Zobacz temat
 
Nightwatch [seria komiksowa]
Naprawdę brakuje mi tej jemioły :C a tak to cudo :3 i podryw na bombkę <3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
http://starfiire....1438119414

Taka luźna, pojedyncza stronka Robin :)
Polecam wklejanie i wycinanie okien w budynku xD
Super, supeer! ^_^
Nie męczyło Cię to? Ja bym chyba szału dostała. XD
funkyimg.com/i/ZAvw.gif
Trochę zabawy!
Szczerze? Gwiazdka :D Na początku pomyślałam sobie, że nie dokonam tego, nie dam rady zrobić tych wszystkich okien. Jednak poszło gładko. Narysowałam jedno, dublowałam, dublowałam (na osobnej warstwie), aż zapełnił mi się cały blok. Potem powycinałam większość (Wklejanie na darmo? Otóż nie! Przynajmniej było równo), a następnie kopiowałam całość okien na resztę budynków, pozmieniałam tylko kolejność, tutaj jakieś dodałam, tam zaś usunęłam i tak dalej. I szału nie dostałam. Całkiem fajnie się bawiłam, lepsze to, niż siedzenie i bezczynne wgapianie się w ekran xD

A i dziękuję ślicznie za odzew, jest mi niezmiernie miło Robin :)
Właśnie ludzie, zachęcam do komentowania bo coś rzadko słychać wasze opinie, a jestem pewien, że Gwiazdeczce i reszcie ekipy na pewno zależy Robin :)

To naprawdę kawał dobrej roboty i myślę, że nawet krótki komentarz jest w stanie ucieszyć autora Bestia ;)
Zgadzam się ze Zwinnym. Sama coś tworzę i pochwały jak i uwagi do moich prac motywują mnie. A Gwiazdeczka staje się coraz lepsza w te klocki z grafiką komputerową... Czego mnie mogę powiedzieć o sobie. Booya!
Ale... Że naprawdę Ci się, Gwiazdeczko, chciało tyle wklejać... Podziwiam!Luzak
funkyimg.com/i/ZAvw.gif
Trochę zabawy!
Dziękuję wam Robin :)
Cenię sobie ciszę, ale w tej sytuacji poczytałabym nawet hejty Bestia :P czy jakieś uwagi. Zawsze to o wiele lepsze niż nic.

A no, tło jakoś musiało wyglądać, miałabym wyrzuty, gdybym te okna zwyczajnie zbagatelizowała xD
Gwiazdeczka bardzo fajne prace Robin :) Czekam na więcej. Z jakiego programu korzystasz? Luzak
@up Z tego co wiem - Paint Tool SAI.

Wygląda nieźle jak zwykle. Z takimi minami i postawami aż proszą się o jakąś przeróbkę.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Jak wyżej i polecam Bestia ;) Program banalny w obsłudze, dobre pędzle. Istnieje wersja zwyczajna i przenośna, aktualnie korzystam z tej pierwszej, chociaż w samym programie różnica żadna praktycznie.
Wiem, wiem. Domyślałam się, że to PTS,chciałam się tylko upewnić- sama długo na nim rysowałam Gwiazdka :D
Cała prawda w tej jednej stronieGwiazdka :D.

Może nie każdy zdaje sobie sprawę, ale po walce(mając nawet super moce).

Naprawdę można być zmęczonymGwiazdka :DRobin :)Bestia ;).
Odświeżam temat najnowszym artem z NW. Gwiazdka :D
http://zapodaj.ne...090660.png

All hail Trigon
Ja się dziwię, czemu tego nie ma na dA ;-;
Technika jest ge-nial-na! Te kostiumy i włosy, połyski, światła i cienie!
Na zawsze MISTRZ Bestia ;)

Co o tym myślicie? Ktoś na pewno ma podobne zdanie.
Ciekawe kim jest ten nieszczęśnik w którego tak celują.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Nie wiem, ale z pewnością ma przerąbane. Robin :)

All hail Trigon
Naprawdę świetny art! Rysunki są bardzo realne, technika kolorowania też robi swoje i dodaje rzeczywistości - ogólnie jestem pełen podziwu Gwiazdka :D Na pewno zajęło to dużo czasu, ale efekt genialny Robin :)
Aww, dzięki. =^.^= Ogółem pracę rozłożyłam na kilka dni, ale jakby tak zsumować cały czas, to by wyszło z parę godzin. I naprawdę cieszę się, że art sprawia wrażenie trochę rzeczywistego, bo dążę do realizmu i ciągle nad tym ćwiczę. Postaram się tworzyć więcej tego typu rysunków z NW.

All hail Trigon
Meia napisał(a):

Postaram się tworzyć więcej tego typu rysunków z NW.


38.media.tumblr.com/000c0a57e1d765da5ff82ea2b62cd39d/tumblr_n2labpo8SR1rqag6xo2_r1_250.gif
Tak... nie komiks, a plan lekcji, jednak wstawiam na razie tutaj.
Jeśli ktoś chce - może sobie wydrukować :>

i1375.photobucket.com/albums/ag480/Kaarien/planlekcji_zpshq1voswy.png
Przejdź do forum: