Zobacz temat
 
Który Robin jest waszym ulubionym i dlaczego?
Tak jak w tytuleRobin :) Czyli którego Robina (Dicka Graysona, Jasona Todda, Tima Drakea, Damiana Waynea) Lubicie najbardziej i dlaczegoRaven :-/?

P S Nie wiedziałam w jakiej zakladce to dodać, więc dodałam tu. Poza tym to tutaj nawet pasuje bo dwójka z nich tam występowałaBestia -o-
Dick Grayson
Jako Robin to chyba najlepiej sprawował się Dick Grayson, muszę przyznać, ale moi ukochani ulubieńcy to Damian i Jason w szczególności <3. Zakochałam się w postaci Jasona, najpierw po filmie "Batman w cieniu czerwonego kaptura" a potem po zagłębieniu się w jego historię. Wielbię tę postać za jego niesforny charakterek <3.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Pozostaję wierna Graysonowi. Reszta (moim skromym zdaniem) była robiona pod publikę.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wszystko od początku czasów było robione w komiksach dla publiki Gwiazdka :D. Ale publika to kocha <3
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kira napisał(a):

Jako Robin to chyba najlepiej sprawował się Dick Grayson, muszę przyznać, ale moi ukochani ulubieńcy to Damian i Jason w szczególności <3. Zakochałam się w postaci Jasona, najpierw po filmie "Batman w cieniu czerwonego kaptura" a potem po zagłębieniu się w jego historię. Wielbię tę postać za jego niesforny charakterek <3.



Też kocham Jasona i podoba mi się BARDZO jego charakter. Nie oglądałam Batman w cieniu czerwonego kapturaCyborg -_- Ale oglądałam te scenkę jak umierał... Ale czytałam o nim wswszystko i wogole. Moim zdaniem jest trochę zbyt brutalny;O Ale tak to BARDZOOOOO GO LUBIĘRobin :)
Nie zapoznałam się bliżej z postaciami Tima Drake' a i Damiana Wayne' a, więc nie potrafię ich ocenić. Dicka bardzo lubię, jednak po obejrzeniu 'Batman: w cieniu Czerwonego Kaptura' zaczęłam uwielbiać Jasona.
Jason4EVER!!!
Ciekawy temat. Jeśli o mnie chodzi, tak jak osoby wyżej - najlepszym Robinem był Dick Grayson i to on na długo jeszcze będzie zajmował tą pozycję.

Zaraz za nim jednak stawiam postać Jasona Todd'a, która jest szczególnie ciekawa. Furorę na pewno zrobiła jego śmierć, jednak bohater jest znacznie ciekawszy jako Red Hood i co tu ukrywać, jest to komiksowa perełka.

Postać Tim'a Drake'a przyznam, że znam tylko ogólnie. Czytałem komiksy w których występował, ale historie jakoś mnie nie urzekły i jestem nastawiony do tej postaci neutralnie.
Mimo wszystko jestem zdania, że prawdziwych Robinów było trzech: byli to właśnie Grayson, Todd i Drake. Pozostałych nie za bardzo mam nawet ochotę śledzić. Oczywiście natykam się na produkcje z nimi, ale z ich stron nie widzę nic konkretnego. Do tej grupy na chwilę obecną zaliczam także Damiana Wayne'a, o którym może kiedyś zmienię zdanie.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-04-19, 13:49
Damiana poznałem głównie w animacjach i postać jedyne co osiągła to jeszcze większe zniechęcenie do niej z mojej strony. Nie wiem dokładnie jak jest w komiksach, ale czwarty Robin wydaje mi się kompletnie źle poprowadzoną postacią. Z tego co czytam w internecie to nie tylko ja mam o nim takie opinie.
Spodobał mi się niedawno obejrzany film Batman vs Robin , a w szczególności walka Damiana z Nightwingiem (mimo, że moim zdaniem Dick był troszkę ciotowaty).
Dick Grayson, może dlatego,że odgrywał w jakimś sensie dość dużą rolę Raven :-/
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,

On w portal się przemieni...

Nadchodzi władca, nadchodzi teraz,

To koniec dla tej Ziemi...
Filmów nie oglądałam, ale Damiana z komiksów cenię sobie. Cieszy mnie, jak widzę go od momentu, gdy był totalnie rozpuszczonym dupkiem, aż wyrasta na faceta i zaczyna dogadywać z BatFamily Robin :). Lubię takie postacie (m. in. dlatego lubię postać Vegety w DragonBall)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
To w animacjach zdecydowanie jest obecnie na etapie "rozpuszczonego dupka" Bestia :P
Ja uważam że najlepszy był zdecydowanie Dick Grayson.
W sumie jakby tak spojzeć na historie wszystkich Robinów to on był najlepszy i najdłużej .

Dick Grayson (według,bajek seriali) w wieku 9lat został pomocnikiem Batmana. Żadko zdarzało mu się go nie słuchać . W wieku 18lat zmienił imię na Nightwing i po pewnym czasie rozpoczął (hmm jak to powiedzieć ) ,,bochaterowanie" (ale to głupio brzmi) na własną rękę . Potem po śmierci Bruca wrócił do Gotham aby go zastąpić, po,,,Zmartwychwstaniu" Bruca powrócił do imienia Nightwing.
Według mnie to bardzo dużooo dobra jak na jedną osobę .

Tim Drake też był ekstra,ale nie przebija Dicka.

Joson Tood- (trzeci Robin) Zginą w bardzo brutalny sposób z ręki Jokera, po ożywieniu został Czerwonym Kapturem bezwzględnym morddercą .On już wogóle nie sięga nawet Dickowi do pięt.

I nareszcie Damian Wayne (czwarty i ostatni Robin) Od małego trenowany na bezwzględnego morderce, bezczelny, nieposluszny i często buntujacy się chłopak . Zginą także w tragiczny sposób.
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Przejdź do forum: