Zobacz temat
 
Jakie znacie jeszcze fajne seriale oprócz TT ?
Nie wiem co zrobić z życiem po obejrzeniu wszystkich sezonów po 3 razy Raven :-/ , macie jakieś propozycje ?
polecam Adventure Time i może Gravity Falls ja akurat te obie kreskówki uwielbiam bo mają pełno tajemnic, i po prostu są inne od reszty Gwiazdka :D
Azarath Metrion ZinthosRaven :-[
Ja kocham "Death Note" nie ma tam superbohaterów, ale akcji i napięcia nie zabraknie w żadnym odcinku.
Daph napisał(a):

Ja kocham "Death Note" nie ma tam superbohaterów, ale akcji i napięcia nie zabraknie w żadnym odcinku.


Death Note? to to anime? oglądałem kiedyś i przyznam że jest ciekawe, choć nie przepadam za anime to akurat to mi się podobało.
Azarath Metrion ZinthosRaven :-[
Ostatnio bardzo polubiłam ninjago wcześniej moi bracia to oglądali ale teraz ja uwielbiam to Robin :)
Jeśli chodzi o superbohaterskie, to może zainteresują cię wykonane przez studio Madhouse (jedno z lepszych japońskich) anime z uniwersum marvelowskiego. Stworzyli trzy serie: Iron Man, Wolverine i X-men chyba. Bestia ;)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Young Justice koniecznie, ale tylko i wyłącznie z napisami. Kompletnie zniszczyli tą serię polską wersją dubbingową.
Jeśli będzie ktoś zainteresowany - pierwszy sezon to naprawdę prawdziwa perełka. Pojawia się dużo postaci znanych nam z Tytanów, a wątek zostaje zamknięty wraz z ostatnim odcinkiem.

Drugi sezon to niestety przeskok czasowy o 5 lat i zmiana większości postaci. Na początku trochę trudno przywyknąć do takiej zmiany, jednak mimo wszystko nie ma na co narzekać. Postaci jest jeszcze więcej, same wątki też nie są złe, ale główna fabuła miała zakończyć się w 3 sezonie który niestety nigdy nie powstał i nie powstanie. Zostaje więc sporo niedosytu.

Jednak wracając do rzeczy - jeśli szukasz dobrej rozrywki koniecznie sięgnij po pierwszy sezon. Jest to niewątpliwie najlepszy serial DC. Klimat jest poważniejszy, a kreska sporo lepsza niż w TT. Jestem zdania, że każdemu się spodoba. Samych nawiązań do komiksów jest cała masa. A jeśli wciągnie cię wystarczająco to nie ma przeszkód by sięgnąć po drugą serię Bestia ;)
Przejdź do forum: