Zobacz temat
 
Wrogowie tytanów
Dla mnie najlepszym wrogiem Tytanow jest i zawsze będzie Slade. Podobało mi się w tej postaci to, że potrafi tak wiele namieszać nie posiadając żadnych mocy(chociaż jest naprawdę niezły w sztukach walki). Dodatkowo nie jest tak irytujący jak większość przeciwników Tytanow, którzy zostają w większości pokonani w jednym odcinku. Wyjątkiem są tu tylko Bractwo Zła i Ojciec/Brat Krwiak, którzy wytrwali po jednym sezonie. Slade w przeciwieństwie do pozostałych przeciwników właściwie nigdy nie został na dobre pokonany przez żadnego z Tytanów (dla mnie Terra nie jest i nigdy nie będzie Tytanką). Jest to osoba, która nie mowi wprost co zamierza, ukrywa swój plan aż do końca. Podobało mi się również to, że Slade często nie decydował się na otwartą walkę, tylko próbował zniszczyć zespół Tytanow od wewnątrz czego przykładem są np.odcinki "Praktykant" i "Zdrada".

Mogłabym napisać jeszcze dużo, ale i tak mam przeczucie, że się już rozpisałam. Bestia :P
Modniś jest najbardziej pokręcony8P, nawet lubię Slade bo jest taki tajemniczy. Ale naj naj naj naj to Jinx i ogólnie Rój. Są najzabawniejsiBooya! No bo wystarczy spojrzeć na tego gościa co ma to wielkie oko i tak leci sirota uwieszony na tym okuRaven :-/ Rój jest MEGA
Najbardziej popierniczone postacie to mamcia oczko i modniś XD
Moi ulubieni złoczyńcy to Slade oczywiście (sam avatar to mówi) i Jinx mimo, że się nawróciła na sam koniec. Całkiem fajny był monsieur Mallah, miał świetny głos.
Przejdź do forum: