Zobacz temat
 
Wrogowie tytanów
Muahahaha!
padłam xd
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
XD.

Co wy macie do Trygona, mi on wcale na jelenia nie wygląda xD Jak macie coś do niego to macie i do mnie XD.
Nic nie mamy, stwierdzamy tylko fakty ;d. Ale z tym Trygonem w lesie to spoko xD Mamcia Oczko była walnięta Bestia :P Nie lubię jej. A Slade to nawet fajny jako wróg Gwiazdka :D
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Silent napisał/a:
Bestia :P To teraz wyobraź sobie, że idziesz, przez las a tu taki Trigon wcina runo leśne i na twój widok kica w siną dal spłoszony XD

Runo leśne? XD tak to sobie tego nie potrafie wyobrazić, ale jednak jako Jeleń czy tam łoś to mogę ; PP XD
Po poście Silenta, nie mogę powstrzymać śmiechu Bestia :P Omal coli na klawiaturę nie wylałam, ale to się wytnie Bestia :P A ja najbardziej lubię Slade'a i Red X-a. Red jest świetny (z małym wyjątkiem. Jeśli to NIE jest Robin) A najbardziej świrniętymi? Na pewno Modniś i Mamcia Oczko. O! Jeszcze Mumbo i Lalkarz też są nieźle szurnięci. I te serki, czy tam Nufu (coś w tym stylu, nie pamiętam Bestia :P) Z odcinka "Pracownik miesiąca" i chmara tych Bobów Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Najlepszy zonmłoczyńca: Red X i Trygon i Slade
Świrnięty złóoczyńca: Nufu , Grom i Błyskawica i Mamcia Oczko
Nela napisał/a:
XD.

Co wy macie do Trygona, mi on wcale na jelenia nie wygląda xD Jak macie coś do niego to macie i do mnie XD.

Ja nic do niego nie mam, tylko mówię że przypomina mi Łosia no xD
Mi tam bardziej jelenia skrzyżowanego z wielkim białowłosym diabłem Bestia :P
Mi barana Bestia :P
Trygon = baran? oO Nie wpadłabym na to XD
To już bardziej przypomina mi skrzyżowanie jelenia, żubra, łosia i odrobiny jakiegoś kosmity czy cuś XD Ale to tylko moje zdanie...

Albo nie! Teraz jak tak patrzę na jego fotkę XD to mi przypomina czerwonego Smerfa XD Ej, ale serio. Może Gargamel go przefarbował oO


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Może i tak XD
cóż, ja zostaję przy łosiu....
Jak dla mnie wygląda jak mieszanka diabła, starego indianina i jelenia. (Łoś ma łopaty a nie rogi więc odpada)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał/a:
Ogólnie jedyną mocą Slade'a jest jego inteligencja. Dokładniej mówiąc potrafi wykorzystywać partie swojego umysłu, których inni ludzie nie potrafią, ale kosztem energii, dlatego musi dużo jeść i spać oraz uważać, żeby nie przesadzić. (W sumie trochę jak Twoja postać Moonie XD)


Może i trochę. Stara Moonie (ta z super mocami) wykorzystywała dużo energii swojego ciała na regenerację i produkcję jadu (w późniejszych odcinkach dowiedzielibyście się, że to tak naprawdę skutki uboczne wniknięcia do jej ciała symbiotycznego wirusa, którego dzięki silnej woli udawałoby się jej w miarę kontrolować). Musiała jakby odżywiać się i odsypiać za dwóch, a nawet zwykłe zasłabniecie z powodu upału mogło skończyć się dla niej śmiercią.

A tak w ogóle to rozwaliliście mnie tym Trygonem. Jak dla mnie to połączenie fauna z bykiem XD
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
no, byk też pasuje xD
Silent, Łoś to tylko takie moje dziwne skojarzenie do Trygona xD
bosh..
ale macie gre w skojarzenia na temat Trygona XD.
Imponujące XD. Np. wypowiedź Zwinnego xD
oczywiście xD teraz się przekonałam, że wszędzie gdzie wejdę jest odskok tematu xDD
tak jak już wcześniej powiedziałam :
Trygon ma rogi jelenia ! ;p
a Mamcia Oczko -->,, Mamusia was kocha'' XD nigdy tego nie zapomne
mamcia oczko to był pierwszy odcinek jaki zobaczyłam z tt xD Rae super wyglądała w tych kokardach XDDDD
i w tej sukience ! hahahahaha a Robiuś jaki ulizany XD
Przyznam się Wam do czegoś: nie oglądałam Mamci Oczko. Ale po waszych wypowiedziach tak mnie chętka naszła XD Rae w kokardach? Weźcie mnie trzymajcie, padam!
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Przejdź do forum: