Zobacz temat
 
Rój czy Tytani wschodu?
Która z drużyn bardziej wam odpowiada? Do której wolelibyście należeć? Którzy bohaterowie są lepsi? I jakie macie ogólne spostrzerzenia dotyczące obu stron?
To mój pierwszy temat jaki zakładam, dlatego proszę o wyrozumiałość Robin :)
Edytowane przez KinHan dnia 2015-10-12, 01:57
Adn.1. Wybieram Tytanów Wschodu.
Adn.2. Jeśli miałabym gdzieś należeć to tylko do oryginalnych Tytanów.
Adn.3. Szybki, ewentualnie Żądło.
Adn.4. Moje ogólne spostrzeżenia są dość negatywne. W Roju nie podoba mi się walka wg.schematów np. atak alfa, atak gamma. Irytuje mnie też kompletne pominięcie postaci Kyd Wykkyd'a, który pojawia się tylko w kilku scenach. Ogólnie cały Rój jest dość irytujący.
Co do Tytanów Wschodu, cóż niezbyt ich lubię, gdyż są dla mnie takimi jakby zastępczymi Tytanami. Wyjątkiem jest jedynie Szybki, który moim zdaniem ma super umiejętności i spokojnie mógłby działać w pojedynkę.
Edytowane przez Daph dnia 2015-10-12, 12:14
Tak wg to oni chodzili do szkoły i tak ich nauczyli.


Zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz. Jeśli Rój walczy według schematów wyuczonych w szkole, to dlaczego Tytani nie zdobyli tych danych w odcinku "Misja z przechwytem" ( albo jakimkolwiek innym, Slade pokazał, że jest to możliwe, analizując ruchy Tytanów w odcinku "Zdrada" )? Przecież znajomość planu ataku wroga znacznie pozwoliłaby zwiększyć szanse na zwycięstwo.
Rój. Dlaczego?
1. Są źli.
2. Są naprawdę nieźli w tym co robią i gdyby popracowali nad lenistwem oraz walką zespołową to mogliby wiele osiągnąć.
3. Uwielbiam Jinx i Kyda Booya!

A tak ogólnie to po prostu dla mniew TT East nie ma nic ciekawego czy pociągającego. Ot, taka drużyna superbohaterów. Nie wzbudzają we mnie jakichkolwiek emocji - po prostu są. Dlatego również wolę Rój. Nie chciałabym jednak należeć do żadnej drużyny superbohaterów czy superzłoczyńców w ogóle (no, oprócz Outlawsów, ale oni się nie zwą drużyną Gwiazdka ^^' )

Zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz. Jeśli Rój walczy według schematów wyuczonych w szkole, to dlaczego Tytani nie zdobyli tych danych w odcinku "Misja z przechwytem" ( albo jakimkolwiek innym, Slade pokazał, że jest to możliwe, analizując ruchy Tytanów w odcinku "Zdrada" )? Przecież znajomość planu ataku wroga znacznie pozwoliłaby zwiększyć szanse na zwycięstwo.


Moim zdaniem chodzi o to, że nie zgadzałoby się to z typowym schematem odcinka i twórcy woleli nie wrzucać takich wątków. Jednak w 'Misji z przechwytem' nie mogli tego zrobić, bo tu chodziło o wątek Cyborga, a niestety w kreskówce nie było dwóch tematów poruszanych na raz...
Przejdź do forum: