Zobacz temat
 
Napisy 5 seria
Napisy póki co przechodzą na mnie, a Silent zajmie się nimi kiedy będzie miał czas.Póki co powiadamiam o postępach nad napisami- Odcinek 57 "Zamieć śnieżna" 100%- Odcinek 58 "Kole" 100%- Odcinek 59 "Zabawa w chowanego" 30%- Odcinek "The Lost Episode" 100%To tylko kwestia czasu aż zostaną wrzucone, powinny pojawić się na dniach.Post będzie aktualizowany.Aktualizacja 1: Odcinek 55 (Snowblind) już jest w trakcie tłumaczenia. Problem jest taki, że trzeba znaleźć działający odcinek i dopasować napisy, ponieważ póki co jest uszkodzony.Aktualizacja 2: Odcinek Snowblind został przetłumaczony, napisy dopasowane. Kwestia konwersji.
Edytowane przez Zwinny dnia 2014-01-20, 19:46
To świetnie.Gwiazdka :D
Miałem sobie urządzić z kolegą maraton w ferie , ale mieliśmy zrezygnować,bo nie było nigdzie PL napisów , a teraz dzięki Tobie jednak urządzimy sobie ten maraton Robin :)
static4.comicvine.com/uploads/original/5/55582/3362565-x.jpg
Dzięki jeszcze raz Zwinny, za ratowanie mi tyłka. Postaram się to wszystko wkrótce nadrobić Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
kiedy będą kolejne odcinki Robin :)
Edit: odcinki zostały już umieszczone w dziale wideo, prace nad następnymi rozpoczną się pewnie jeszcze w tym tygodniu, ale jest to znów kwestia dyspozycji czasu. Tak czy tak będą w kolejnych dniach.

Odcinek 59 - Zabawa w Chowanego 30%
Odcinek 000 - Zagubiony Epizod 100% (zostanie umieszczony na samym końcu jako, że jego dostępność nie jest łatwa)

Dajcie ogólnie znać czy w moim wykonaniu się spodobały. Coś do poprawy? Wytykajcie śmiało błędy, postaram się ich uniknąć w przyszłości. Dzięki Robin :)
Jak z kolejnymi odcinkami? - 4 miesiące minęły od dodania ostatniego odcinka...
Obecnie są problemy z hostingami wideo. Znalazłem już coś co działa, ale nie wiem na jak długo, w ciągu tygodnia powinny wrócić wszystkie odcinki, a potem weźmiemy się za kolejne napisy. Cierpliwości, niestety mamy ostatnio sporo utrudnień z odcinkami.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hej!

Na początek witam się pięknie, jako że jestem tutaj nowa. Niezręczne pytanie, ale gdzie mogę obejrzeć odcinki sezonu piątego z Waszym tłumaczeniem? Gdy wchodzę w zakładę 'odcinki online', nic się nie wyświetla : (
A wiadomość wyżej za mało mówi? Przecież napisałem, że chwilowo są problemy.

Połączony z 23.04.2014 18:55:34:
Ok etap poprawiania odcinków został zakończony, wszelkie błędy zgłaszajcie na bieżąco. Nowe odcinki z napisami co tydzień od przyszłego tygodnia. Pojawiły się też odcinki Młodzi Tytani Akcja. Miłego oglądania.
Edytowane przez Silent dnia 2014-04-23, 19:22
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kiedy będą nowe odcinki Teen Titans (sezon 5) z napisami ?
Bestia :P Od dwóch tygodni tłumaczę jeden odcinek (znaczy zacząłem 2 tygodnie temu i tak zostało). W weekend go dokończę, zostało kilka linijek tylko. Tyle na głowie ostatnio, że nie miałem czasu się za to zabrać. Do poniedziałku będzie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wielkie thx za szybką odpowiedź może zbaczam z tematu ale
1
odcinek 'Kole'
ten przetłumaczony mi się nie ładuję znaczy cały czas jest ładowanie ładowanie .... dodam że wcześniej jeszcze tego samego dnia inne odcinki działały

2

Czy mógłbyś zmienić kolor napisów w przyszłych odcinkach na taki bardziej widoczny przeważnie jest okey ale są sceny gdzie białe litery są w zasadzie niewidoczne.
Kole sprawdzę w weekend, niestety nie mam żadnej kopii, może spróbuj na innej przeglądarce czy coś. O kolorze napisów wiem, ale nie jestem pewien czy konwerter którego używam ma taką opcję.

Połączony z 19.05.2014 08:24:56:
Małe opóźnienie, napisy będą na jutro.

Połączony z 20.05.2014 16:59:19:
Jakby ktoś nie zauważył, odcinek już wyszedł.
Edytowane przez Silent dnia 2014-05-20, 16:59
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Są jakieś plany odnośnie kolejnych przetłumaczonych odcinków TT ?
Tak, jutro powinien się pojawić kolejny odcinek, jeśli dzisiaj zdążę przetłumaczyć. Planujemy przetłumaczyć wszystkie odcinki, kwestia tylko wolnego czasu. Zaglądajcie regularnie, to najszybciej zobaczycie, kiedy wychodzą.

PS. I zadawajcie pytania w odpowiednich tematach, szczególnie jak widać jeden obok drugiego.

Połączony z 27.05.2014 02:26:47:
Jak obiecałem, odcinek jest już dostępny. Zostało już tylko 6 docinków do przetłumaczenia. Niestety w tej chwili nie jestem w stanie podać daty wypuszczenia kolejnego. Myślę, że bezpiecznie będzie założyć, że będzie to mniej więcej za dwa tygodnie. Tymczasem miłego oglądania.
Edytowane przez Silent dnia 2014-05-27, 02:26
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Witam, na wstępie chciałem podziękować za napisy, super że tłumaczycie odcinki. W związku z napisami, mam takie pytanie, czy byłaby taka możliwość, abyście umieścili również same napisy do pobrania? Np. w formacie SRT, bo chyba w takiej właśnie robicie. Mam na myśli cały piąty sezon, napisy do obecnie przetłumaczonych odcinków i do tych które będą przetłumaczone.
Tak, napisy zostaną umieszczone do pobrania w formacie srt, ale chcielibyśmy najpierw skończyć tłumaczenie wszystkich odcinków, żeby móc na koniec jeszcze poświęcić trochę czasu na poprawki i dopiero po dopracowaniu wszystkiego, będzie je można pobierać osobno. To co robimy teraz można traktować jako preview.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Super, dziękuję za odpowiedź. Już z niecierpliwością czekam na kolejne napisy Booya! Pozdrawiam.
Uwaga - odcinki 57 i 58 chwilowo nie działają. Postaramy się to naprawić w możliwie najkrótszym czasie, do póki tego nie zrobimy prosimy o nie powtarzanie się w komentarzach i na forum w tej kwestii.

Połączony z 02.06.2014 13:50:50:
Kolejne napisy niestety się opóźnią, złamałem se rękę i chwilowo ciężko mi się pisze. Ewentualnie jeśli Zwinny będzie chętny, może dokończyć te które zacząłem.
Edytowane przez Silent dnia 2014-06-02, 13:50
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ok, możesz mi podesłać. Ale konwersji nie robię, pamiętamy jak mi wyszło ostatnim razem Bestia :P

Połączony z 02.06.2014 19:52:03:
BTW. Napisy do odcinka 62 skończone. Biorę się za następne, ale od jutra będę mógł już całkiem się zajmować więc powinnoi iść szybko do końca.

Połączony z 03.06.2014 15:44:32:
Napisy do odcinków 61 i 62 już skończone. Kwestia konwersji i załadowania.

Biorę się za następne.

Połączony z 04.06.2014 18:25:49:
63 skończone.
Pozostały odcinki 64, 65 i Lost Episode (000)

Połączony z 05.06.2014 21:17:55:

Kolejne napisy podeślę jeszcze dziś Silentowi, więc odcinek pewnie jutro będzie. Następny chyba dopiero w następnym tygodniu bo jeszcze biorę się za obiecane tłumaczenie komiksu, a pod koniec tygodnia nie będę miał za dużo czasu.
Edytowane przez Zwinny dnia 2014-06-05, 21:18
Przejdź do forum: