Zobacz temat
 
Dreamfire
Według nas... dobra, według mnie (bo może inni tak nie twierdzą), T-Slade i Sladygaga powinni wyglądać tak, jak sobie ich wyobrażasz XDDD
ALE mi chodzi o to jak sobie Ty wyobrażasz.

Podbijanie wątków jest niemile widziane, jak zamierzasz coś takiego robić, to chociaż przy okazji przekaż jakąś sensowną informację.
Edytowane przez Silent dnia 2014-08-30, 17:25
Na razie bardzo kojarzą mi się ze Slade'm, przy czym oczywiście Sladygaga w jego damskiej wersji. Z peruką Lady Gagi.
Sory Silent. Już to się nie powtórzy. A co do peruki Lady Gagi to dobry pomysł. Ale w mięso jej nie ubiorę. A jak wyobrażasz sobie postać Do or Die?

Połączony z 30.08.2014 17:33:02:
http://screencrav...-10-kc.jpg tak mi się widzi Sladygaga tylko że w bardziej dorosłej wersji.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-30, 17:33
Nie żebym Cię chciał krytykować, czy gasić Slade, ale kapkę muszę, z resztą widzę, że Silent też na to zwrócił uwagę.

Rozumiem twoją ekscytację nowym projektem, bo sam obecnie mam ekhem wytrysk pomysłów co do swojego. Pytasz tu o masę rzeczy, na które my nie mamy odpowiedzi, bo to twój projekt, a ty podałeś raptem fragmencik lore twojej głównej postaci. W twoich wypowiedziach w topicu ,,Co by twoja postać na to odpowiedziła", również nie wiele możemy wyciągnąć co do choćby zarysów postaci.

Nie pytaj nas o to jak my sobie wyobrażamy daną postać, którą ty wymyśliłeś. To jest twój projekt i teraz żeby nie było, że tylko po tobie cisnę, to jest twoja scena do popisania się w zakresie kreatywności.

Że tak powiem, więcej pisania samego opowiadania, więcej schematów, więcej szkicy, które potem wykorzystasz, a mniej spamowania na forum, bo tracisz czas, a wierz mi że zapał i wena potrafią nagle i niespodziewanie wyparować. Zamiast szlifować swój projekt i tworzyć kolejne ogniwa łańcucha swojego uniwersum, starasz się bez sensu i na siłę trzymać zainteresowanie swojego topicu na forum, który już od prawie strony nie przekazuje konkretnych informacji, czy postępów o projekcie. Póki pomysły się leją jak wódka na weselu póty utrwalaj je gdzieś, czy to na kartce czy to na twardzielu.

Nie miej mi za złe tego postu, ale życzę ci powodzenia, bo skoro masz pomysł, to nad nim pracuj i nie zmarnuj go.
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
I understand. No cóż póki mam wytrysk pomysłom dam się zrealizować.
Tylko się czasem nie zniechęcaj, po prostu wszyscy chcielibyśmy zobaczyć już jakiś rysunek, lub coś co pomoże nam poznać postacie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
I mnie też zaskoczył XD. W każdym razie wyszło ci naprawdę nieźle. Szyja u Dreamfire trochę krzywo ci wyszła, ale jak poćwiczysz, to jestem pewna, że wyjdzie dobrze. Widzę, że używałeś jakichś gimpowskich tekstur xD


No i czemu posta usunąłeś? Link poprawny, tylko znowu coś pomerdałeś w znacznikach. W każdym razie moją opinię już znasz.
http://zapodaj.ne...3.jpg.html Dreamfire & T-Slade.jpg już przywracam. Oto pierwszy concept art przedstawiający Dreamfire i T-Slade'a.
Coś te linki świrują czasem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Gwiazdeczka napisał(a):

I mnie też zaskoczył XD. W każdym razie wyszło ci naprawdę nieźle. Szyja u Dreamfire trochę krzywo ci wyszła, ale jak poćwiczysz, to jestem pewna, że wyjdzie dobrze. Widzę, że używałeś jakichś gimpowskich tekstur xD


No i czemu posta usunąłeś? Link poprawny, tylko znowu coś pomerdałeś w znacznikach. W każdym razie moją opinię już znasz.

No rzeczywiście ta szyja jest trochę krzywa. Ale cóż trenować będę. I rzeczywiście używałem Gimpowych tekstur i filtrów.

Połączony z 31.08.2014 21:43:00:
W następnym concept arcie pojawi się Sladygaga albo Dreamfire.

Połączony z 31.08.2014 22:08:45:
Jeszcze jedna rzecz. W najbliższym czasie opublikuje genezę T-Slade'a i Sladygagi.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-08-31, 22:08
TypowySlade napisał(a):

http://zapodaj.ne...3.jpg.html Dreamfire & T-Slade.jpg już przywracam. Oto pierwszy concept art przedstawiający Dreamfire i T-Slade'a.

Romantycznie. Bestia ;)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
http://www.iv.pl/...604561.jpg Cześć! Po długim oczekiwaniu wstawiam concept art ze Sladygagą. Mam nadzieję że wam się spodoba.
Edytowane przez TypowySlade dnia 2014-09-14, 16:38
To na dole, pasuje idealnie. Hahahaha. Like it. XD
4.bp.blogspot.com/-HqLhxBtiDsg/UJiT5ia9ftI/AAAAAAAAAME/Pbu62nRwMG0/s320/thumbs+up+anime+face.jpg

Czekam na kolejne. Bestia ;)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
http://www.iv.pl/...108608.jpg Concept art Przedstawiający Dreamfire bez maski.
Przejdź do forum: