Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Jako niezalogowany? Tak ma być, gorzej jak po zalogowaniu to samo jest. Zresztą to wszystko od przeglądarki zależy, nie nazwałbym tego błędem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jako zalogowany. A korzystałem z Firefoxa.
Nie to miałem na myśli, chodziło mi, że zależy od ustawień, więc nie przejmuj się tym. Co przeglądarka to będzie inaczej, poza tym nie ma zbyt wielu dobrych sposobów na zapewnienie lepszej metody oznaczenia czytanych i nie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja ciągle tak mam i przestałam zwracać na to uwagę. Co więcej, często gdy jestem zalogowana, jako nieprzeczytane migają mi posty, które sama napisałam...
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
ja mam obecnie Google Chrome'a, ale wcześniej miałam Firefoxa i w obu jest tak samo. Mi to nie przeszkadza, ale tak piszę :3
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Dajmy sobie spokój, tego typu pierdołami nawet się nie będę zajmował, bo w nowej wersji pewnie to poprawią, więc po co się męczyć Bestia :P. Jak tylko wydadzą nowy silnik, od razu go zaadaptuję.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jak wiadomo wiele się ruszyło w świecie TT i w ostatnim czasie zawitali w miniserii New TT. Teraz dowiadujemy się, że powstaje również nowy serial "Teen Titans Go!" dlatego myślałem o przebudowaniu działów na forum. No i dochodzi jeszcze Liga Młodych, którą od jutra będziemy oglądać po polsku w CN. Gwiazdka :D

Co o tym myślicie?
Nic wielkiego. Po prostu utworzenie działów czy kategorii poświęconych właśnie tym nowym seriom i uporządkowanie nieco forum, żeby wszystko było przejrzyste.

Połączony z 18.07.2012 14:10:18:
Nagle zniknął nagłówek, który próbuję odnaleźć od kilku minut. Odświeżam i odświeżam, ale efektu nie ma... Ma ktoś tak jeszcze? Bo u mnie to becnie wygląda tak:
desmond.imageshack.us/Himg846/scaled.php?server=846&filename=naglowekr.jpg
http://desmond.im...es=landing
Edytowane przez Silent dnia 2012-07-18, 14:11
Nie martw się tym, musiałeś natrafić na błąd, przy ściąganiu i przeglądarka go zapisała w pamięci. Po odświeżeniu i odczekaniu powinno się z powrotem pojawić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Już jest ok. Problem zniknął przy ponownym uruchomieniu przeglądarki.

Połączony z 14.08.2012 19:26:01:
Coś mi wcina temat o Tytanach Wschodu: http://www.picsho...ull/189907
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-08-14, 19:26
Potem sprawdzę, spróbuj parę razy odświeżyć.

Połączony z 14.08.2012 20:03:24:
Już naprawiłem Bestia :P
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-14, 20:03
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mam pomysł- wpakujemy For do paczki, rzucimy jej tam trochę czekolady i wyślemy na jakąś Antarktydę, gdzie nie będzie internetu Gwiazdka :D! Od razu będzie weselej. Ze swojej strony mogę załatwić paczkę Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czy dałoby się dodać do dat godzinę napisania posta/wypowiedzi?
Pewnie by się dało, tylko potrzebne to po coś?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
to tak jakbyś powiedział że niepotrzebna też data Gwiazdka :D
RacjaRobin :)
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Lepiej? Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dziwnie wygląda "dodane dnia 22:16" a dopiero później data ;P Da się godzinę przesunąć?
Dobrze by byłoGwiazdka :D
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Proszę bardzo Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: