Zobacz temat
 
Sceny walki w serialu
Czyli rozkręcania forum ciąg dalszy.
Do tej pory raczej nie było takiego tematu, a zdecydowanie być powinien Bestia ;)

Tym razem o tym, co jest chlebem powszednim dla każdego superbohatera, ale i superzłoczyńcy - czyli o walce. Scen walk w Młodych Tytanach jest od groma i sądzę, że każdy z Was ma swoje ulubione i takie, które nie przypadły do gustu - czy to walki drużynowe, czy pojedynki. Zapraszam zatem do dyskutowania, tworzenia rankingów... - czego tylko dusza zapragnie! Możecie również pisać, co chcielibyście zmienić w danej walce, jak Wy byście daną scenę widzieli - wszystko, co tylko wiąże się z tym tematem Bestia ;)
Trudno wybrać, mogę za to przypomnieć chyba te najważniejsze:

Walki Slade'a z Robinem, Bestią i Raven.
Walki Terry z Bestią i Raven.
Walka Komety i Gwiazdki w odcinku "Narzeczony".
Walka Brata Krwiaka i Cyborga z "Tytani Wschodu".
Walki Tytanów ze swymi własnymi demonami oraz Trygon'em.
No i walki z "wzywam wszystkich Tytanów" oraz "Tytani razem".

Najbardziej lubię chyba te, gdzie dochodziło do ciekawych konwersacji miedzy walczącymi, czyli walki ze Sladem, Terrą i Bractwem Zła.

Za to najbardziej intensywnymi były chyba te z odcinka "Koniec".
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Zgadzam się z Sulikiem, że najlepsze walki są wtedy, gdy przeciwnicy wymieniają między sobą ciekawe zdania. Przytoczę kilka przykładów:
1. Terra vs. Tytani w odc. "Niewyrównane rachunki cz.I"
Gdy Terra walczyła z Raven:
"- Terra!
- Raven
- Zdrajca
- Wiedźma"
"- Wiesz co, Raven? Nigdy cię nie lubiłam.
- Ja nawet nie miałam ochoty cię polubić. Może reszta dała się nabrać, ale ja od początku wiedziałam, że coś knujesz.
- Och, naprawdę? To dlatego pozwoliłaś mi mieszkać w swoim domu i wykraść wasze tajemnice i...
- Dosyć! (...)"
"- No powiedz, Raven. Co jest najgorsze? To, że cię oszukałam? To, że rozbiłam drużynę? To, że w ogóle nikt cię nie lubi?
- Przestań!
- W głębi duszy pewnie naprawdę wierzyłaś, że jestem twoją przyjaciółką.
- UFAŁAM CI! WSZYSCY UFALI! Daliśmy Ci wszystko, a ty nam tak odpłacasz?"
Terra i BB:
"-Nie masz co liczyć na buziaka na pożegnanie.
- Terro, nie możesz...
- Na pewno?"
Terra z Robinem:
"- Co jest, Robin? Wkurzyłeś się, bo posłałam do piachu wszystkich twoich przyjaciół?
- Byli też twoimi przyjaciółmi.
- Ja nie potrzebuję przyjaciół."
"- Obiecałem Bestii, że dam ci jeszcze jedną szansę. Szansa zmarnowana."
"- (...) także byłem uczniem Slade'a. Ja uciekłem - ty też możesz.
- Nie prosiłam cię o ratunek.
- Chcę ci tylko jakoś pomóc.
- Sama sobie świetnie poradzę!"
2. Slade vs. Robin w odc. "Nawiedzony"
(w dużym skrócie Bestia ;) )
"- (...) Nie dostrzegają prawdy, Robinie. Nawet, gdyby mieli ją na wyciągnięcie ręki.
- W takim razie zajmę się tobą bez ich pomocy. Już raz cię pokonałem.
- Oj, Robinie. Skoro mnie pokonałeś, to co ja tutaj robię?"
3. Cyborg, Gwiazdka, Bestia vs. ... oni sami Gwiazdka :D w odc. "Koniec cz. III"
"- No dalej, biegnij z płaczem do mamusi. A, racja, ty nie masz mamusi" ~ Zły Cyyybuś.
"- Wiesz, że gdy ty zginiesz, Robin będzie tylko mój?
- Nie będzie twój!" ~ Gwiazdeczki xD
"- Nic dziwnego, że Terra cię rzuciła." ~ Zły BB
4. Bestia vs. 'Slade' w odc. "Things Change"
"- Slade. Mogłem się domyślić, że to ty za tym stoisz. (Terra straciła pamięć) Dlaczego ją przywróciłeś?
- Nie mam nic wspólnego z jej powrotem.
- Zrobiłeś coś, żeby wykasować jej pamięć. I wziąłeś jej moce.
- Nie zrobiłem niczego, mój drogi. Jeśli dziewczyna niczego nie pamięta i nie ma swoich mocy to dlatego, że tak wybrała.
- Dlaczego Terra nie chciałaby tego pamiętać? Była bohaterką, miała przyjaciół. Ocaliła nas wszystkich.
- Nie widzisz tego? Ona nie chce cię dalej pamiętać.
- Nie pozwolę ci jej znów skrzywdzić!
- To ty ją krzywdzisz. Pozwól jej odejść. (...) Ona już więcej nie chce cie widzieć."

Pewnie o którejś z walk zapomniałam, ale to chyba te najlepsze. c;
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Przejdź do forum: