Zobacz temat
 
Przygotowania na 8 urodziny serwisu!
Dzięki! Postaram się o kolejną jutro... bądź trochę później. Ach, kochana szkoła i kochane próbne egzaminy gimBazjalne!

PS: dlaczego nie wyświetlają się avatary i emotikony? Cyborg :(
Złapiesz wenę i wolną chwilę, to wtedy narysujesz :)
Mamy problemy techniczne :P Wkrótce wszystko wróci do normy, może jeszcze dzisiaj, zobaczymy.
Mam małą prośbę do wszystkich Robin :) Jak wiecie w urodziny wypuszczona zostanie paczka artykułów. Z racji tego, że nie będą tym razem one zawierać dużej ilości tekstu, to jestem skłonny zająć się kolejnymi. Póki co są przygotowane 3 artykuły. Ktoś inny ma jakieś propozycje?
Ja mam, narysuj jakiegoś fanarta na urodziny Gwiazdka :D. Mówię ci, wszyscy na bank pospadają z krzeseł z wrażenia.

Z mojej strony niespodzianka będzie jedna, ale konkretna ^.^. Właśnie nanoszę ostatnie poprawki.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Urodziny już wybiły, a o nowościach możecie poczytać w newsach. Zanim do tego przejdziemy, to jednak mam małą niespodziankę Robin :)

Pewnie nie wiedzieliście, że kiedyś serwis miał do doboru aż 15 różnych skórek z Młodymi Tytanami. Niektóre z nich udano nam się zachować i w przyszłości jeśli będzie to możliwe postaramy się je przywrócić. Zatem... oto jak prezentował się kiedy serwis: (skórki wykonane przez Moonlady)

Skórka z Nightwingiem:
titansgo.pl/images/nightwing_2.png
titansgo.pl/images/nightwing_3_kopia.jpg

Skórka z złoczyńcami:
titansgo.pl/images/skrka_1_kopia.png

Skórka ze Slade'm:
titansgo.pl/images/slade_1_kopia.png
titansgo.pl/images/slade_2_kopia.png

Skórka z Cyborgiem:
titansgo.pl/images/cyborg_logo_kopia.png
titansgo.pl/images/to_cyb_kopia.jpg

Tło skórki z Bestią:
titansgo.pl/images/to_bb_kopia.png

Pierwszy nagłówek serwisu:
titansgo.pl/images/untitled_1.png
titansgo.pl/images/articles/tgpl-screen001.jpg
titansgo.pl/images/articles/tgpl-screen002.jpg

Skórkę świąteczną możecie obserwować teraz Robin :) Skórek jak wspomniałem było znacznie więcej, niestety jedna z aktualizacji serwisu spowodowała ich utracenie. W przyszłości wygląd zmieni się z pewnością jeszcze nie raz.
Witajcie, mam dla was art na 8. urodziny serwisu, z dedykacją dla Zwinnego Shadow Happy
oi64.tinypic.com/2zntifo.jpg
Admin-ninja
Dzięki wielkie Jester Gwiazdka :D A i BTW witaj, to twój debiut na forum więc tradycyjnie miłego korzystania z serwisu XD DA Smirking

RavenLover wykonałaś genialną pracę. Gwiazdka :D Rozważam dodanie waszych artów do newsa, oczywiście za przyzwoleniem Robin :)

Połączony z 2015-11-19, 20:09:14:
Właśnie, oto inna wersja nagłówka z Młodymi Tytanami: Robin :)

titansgo.pl/images/articles/naglowekcybstar.png
titansgo.pl/images/articles/logowersjacyb.png
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-11-19, 20:09
img06.deviantart.net/9714/i/2015/323/d/b/terra__happy_birthday_titansgo__by_killyoubymachette-d9h8ik1.png

Wszystkiego najlepszego życzę <3
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: