Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Sapphire: No cóż, z jednej strony dla mnie religia sama w sobie jest dość abstrakcyjnym konceptem, ale jeśli ktoś wierzy sobie w chrześcijańskiego Boga, Allaha czy innego dziadka z chmur, i ta wiara nadaje temu komuś sens, to nie mam z tym problemu. Muszę się przyznać że sama wierzę w coś, czego zobaczyć nie można, chociaż nie wiem czy to już można religią nazwać. Wierzę w to że mam w sobie ducha - coś co odróżnia mnie chociażby od androidów i robotów. Coś, co poza ludzkim mózgiem, sprawia że czuję się człowiekiem, no wiesz, takim zwykłym człowiekiem mającym swoje słabości, ale i mającym jakąś dziwną siłę by żyć dalej, nie patrząc na to jakie barachła szykuje dla mnie los

Kurde, nie dość że znowu się rozgadałam, to jeszcze zabrzmiałam jak jakiś coach. Za bardzo lubię gadać i czasem niektórych to nieco irytuje *spogląda na Reptyla*

A czy Ty wierzysz w jakiegoś boga czy inne "siły wyższe"?
Reyze: Tak, jak na Ziemi, istnieje u nas podział na wierzących, niewierzących i tych, którzy nie wiedzą, czy istnieje nad wszystkim jakieś bóstwo. Osobiście należę do tej ostatniej grupy - uważam, że odpowiedź "NIE WIEM", to najrozsądniejsza odpowiedź na wszelkie pytania, na które nie da się odpowiedzieć tak lub nie, ponieważ w ten sposób chociażby nigdy się nie pomylisz. Jako ciekawostka - wg legend, stwórca, w jakiego wierzy część mieszkańców mojej planety, nie stworzył nas po to, żeby oddawać mu cześć, co jest raczej rzadko spotykane wśród bogów.

Z jakimi osobami najlepiej się dogadujesz?
Przejdź do forum: