Zobacz temat
 
Co sądzicie o Tytanach Wschodu?
hmmm... no niby tak... Gwiazdka ^^'
Mi się od tytanów wschodu już w głowie kręci... Raz są dobrzy potem zahipnotyzowani i źli i potem znowu na odwrót
no właśnie Cyborg -_-
Nic z nich szczególnego nie wypadło, a Teen Titans są od nich 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000000000000000000000000000 razy lepsi.Raven :-/
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-14, 20:02
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o- jEAH!
Dobra, ktoś ma coś konkretnego?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Mnie denerwuje fobia Aqualada, a mianowicie strach, kiedy ktoś zjada przy nim jakieś rybki.
Pedzie tak mają... Bestia ;)

Ale w gruncie rzeczy przyjrzyjmy się Bestii - on również za przeproszeniem zdycha na widok mięsa. Tyle, że Aqui ma fioła na punkcie ryb, a Bestia na punkcie reszty.. Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Bestia po prostu nie ma pedałowatej fryzury i idzie go polubić w przeciwieństwie do Wodnika,Bestia :P poza tym nawet zabawnie to wygląda u zielonego.
W kreskówce Tytani Wschodu zostali tak trochę pobieżnie przedstawieni, więc ciężko mi się o nich wypowiadać. Nie jestem fanką, ani antyfanką Aqalada, czy Szybkiego. Ot zwykłe postacie, z niezbyt dobrze zarysowanym charakterem, które ciężko polubić, bo właściwie nic konkretnego o nich nie wiemy. Z całej drużyny chyba najwięcej można powiedzieć o Żądełku, która wydaje mi się dość sympatyczna. Jest pewną siebie, ogarniętą babką w całkiem fajnym kostiumie( pomijając Raven i jej cudną pelerynę to chyba mój ulubiony strój kobiecy w TT), która potrafi jakoś panować nad tym chaosem zwanym Tytanami Wschodu. Śmieszyły mnie też jej relacje z Cyborgiem w odcinku o Roju, gdy co rusz Bumblebee dawała mu "prztyczka w nos" swoimi uwagami. Mas i Menos jakoś mnie irytują, Wodnik... cóż wolałam go zdecydowanie gdy występował pojedynczo, a nie jako członek Tytanów Wschodu, ma fajną moc( ja w ogóle lubię moce oparte na żywiołach), ma straszny wygląd( jedyne co mi się w nim podoba, to oczy) no i właściwie nic więcej nie potrafię o nim powiedzieć. Podobnie jest w przypadku Szybkiego, o którym też prawie nic nie wiemy. Fajny był w odcinku "Stawka większa niż wszystko", gdy ruszył trochę sumienie Robina, ale już jako Tytan Wschodu dużo stracił i zaczęłam postrzegać go jako zadufanego w sobie pajaca. Mam nadzieję, że Żądełko i jego i Aqalada trochę "przypiłowała" i pod jej przywództwem stali się zgraną, ciekawą drużyną.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Tytani Wschodu...jakby tak się zastanowić to są w porządku bronią miasta na swoje sposoby nieźle dowalili kontrolnikowi walcząc przy tym ze swoimi "słabościami" albo raczej utrudnionymi zadaniami i są przyjaciółmi młodzych tytanów może nie są tak mocni jak oni ale zawsze jakoś próbują (a to jest też ważne) ja tam ich lubię i szanuje w serialu! 8P
Zdecydowanie dobrym posunięciem było przydzielenia stanowiska lidera Bumblee Bee, bo się sprawdziła. Swoją drogą zauważyliście, jak ogółem w grupach w kreskówce ogranicza się panie? U Tytanów Rav i Star, u Tytanów Wschodu tylko Żądełko, a w Roju tylko Jinx.

Zgadzam się z Arachne co do Zwinnego. Lepiej mu było w pojedynkę, ale gdyby serial kontynuowano, może miałby szansę ponownie zabłysnąć (bo ściąganie kotów z drzew - dajcie spokój, ja to robię co najmniej raz w tygodniu i strzał do tego nie potrzebuję).

O Aquażabce nie mam zdania, jest taki nijaki. Naprawdę, nie dano mu żadnego charakteru, tylko unikanie taco z rybami jakoś go wyróżnia. Nie wiem, albo zrobić z niego hiperaltruistę, albo kogoś innego, a nie tego niedorobionego rycerza na koniku morskim.

Mas i Menos... skąd wzięli się w drużynie? Jak reszta się z nimi komunikuje, gdy czegoś od nich chce (ci tylko po hiszpańsku, coś tam po angielsku rozumieją, więc nawet prostego "tak" nie potrafią?)? Jak poznali liderkę/kogoś, kto przydarł ich do drużyny i jak wtedy im się udało pokonać barierę językową (bo przecież nie każdy musi być asem z hiszpańskiego i ich rozumieć)?
Odpowiadając na te pytania, można by uzbierać materiału na pół kolejnego sezonu.

Ogółem uważam, że Tytani Wschodu powinni mieć więcej występów w serialu, tak samo jak cała reszta, która pojawiła się w Titans Together. Co to za zabawa rzucić w jeden odcinek bohaterów, którzy nigdy się wcześniej nie pojawiali, a potem zamknąć serial?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Z tytanów wschodu lubię Żądełko i Szybkiego, reszta mnie jakoś nie przekonuje.
Są nawet silni ale Młodzi Tytani główni są lepsi o 120 %
Przejdź do forum: