Zobacz temat
 
Wycięte sceny ;D
Jeden odcinek, który był między "Crazy Day" a "Real Boy Adventures" pominięto. Nie wiem, czy zrobią go po prostu później, czy całkiem go ominą. Mam na myśli epizod "Smile Bones".
Z tego co pamiętam zdarzyło się nawet, że ostatni odcinek pierwszego sezonu miał w Polsce premierę o kilka dni wcześniej niż w USA, co jest rzadkością.
Jeśli chodzi o kwestię wycięcia scen, mam proste rozwiązanie. Najpierw śledzę odcinek w oryginalnej wersji, a gdy nadarzy się okazja oglądam go ponownie w polskiej Robin :)
mam tak samo, od kiedy dowiedziałam się o istnieniu TitansGo.pl ;d
Mam następne wycięcia. w odcinku "Cool School" wycięto dwa momenty - jeden gdy Gwiazdka, Bestia i Cyborg są w spoko szkole i ten cały profesorek puszcza na nich "cool bąka", a drugi gdy Robin mówi do Raven ze przyjaciele ją kochają i Rose wymiotuje.
Jeju, ale kombinują z tymi wymiocinami.

Edit: Kolejne. "Campfire stories", scena gdzie Robin opowiada że się ochlapał wodą i ludzie myśleli, ze to siusiu.
Edytowane przez RavenLover dnia 2015-09-26, 21:34
Nom kombinują z nimi to na pewno. Może dlatego właśnie wycięto też scenę deszczu z koszulek w odcinku "Hot Grabage". Bo w deszczu tam też chyba niektórzy wymiotowali czy coś... Robin :O


Dla zachowania porządku przeniosłem, listę wyciętych scen na sam początek tematuBestia ;).
Wydaje mi sie, że akurat "Hot garbage" było zależne od czasu antenowego - oglądałam go kilka razy w tv i jednego dnia nie było (leciało o 15:15) a drugiego była ta scena normalnie (18:30 bodajże)
Oglądaliście "Kicking a Ball & Pretending to Be Hurt"? Wycięli ponad 2 minuty :/
oglądałam, które sceny wycięli? Dziwne, że nic nie zauważyłam. Nie przyjrzałam się angielskiej wersji.
A więc tak, wycięli np. jak cyborg, gwiazdka i raven bili bestię, symulowanie bestii i raven, potem jak już wrócili do wieży wycięli symulowanie cyborga, większość rozmowy z piłkowym trolem i chyba kawałek jak kopali króla troli. Ogólnie dobrze to widać np. w Audacity jak się porówna. W sumie było to ok. 10 krótszych bądź dłuższych fragmentów. Najdłuższe wycięte były dwa ok. pół minutowe fragmenty. Chyba najbardziej okrojony odcinek w tym sezonie to był i w ogóle w tej serii nie przypominam sobie aż tak okrojonego odcinka.
Rany, serio? Kurczę, tak to jest jak oglądnęłam amerykańską wersję tylko jeden raz i to dość dużo czasu wcześniej przed pl premierą.
Nom niestety tak zrobili. Cyborg :(
@lelekformula1- rzeczywiście odcinek jest nieco okrojony, brakuje m.in właśnie tej sceny, w której Tytani "kopią Bestię". Czyli można przypuszczać iż wycieli ten fragment ze względu na nieco nieuzasadnioną przemoc.Gwiazdka ^^'. Ale oprócz tej sceny, widać także inne okrojenia...

W każdym razie jest to już 15 odcinek, który znalazł się na liście wyciętych scen.Robin :)
Szkoda, że CN kieruje wszystko w młodszych widzów. Kiedyś było trochę inaczej i tej cenzury było mniej np. niektóre teksty Johnnego Bravo Robin :)
według mnie powinni wycinać tylko te najgorsze i najbardziej nieodpowiednie sceny, których nie jest tak dużo.
Wiecie co? Zdziwiłam sie wczoraj. Na CN leciał odcinek "Caramel Apples", z którego wycięli scenę walki Star i Rav, ale teraz o dziwo była ta scena tylko że przyspieszona XD Trochę nie ogarniam.

EDIT: o panie, od poniedziałku zaczęli puszczać pelne wersje odcinków. Serio, od rocks and water przez let get serious i multiple trick pony aż po caramel apples wlasnie. Moze ktos z ekipy tlumaczacej czyta to co tu piszemy? Bestia :P
Edytowane przez RavenLover dnia 2015-10-15, 16:44
No tak i związku z tym, trudno jest nam teraz stwierdzić co tak naprawdę jest powodem niektórych cięć w odcinkach. Możemy w sumie tylko domniemywać, a i sytuacja z nimi jak widzimy dość szybko się zmienia. Co nie zmienia faktu iż są one, niemałą ciekawostką.Bestia ;)

Czy ekipa czyta serwis...? Kto wie, z dnia na dzień przybywa userów, tak też kto wie?Gwiazdka :D
Zgodzę się z RavenL też jak na CN oglądałam ten odcinek to właśnie zauważyłam to samo też już nie ogarniam
LaVrence napisał(a):

@lelekformula1- rzeczywiście odcinek jest nieco okrojony, brakuje m.in właśnie tej sceny, w której Tytani "kopią Bestię". Czyli można przypuszczać iż wycieli ten fragment ze względu na nieco nieuzasadnioną przemoc.Gwiazdka ^^'. Ale oprócz tej sceny, widać także inne okrojenia...



CO TY GADASZ!!??? Na CN jest TYLKO nieuzasadniona przemoc!!!!
Odsyłam do Adventure Time czy Regular Show albo serie Total Drama. Tam tylko taka przemoc obowiązuje.
TypowySlade napisał(a):

LaVrence napisał(a):

@lelekformula1- rzeczywiście odcinek jest nieco okrojony, brakuje m.in właśnie tej sceny, w której Tytani "kopią Bestię". Czyli można przypuszczać iż wycieli ten fragment ze względu na nieco nieuzasadnioną przemoc.Gwiazdka ^^'. Ale oprócz tej sceny, widać także inne okrojenia...



CO TY GADASZ!!??? Na CN jest TYLKO nieuzasadniona przemoc!!!!
Odsyłam do Adventure Time czy Regular Show albo serie Total Drama. Tam tylko taka przemoc obowiązuje.



Tak Slade tam tez obowiązuje nieuzasadniona przemoc. I obowiązkowe cięcia pewnie nie ominęły tych serialiGwiazdka :D.

Z wyciętymi scenami w Tytanach bywa naprawdę różnie. Niektórych scen jak nie było tak nie ma. Inne z kolei raz się pojawiają a raz nie...Gwiazdka ^^'. Ale cóż taka czasowa obecności i nie obecność pozostanie zagadkąBestia ;).
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Jaką scenę w odcinku woda i skaly wycieli?
LaVrence i RavenLover
Jaką scenę wycieli w odcinku woda i skały ?
AzarathMetrionZinthos
Przejdź do forum: