Zobacz temat
Rozdziały czy serie?
Serie Serie 9%[1 głos]
Rozdziały Rozdziały 45%[5 głosów]
I to i to :P I to i to :P 45%[5 głosów]
Głosów ogółem : 11
 
Nowy(trochę stary) blog o Tytanach
Jestem całkiem zakochana w Tytanach i od października prowadzę o nich blog. Z początku był taki sobie ale jak każdy wie, trzeba naprać wprawy. Tak więc zrobiłam i Viola! (włala?), blog jest o niebo lepszy niż na początku Gwiazdka :D
http://susan-teen...
Zapraszam wszystkich na mojego bloga itd. To chyba tyle, nie?

Pozdro! Susan
Edytowane przez Susan dnia 2014-12-23, 19:50
A ja mam pytanie: po kija zakładacie po piéćset tematów o blogach, skoro już jeden jest?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
"Chcesz koniecznie się do czegoś przyczepić? Szukasz dziury w całym, a za brak przecinka lub kropki najchętniej byś kogoś zmasakrował? W takim razie dobrze trafiłeś! For jak zwykle służy pomocą!" Bestia :P
Ustaw to sobie najlepiej w podpisie Bestia :P

Nie mniej jednak trochę racji w tym jest, nie zakładajcie osobnych tematów jeśli jest już jeden wspólny.
Fajny blog, ciekawe opowiadania. Czegóż chcieć więcej. Nie zwalniaj tempa i pisz tak dalej.
Wiem że może odkop ale muszę to napisać - każdy który jeszcze nie czytał tego bloga, polecam z całego serca Robin :)

Muszę przyznać że wtopiłem się w niego jak w prawdziwą książkę - dziewczyna ma talent. Rewelacyjnie poprowadzona historia która ani na chwilę nie nudzi. Czy to codzienne życie Tytanów czy walka.
Postacie, ich charaktery i zachowania są idealnie przedstawione. W dodatku co mnie bardzo cieszy brak jakichkolwiek błędów ort czy składniowych. Oby tak dalej!

jedno ale to to że "tytani drugoplanowi" (Jinx, Kid Flash np) są troszkę wepchnięte na siłę i w sumie niewiele wnoszą do historii - ale to tylko moje zdanie Bestia ;)

Ale postać Susan jest ciekawa, chociaż troszkę brakuje jej charakteru
Przejdź do forum: