Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Sapphire Raczej kieruję się rozumem. Zdarza mi się niektóre sytuacje chłodno kalkulować, le jeśli chodzi o osoby na których mi zależy, to może być różnie

Zdarza Ci się panikować w kryzysowych sytuacjach?
Reyze: Tak, ale upewniam się, że tego po mnie nie widać.


Z jakim innym bohaterem/bohaterami chciał(a)byś współpracować?
Sapphire Trudny wybór. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Może z Batmanem? Ma Fajne gadżety i super auto, ale pewnie co chwila by mnie moralizował. Ale chyba Batman. Słyszałam że Dark Archer też jest spoko gościem

Czujesz się doceniony/doceniona przez społeczeństwo za o co robisz dla miasta i świata?
Reyze: Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Zapewne dlatego, że nie zwracam na to uwagi. Po prostu zależy mi na zaprowadzeniu porządku w danym sektorze i bezpieczeństwa obywateli. Nie popadnę w marazm, kiedy ktoś nie powie mi komplementu, ponieważ nie szukam chwały i poklasku za to, co robię. Nie zmienia to jednak faktu, że doceniam to, że ktoś docenia działania Nightwatch.

Czy często szpiegujesz?
Sapphire Czasami się zdarza, ale głównie w czasie zleceń, kiedy mam śledzić jakiś cel. nie mam z tym problemu, chociaż osobiście wolę walkę bezpośrednią

Czy wierzysz w zasadę "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"?
Reyze: Nie. Ta osoba wciąż może chociażby stać po ciemnej stronie mocy.

Jak wygląda twój strój?
niektóre detale, muszę dopracować

Sapphire * robi zdjęcie w lustrze, tak a by pokazać strój, ale nie pokazuje twarzy *
iv.pl/images/0f9e34bd4727b15a539d9b2831397bb5.png
Tak sie noszę. Nieco futurystycznie, ale wygodnie. Oczywiście to strój służbowy, bo na codzień ubieram sie bardziej luźnie. Szczególnie lubię luźne, nieco "za duże" t-shirty

Preferujesz korzystanie ze swoich mocy, czy wolisz korzystać z gadżetów i technologii?
Edytowane przez TypowySlade dnia 2020-03-13, 23:56
Bardzo ładne wdzianko Robin B-)

Reyze: Częściej korzystam ze swoich mocy, jednak nie wyobrażam sobie wyjść gdziekolwiek bez multifunkcjonalnego dysku w pasku, w którego międzywymiarowym schowku przechowuję również inne gadżety.

Czy możesz określić siebie duszą towarzystwa?
Sapphire Myślę że tak. Nawet mimo tego że musiałam się przez pewien czas ukrywać. Oczywiście nie oznacza to, że każdej osobie jestem w stanie bezgranicznie zaufać, ale daleko mi do introwertyka

Wolisz współpracować ze służbami porządkowymi, policją itp.czy być niezależnym/niezależną od nich?
Reyze: Oczywiście, jak praktycznie każdy bohater, preferuję tą drugą opcję. Niemniej jednak rozumiem i szanuję, że ludzie mają własny system metod radzenia sobie z przestępczością i nie zamierzam na to wpływać. Chyba, że sytuacja jest naprawdę krytyczna - wtedy, wraz z drużyną jesteśmy zmuszeni narzucić im własne, najrozsądniejsze w danym przypadku, metody postępowania i liczymy, że zechcą z nami współpracować dla dobra obywateli.

Ponownie proszę
Reyze: Nie wykorzystam

Czy lubisz swoje moce?
@DDeekkssyynnnnnnnnnn taki protip - pisz w imieniu swojej postaci. Ten wątek to taki trochę roleplay

Sapphire Myślę że tak. O ile bycie szybszą silniejszą od przeciętnego człowieka nie jest niczym wyjątkowym (chyba u Was każdy przeciętny heros tak ma) , to moja mechaniczna ręka to inna szkoła jazdy, bo w zależności od potrzeb może zmienić się w małe działko, linke z hakiem czy też służyć do napraw reszty mojego ciała. Nie bierzcie mnie za jakiegoś narcyza, po prostu lubię ten gimmick w sobie, nawet mimo tego że czasem bywa kłopotliwy

Co byś zrobił/zrobiła w sytuacji, gdyby Twój przeciwnik trzymałby nad przepaścią jakąś bliską Ci osobę, a Twój następny krok (dosłownie, jakbyś na krok miałbyś się zbliżyć do oponenta) mógłby się przyczynić do jej zrzucenia?
Reyze: Taka sytuacja nie ma racji bytu. A nawet jeśli, to raczej się tym tutaj nie podzielę z wiadomych, tak myślę, powodów Robin :)

Kto jest twoim najlepszym przyjacielem? O ile istnieje dla Ciebie pojęcie najlepszego przyjaciela
Przyjaciele to wrogowie którzy jeszcze sie nie ujawnili oczywiście jedna z moich dywiz wrogów trzymaj blisko a przyjaciół jeszcze bliżej


A skoro o przyjaciołach mowa który z tytanów byłby najlepszym przyjacielem dla ciebie ??
Reyze: Porozumiałabym się z każdym, chociaż myślę, że najbardziej z Cyborgiem lub Gwiazdką.

Ponawiam Robin :)
Sapphire: Myślę że Cyborg z oczywistych względów (ludzie - tostery muszą trzymać się razem). Ewentualnie Raven, bo zawsze chciałam poznać jakąś alternatywkę

Z którym przeciwnikiem Tytanów chcielibyście się zmierzyć?
Z trygonem!! demony to mój konik pamiętam jak byłem młodszy to w zakonie wdaz z chłopakami chodziliśmy nad cmentarze i wysoływaliśmy duchy

Czego sie najbardziej boisz ??
Sapphire: Chyba najbardziej boję się tego...

...że przestanę być człowiekiem, że ostatnia ludzka emocja we mnie umrze.
No i też glonojadów. Te wypustki są creepy

Ponawiam
Reyze: Śmierci/zagrożenia życia bliskich/przyjaciół.

Twoja pasja?
Sapphire Przez pewien czas nie miałam czasu na hobby i pasje, ale odkąd mieszkam na przedmieściach, to między zleceniami lubię nieco potrenować, poczytać, pograć na konsoli mojego współlokatora, ale moim największym konikiem jest fotografia. Lubię czasem pochodzić po okolicy i za pomocą obiektywu utrwalać piękne obrazy

Czego nigdy nie zrobilibyście by dla pieniędzy?
Przejdź do forum: