Zobacz temat
 
Stwórzmy coś razem
To super, nie mogę się juz z doczekać Gwiazdka ^^'
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
TypowySlade napisał(a):

To super Silent. Mam na byciu mój autorski remix kawałka Skrillex - right on time. Nada się?


Póki nie posłucham nie powiem, wszystko zależy czy się klimatem będzie pasował, ale generalnie dubstep raczej słabo widzę w roli tła do gry. Odpal sobie jakieś gry MMO i posłuchaj chwilę jak mniej więcej brzmi muzyka.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak znajdzie się coś dla mnie do roboty, to daj znać, Silent. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
To może rzuć jakiś epicki utwór do zremiksowania Silent.
Najpierw może pokaż co masz, przecież nie słyszałem, może się akurat nada.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tylko że mój remix to dubstep, a sam powiedziałeś że niezbyt ten gatunek nadaje się do MMO. Chyba że mój dubstepowy remix muzyki z minecraft nad którym pracuje.
Edytowane przez Silent dnia 2014-09-02, 20:26
W przyszłym tygodniu mam wolne, więc możecie się spodziewać kursu rysowania sprite'ów wtedy Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
WOOO! Gwiazdka :D
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Fajnie, mam nadzieję, że przyswoję sobie tę wiedzę. Gwiazdka :D A będziesz potrzebował ludzi do jakichś opisów? Wymyślania fabuł misji? Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Z pewnością fajnie będzie zagrać w taką grę! Nie mogę się już doczekać! Gwiazdka :D Bardzo chciałabym pomóc ale niestety nie znam się na tym. Cyborg :(
RDNoita napisał(a):

Fajnie, mam nadzieję, że przyswoję sobie tę wiedzę. Gwiazdka :D A będziesz potrzebował ludzi do jakichś opisów? Wymyślania fabuł misji? Robin :)


W późniejszym etapie prac możliwe, na tą chwilę nie mam pojęcia jeszcze.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To na razie czekamy na ten poradnik. Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Dzisiaj w nocy spróbuję się nim zająć, już bym go zrobił, tylko trochę czasu trwa przygotowywanie baz. Najwyżej wstawię najpierw męską bazę, a dopiero później dorobię damską.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: