Zobacz temat
 
Napisy 5 seria
Idziecie jak burza, chłopaki. Brawo i oby tak dalej Robin :)!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Thx. Niestety jak ktoś zauważył już w komentarzu, niedługo skończymy (dwa odcinki pozostały), ale to ważne wydarzenie, bo jako pierwsi i jedyni będziemy mieli wszystkie odcinki Teen Titans po polsku.
Cześć;) mam prośbę: czy mógłby ktoś sprawdzić odcinek "Zamieć śnieżna" ??? nie da się go odtworzyć, a próbowałam już wszystkiego xD
Tak, jest już na naszej liście i będzie naprawiony, ale nie wiem jeszcze kiedy dokładnie.
Kilka pytań:
1. Kiedy będzie kolejny odcinek?
2. Czy będzie film "Młodzi tytani: Problem w Tokio" z napisami, czy z lektorem? Wolałabym z lektorem (na chomikuj.pl jest)

Pozdrawiam Bestia ;)
1) Napisy są już gotowe, teraz tylko Silent musi zająć się konwersją i jak tylko znajdzie chwilę czasu to wstawi. W każdym razie jest to kwestia kilku dni.
2) Film był także u nas dostępny, a dobrze że nam przypomniałaś. Jak znajdę jakiś działający player to dodam z lektorem.
Takie jedno pytanko, napisy do 5-tego sezonu, które wypuścicie do pobrania będą pasowały pod wersję Teen Titans z iTunes?
Nie mam pojęcia, trzeba będzie przetestować.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ok, rozumiem, no bo ta wersja co aktualnie upiecie, tzn. w 16/9 bez logo TV to jest raczej iTunes, bo właśnie tam taka jest dostępna.
Spokojnie, nawet jeśli nie to wypuścimy za jakiś czas pliki srt dostosowane do różnych wersji.
Kiedy będzie można liczyć na te pliki .srt? Od wypuszczenia ostatniego odcinka online minęło kilka miesięcy, a mówiliście że pliki .srt będą po umieszczeniu wszystkich online...
Napiszę kolejny raz, że plik .srt do ostatniego odcinka może dostać każdy kto o to poprosi na PW. Jak dotąd nikt się nie zgłosił.
Ostatni odcinek nie jest dodany bo są z nim problemy, ale same napisy są gotowe już od czerwca. Regularnie informowałem o tym na forum, w komentarzach czy shoutboxie więc proszę Was żebyście czytali to co piszemy, bo na końcu wy sami jesteście stratni.
A ja napisałem, że chodzi mi o pliki .srt, czyli napisy do wszystkich odcinków piątego sezonu. Dziękuję za możliwość obejrzenia ich online, ale wolę mieć odcinki i napisy na dysku. Stąd moje pytanie...
Uporaliśmy się z problemami dotyczącymi odtwarzania odcinków, następny krok to wypuszczenie plików z napisami do ogólnodostępnego pobierania. Będzie to zapewne kwestia kilku tygodni.
*odkopuje* a gdzie te pliki napisów mozna dostać do całego sezonu?
Z tego, co mi wiadomo, do pobrania są napisy jedynie z odcinków, o których Zwinny pisał w newsie, całą resztę można obejrzeć na serwisie Robin :). Wiem, że kiedyś były plany wypuszczenia wszystkich napisów do pobrania, ale przez lata część plików zdążyła się pogubić/zniknąć z różnych spalonych i zepsutych dysków. Na razie jedyna opcja to oglądanie ich tutaj + pobranie napisów do tych wcześniej wspomnianych dwóch odcinków.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Cały problem polega na tym... że ja ich korekte chcialąm zrobić xD
Maeve napisał(a):

Cały problem polega na tym... że ja ich korekte chcialąm zrobić xD


Bez plików z tekstem raczej nie ma jak tej korekty zrobić Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Własnie wiem xD moze jakims cudem chociaz połowe znajdą?
Przejdź do forum: