Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Reyze: Niczego, co może skrzywdzić innych i uwłaczać godności ich lub mojej własnej.

Jak bardzo jesteś odważny?
Sapphire: Sowy, Nietoperze, chomiki też


Jesteś w kimś zakochany/zakochana?
Reyze: Tak, chociaż niełatwo prowadzić mi rozmowę w tym temacie.

A czy ty, Sapphire, jesteś zdolna kochać i rozumiesz to pojęcie?
Sapphire * nieco wkurzona * Ej, to że jestem cyborgiem, nie znaczy że nie mam uczuć. Nadal mam ludzki mózg i ludzkie uczucia, więc nie róbcie ze mnie 3CPO, ok!?

*po chwili ochłonęłą*
Przepraszam, uniosłam się niepotrzebnie. O Czym to ja? A, pytanie miałam zadać

Bez jakiej rzeczy, która nie jest bronią, nie umiesz się obejść na codzień?
Jako że mam trzy postacie to będę stawiał * oraz imię choć boginie wykluczam bo wciąż w więzieniu siedzi

*Tom

bez papierosów gdyby nie one byłaby masakra

Co cenisz najbardziej u innych ludzi ??
Sapphire: Szczerość, przede wszystkim szczerość

Ponawiam
Tess: To czy są godni zaufania.

Co najbardziej wkurza cię u innych?
Reyze: Wkurzać, to dosyć mocne słowo. Raczej spokojnie podchodzę do każdego tematu i jeśli kiedykolwiek czuję zdenerwowanie, to oprócz powagi i monotonnego tonu, ciężko dostrzec coś więcej. Podejrzewam, że każdy byłby przerażony i zszokowany, gdybym zaczęła krzyczeć. To byłoby równie zaskakujące, co Dark Archer nie umiejący strzelać z łuku, Shadow nielubiąca zwierząt, Kira nudząca się na zakupach w sklepach odzieżowych czy Silent z przebojową osobowością. Zatem powiem tak: nie pochwalam jakiegokolwiek złego zachowania. Nie jestem jednak również w stanie długo żywić urazy, a ponadto nie widzę w tym sensu. Każdy popełnia błędy. Łatwo wybaczam.

Co jest charakterystycznym elementem twojego kostiumu?
Sapphire: Pewnie nieco neonowy kolor i fakt że nie mam prawego rękawa

Jak radzicie sobie z tym całym koronawirusem?
Reyze: Krążę po bazie, skanując każdy jej kawałek w poszukiwaniu wirusa. Potem tylko pozostaje nam dezynfekcja specjalnymi środkami. Pilnujemy Dark Archera, żeby nie przesadzał z jedzeniem spaghetti na mieście.

Twoje powiedzonko?
Sapphire: Powiedzonka raczej nie mam, ale często powtarzam słowo "kurde". Niby nic, ale potrafi brzmieć różnie, zależnie od sytuacji.

W jaki sposób próbowałabyś/próbowałbyś pokonać przeciwnika, którego nie da sie zobaczyć?
* Nick * wycofałbym się do miejsca gdzie niewidzialność nie daje mu zbyt wielkiej przewagi plus wykorzystał bym swoje moce głównie ogień i spróbowałbym podpalić kolesia

Ponawiam
Reyze: Próbowałabym go dostrzec w innym spektrum świetlnym dzięki mojemu urządzeniu, a jeśli to zawiedzie - wystarczy, że skoncentruję się na impulsach elektrycznych w ciele przeciwnika/konstrukcji robota, co pomoże mi go zlokalizować. Następnie pozostaje już tylko wytworzyć wokół siebie barierę i zmieść za jej pomocą przeciwnika. W przypadku robota wystarczy zakłócić przepływ prądu.

Opisz swój ulubiony cios/technikę w walce, który/ą stosujesz najczęściej
* Nick *
Silne ataki mieczem plus ogień do wsparcia


gdybyś musiał/a wybrać pomiędzy uratowaniem przyjaciół, ucieczką twojego nemesis i zniszczeniem galaktyki a poświęceniem przyjaciół, zabicia nemesis i uratowanie galaktyki co wybierzesz ?
Reyze: Pytający nie określił okoliczności, szczegółów i generalnie tego, jak cała ta sytuacja miałaby wyglądać. Widzę zatem przynajmniej dwie opcje: Pierwsza - ratuję przyjaciół i ruszamy w pościg za owym nemezis i ratujemy galaktykę, o ile jeszcze nie aktywował protokołu zniszczenia, czy innej procedury. Druga - zostawiam przyjaciół, ufając ich zapewnieniom, że dadzą radę się uwolnić (co raczej jest wysoce prawdopodobne - i Nightwatch i moi voltariańscy przyjaciele nie są tak łatwi w powstrzymaniu, jak mogłoby się wydawać) i nie marnując czasu, próbuję powstrzymać wroga i jego plany.

Podaj 5 przymiotników, które dobrze cię opisują
* Tom * agresywny, podły , brutalny , sadystyczny , inteligentny


co jest twoją największą słabością?
Reyze: Mam problem z odmówieniem komuś pomocy i zawsze przedkładam uczucia innych ponad swoje, które ignoruję/ukrywam. Myślę, że to moje największe słabości.

Obrona czy atak?
Sapphire: Najlepszą obroną jest atak

Co ostatnio sprawiło, że poczułaś/łeś smutek?
Reyze: Raczej nic nie przygnębia mnie tak, jak fakt, że wszyscy moi bliscy i przyjaciele nie mieszkają na jednej planecie. Może i mam przenośny teleporter i odwiedziny bliskich to kwestia kilku sekund, a ze smutkiem radzę sobie dobrze, jednak bycie rozdartym między dwoma światami i świadomość tego, że jestem dość daleko od domu, bywają naprawdę męczące.

W czym jesteś ekspertem?
* Tom * w przenikaniu za linię wroga i zabijania znajdujących się tam celów i/lub siania tam paniki

czego się najbardziej boisz?
Edytowane przez Deksyn2 dnia 2020-04-27, 16:24
Przejdź do forum: