Zobacz temat
 
Co sądzicie o Tytanach Wschodu?
Nagroda to... Randka z Nelą! xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
taa a na serwisie jest więcej dziewczyn więc jak to będzie? XD
XD!! no to ide sie powiesić xD. Lav, ja nie chodze na randki, i nie będe chodzić.
a co do wieszania to chyba ciebie powiesze. XD dawaj namiary na siebie! xd XD
poco się masz wieszać?! xD
XD no przydałoby się za długo już zyje xD
Notuj mój adres:
Evelina Brzęczyszczykiewicz Chsząszczyżeboszyce 10000000877565 00-000 xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Mam prośbę Bestia :P - wróćmy do tematu
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dobra xD

No więc co myślićie o Masie i Menosie?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
fajni są ;p zabawni według mnie
Ja nie za bardzo ich lubię. No, charakter może być, ale z wyglądu to dwie chodzące parówki (bez obrazy xD)
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
XD dobre, ale raczej nazwał bym ich turbo biegającymi parówkami.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hmm... wyobraziłam to sobie, ale skojarzyło mi się to z uciekającym jedzeniem xd
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
i jeszcze mówią po włosku ;D no włoskie parówy xd
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Włoski?To raczej hiszpański Bestia :P
No to hiszpańskie Bestia :P W dodatku w musztardzie (prezent od Gwiazdki Gwiazdka :DBestia :P)
img408.imageshack.us/img408/6597/iphonewallpapercolorful.png

poketech.net/small/19183.gifpoketech.net/small/20007.gifpoketech.net/small/19186.gif
Hiszpańskie, włoskie? parówki? XD łaa, super skojarzenia XDD
Edytowane przez Milly dnia 2011-04-09, 19:46
Oprócz turbo hiszpańskich parówek są również inni Tytani Wschodu Bestia :P Co o nich myślicie? Ogólnie, to uważam, że ta grupa to totalne dno, bo tak została ukazana w kreskówce. O Masie i Menosie wiemy całkiem dużo z poprzednich stron Bestia :P Ale mało rozmawiało się o reszcie. Jak już zdążyliście przez te lata zauważyć, moim ulubionym Tytanem jest Speedy i wiem, że większość uważa go za pedała, więc śmiało tu gadać co o nim myślicie Bestia :P Strasznie mnie wkurza Wodnik, który wygląda jak wylizany frajer (niczym kot Neli,bez obrazy Bestia :P) i zostaje jeszcze Żądło, co ma dziwną ksywę.
XDD

Taa, Wodnik to nie dość, że ulizany, to w dodatku zaliczyli go do ról drugoplanowych (jak i Zwinnego, hehe Bestia :P) Ja bym Wodnika od razu wykopała do "Epizodycznych" albo w ogóle wywaliła z obsady. Żądło to nawet, nawet może być. Ujdzie w bardzo gęstym tłumie xD Mas i Menos są wporzo xD Dwa małe debile, nawijające po hiszpańsku xD A opinię o czwartym członku TE xD zachowam dla siebie. Będzie to najbezpieczniejsze. Dla mnie... xDDD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
No i tego właśnie nie lubię. Powstrzymujecie się przed opisem Speedy'ego żeby, no nie wiem.... nie urazić mnie, czy coś podobnego, a ja żadną babą (bez obrazyBestia :P) żeby od razu się obrażać to nie jestem. Chciałbym choć raz usłyszeć naprawdę szczerą opinię o Szybkim, bez względu czy będzie pozytywna czy raczej pełna krytyki.
Ej, weźcie się od Aqualada xD!! On wcale nie jest aż
taki okropny xD

Tytani Wschodu to ogółem niewypał, ja nienawidze
tej żądło, ma murzyński ryj i w dodatku jeszcze do
Cybusia startuje xD (zabraniam xD!)
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Przejdź do forum: