Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Cetia: Żeby tylko jedną...
Reyze: Jak wyżej. Jako 10-letnie dziecko przyszło mi widzieć śmierć wielu voltariańskich żołnierzy z ręki barbarzyńskich Introxian. Z synem imperatora wcześniej wymienionych najeźdźców mierzę się do dziś.

Co myślisz o "bohaterach", którzy walczą ze złem, wymagając za to pieniedzy?
Nezumi - "Jak mówiła moja mama - jeśli jesteś w czymś dobrym, nie rób tego za darmo" (ciekawe czy ktoś skojarzy, czyje to słowa?Bestia :P) Uważam, że to bardzo zdroworozsądkowe podejście. Przecież to ich praca, z którą wiąże się poważne ryzyko zagrożenia dla zdrowia i życia. Dlaczego mieliby wykonywać ją charytatywnie? Nie każdy jest miliarderem, a pomaganie ludziom, kiedy trzeba pracować na pełny etat wydaje mi się raczej komiczne niż bohaterskie. No chyba, że tym płatnym etatem jest właśnie zawód bohatera.

Jesteś z kimś w związku?
Edytowane przez Daph dnia 2018-03-06, 12:35
Susan: Nie jestem. Angażowanie się w głębszą relację lub związek jest niebezpieczne w moim zawodzie. Nie powinno się do nikogo zbytnio przywiązywać, aby potem nie musieć przez to cierpieć. Jeśli dostałabym zlecenie na tą osobę, raczej nie byłabym w stanie nawet go przyjąć.

Wziąłbyś/wzięłabyś udział w powstaniu lub rewolucji, gdyby miała miejsce w twoim państwie/mieście/planecie/idk?
Reyze: Zależy, o co zamierzaliby walczyć mieszkańcy.

Masz swoją drużynę? Jacy są jej członkowie i relacje między wami?
Susan: Nie należę do żadnej drużyny. Byłam przez pewien czas z Młodymi Tytanami, ale nie skończyło się to zbyt dobrze. Raczej mnie tam nie lubią.

Masz czas na życie prywatne poza swoją "pracą"?
Reyze: To już zależy tylko i wyłącznie od aktywności kryminalistów. Niemniej jednak, tak. Posiadam w pasku multifunkcyjny dysk, który zawiera między innymi dalekodystansowy teleporter - dzięki temu, mam możliwość błyskawicznego podróżowania pomiędzy moją planetą a Ziemią. W wolnej chwili mogę chociaż na moment zobaczyć się z bliskimi. Czasem na dłużej, jeśli sytuacja na to pozwala. Jeżeli nie - zawsze pozostaje międzyplanetarny komunikator.

Ponownie proszę
Shad: Moje życie prywatne ogranicza się głównie do Nightwatch, bo do rodziny mam trochę daleko, więc jakby nie patrzeć nawet ratowanie świata może być zaliczane do życia towarzyskiego.

To ja powtarzam pytanie Daph o związki Gwiazdka :D.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze: Tak. Mimo, że pod wieloma względami różnimy się od siebie, razem tworzymy zgrany zespół - właśnie dzięki temu. Zazwyczaj, kiedy wracam na Ziemię po wizycie, Rian się na mnie "śmiertelnie" obraża. Jakby nie patrzeć, jest to urocze i wywołuje u mnie uśmiech Gwiazdka :D

Wolisz śpiewać czy tańczyć?
Shadow: Jedno i drugie, ale mi zabraniają, bo nie umiem dobrze ani śpiewać, ani tańczyć :c

Lubisz sushi?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze: Do tej pory nie miałam okazji na spróbowanie, ponieważ Dann zawsze podkrada mi wspomniane wyżej sushi z naczynia Cyborg :(. Nie mam pojęcia, w jaki sposób udaje mu się pokonać moją szybkość.

Wydarzyło się ostatnio coś śmiesznego w twojej drużynie/wśród twoich przyjaciół/bliskich?
Shad: Tak, ja Gwiazdka :D

Co najbardziej lubisz robić w swoim czasie wolnym?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze: Bardzo ciężko jest wybrać tylko jedną rzecz, ale spróbuję się ograniczyć do dwóch. Pomagać tacie przy projektowaniu/budowie jakiegoś urządzenia oraz podróżować po Wszechświecie i katalogować niezidentyfikowane kosmiczne obiekty.


Czy jesteś zadowolony/a ze swoich umiejętności walki?
Shadow: Jest tak 5/10 - na tyle dobrze, bym nie zginęła przy okazji większej walki, ale zawsze może być lepiej .

Które ziemskie danie jest twoim ulubionym?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze: Zastanawiam się pomiędzy pizzą a ryżem z kurczakiem Gwiazdka ^^'

Które miejsce na Ziemi chciał(a)byś zwiedzić?
Shadow : Wszystkie, w których mnie jeszcze nie było Gwiazdka :D I Hawaje, bo mają ładną wodę. Lubię ładną wodę. I plaże.

Czy posiadasz jakieś zwierzę? Jeśli tak, to jakie? Jeśli nie, to jakie chciałbyś mieć?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze: Nie posiadam, jednak bardzo podobają mi się papużki faliste Robin :)

Czego nie lubisz nosić?
Sapphire: Czego ja nie lubię nosić? Niech pomyślę... sukienek. W sensie, kompletnie nie pasują do mojego wyglądu. Wyobrażacie sobie kogoś z mechanicznym ramieniem, kto ubrał kiecke? O ile nie żyjesz w jakimś steampunkowm świecie, to raczej nie będzie dobrze wyglądać

Po dniu pracy wolisz zrelaksować się przy Netflixie i pizzy, czy wolisz ten czas spożytkować w jakiś bardziej produktywny sposób?
Slade, masz nową postać?! Robin :O

Reyze: Zdecydowanie ta druga opcja. Odkąd walczę ze złem, ciężko jest znaleźć czas na swoje pasje. Więc jeśli okazja się nadarza, nigdy jej nie marnuję.

Sapphire, kim jesteś?
Sapphire Pardon, wcinam się tu i zadaję pytania, a nawet się nie przedstawiłam. Jestem Sapphire i... uhm... nie wiem kim do końca jestem. Niby mam robotyczne ciało imitujące człowieka i wcześniej wspomniane cyber ramię, przez co można by mnie uważać za androida, ale mam też ludzki mózg i uczucia, więc sama nie wiem czy jestem jeszcze cyborgiem, czy już gadającym tosterem. Kiedyś pracowała dla rządowej agencji, ale na skutek pewnych niesnasek musiałam nieco usunąć się w cień. Do tego praca dla agencji jest jedyną rzeczą którą pamiętam ze swojej przeszłości, więc o dzieciństwo i pierwszego mleczaka mnie nie pytajcie. Obecnie utrzymuję się z bycia najemnikiem (fajna praca - bijesz złych typów i jeszcze dostajesz za to kase) i mieszkam na przedmieściach ze współlokatorem. Tyle w ramach mojej autobiografii, o którą nikt nie prosił :3

Jak określiłbyś/określiłabyś swoją moralność?
Ventrix: Czasami mam mordercze myśli względem psycholi, którzy wyjątkowo zachodzą za skórę. Mogę kogoś sprać. Ale mimo wszystko nie umiałabym zabić. Więc wygląda na to, że moja moralność jest na całkiem przyzwoitym poziomie.

Podejmując decyzje kierujesz się bardziej rozumem czy sercem?
Przejdź do forum: