczka lżejszych artykułów (w sam raz dla nowych osób lub nie przepadających za długimi tekstami)


A jak wiemy - nie brakuje tu takich userów XD
Wielu z Was narzeka, że jest cicho na stronie - przerwijcie zatem tę ciszę! To nic nie kosztuje, ziomki Gwiazdka :D
Oto jak wyglądają nowe emotikonki z NW które planujemy wprowadzić w najbliższym czasie. Każdej postaci z drużyny odpowiadają dwie wersje - wesoła i smutna. Czekamy na opinie Robin :)

titansgo.pl/images/emot_da_sceptic.pngtitansgo.pl/images/emot_da_smirking.png titansgo.pl/images/emot_kira_angry1.pngtitansgo.pl/images/emot_kira_smile1.png titansgo.pl/images/emot_reyze_shocked.pngtitansgo.pl/images/emot_reyze_smile.png titansgo.pl/images/emot_shadow_cry.pngtitansgo.pl/images/emot_shadow_happy.png titansgo.pl/images/emot_silent_pokerface.pngtitansgo.pl/images/emot_silent_wink.png
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-11-11, 14:26
Na pewno są fajnie zaprojektowane i uzupełnią obecnie stosowane emotki. Dadzą trochę powiewu świeżości do wypowiedzi.Bestia ;)

Wydaje mi się tylko ze są nieco większe od obecnych. Ale podkreślam, wydaje mi się Gwiazdka :D.
Tak, są nieco większe. Prawdopodobnie jeszcze zostaną zmniejszone i wyostrzone.
Fanarty dotyczące urodzin serwisu dodajemy w tym wątku?
Oczywiście Robin :) i wszystko inne na co macie ochotę.
Mam już szkic więc zrobiłam sobie przerwę (2,5 h szkic sam mi zajął) i później to skończę i wstawię c:
Na spokojnie, czasu jest pod dostatkiem Robin :)
Również emotikony przenieśliśmy ma własny hosting gdyż był problem z ich wyświetlaniem.
śnieg mi pada na serwisie!
Zmniejszone wersje:
titansgo.pl/images/m_emot_da_sceptic.png titansgo.pl/images/m_emot_da_smirking.png titansgo.pl/images/m_emot_kira_angry.png titansgo.pl/images/m_emot_kira_smile.png titansgo.pl/images/m_emot_reyze_shocked.png titansgo.pl/images/m_emot_reyze_smile.png titansgo.pl/images/m_emot_shadow_cry.png titansgo.pl/images/m_emot_shadow_happy.png titansgo.pl/images/m_emot_silent_pokerface.png titansgo.pl/images/m_emot_silent_wink.png

Tamte faktycznie były zbyt duże. Te wcale nie są najmniejsze, ale jest różnica. Kiedy je już oficjalnie wstawimy, to zobaczymy, jak będą się z tekstem komponować, bo te są wstawione jako zwykłe linki do obrazków i tekst nie jest przy nich wyśrodkowany.
Mniemam, że nikt nie wie, o co mi chodzi, więc obczajcie to na przykładzie:

titansgo.pl/images/m_emot_da_sceptic.png Tralalalalalalala

Robin B-) Tralalalalala


Widać, że przy emotikonce z Robinem tekst jest położony na środku.
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2015-11-11, 15:35
Fanart jest gotowy ale światło nie jest dla mnie łaskawe więc muszę ze zdjęciem poczekać do jutra :c

EDIT: Dobra jednak się udało.

Pierwszy urodzinowy fanart:

s5.ifotos.pl/img/122313887_srwaanh.jpg

Reszta wkrótce.
Edytowane przez RavenLover dnia 2015-11-11, 20:11
Dzięki.

i ten nieopanowany entuzjazm Raven, delicje <3
Fantastyczna praca, naprawdę jestem pod wrażeniem! Booya!
Przejdź do forum: