Zobacz temat
 
Napisy 5 seria
Hej jestem tu nowa i mam pyt. czy będą dodawane kolejne przetłumaczone odcinki z 5 serii?
Edytowane przez Silent dnia 2013-09-27, 21:47
Kiedy Sil znajdzie czas Robin :)
Będą, niech się jeszcze te upały skończą, bo przy takiej temperaturze nie da się wysiedzieć przed kompem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja siedzę przy lapie tyle że gdybym umiała tłumaczyć to przetłumaczyłam bym ze 30 książek od początku wakacji. :/

Z domu nie wychodzę bo na dworze większy żar niż w domu. Ulokowałabym się nawet na korytarzu (chłód) ale nie ma tam gniazdka.
Haha, wyprowadzcie sie do Wloch i dopiero zrozumiecie co to jest uupal Bestia :P
Zwinny - sorry, ale sprawdzałem, u nas jest dokładnie taka sama temperatura, więc rozumiemy co to jest upał Bestia :P. Mamy tydzień rekordowych upałów teraz.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
a dzisiaj padało ;<
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Dosłownie umieram. Żeby się bardzo dobrze czuć, to musiałabym co chwila chodzić pod prysznic. Chcę 20 stopni!
u cb nadal około 30 stopni jest ?
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Nawet więcej (33), a ile w słońcu to lepiej nie patrzeć o_o
Cieszcie się, u mnie najcieplej, ostatnie 3 dni miałem 38, dopiero dzisiaj trochę odpuściło.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
u mnie wczoraj około 24 stopni i cały dzień praktycznie lało. dzisiaj rano też ale odpuściło i znowu cieplutko ;D.
wiecie ja sie tam ciesze ,ze jest cieplutko bo na plaże sb chodzę.
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
kto wie kiedy będą kolejne odcinki z sezonu 5 ?!

Połączony z 01.09.2013 20:28:30:
jeśli ktoś wie to niech da znać
Edytowane przez Nero dnia 2013-09-01, 20:28
Będą, nie wiadomo jeszcze kiedy, ale będą.

Połączony z 01.09.2013 22:12:46:
Drugi odcinek 5 sezonu najprawdopodobniej wyjdzie w przyszłym tygodniu, pod warunkiem, że ktoś mi o tym w weekend przypomni.
Edytowane przez Silent dnia 2013-09-01, 22:12
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
dzięki bardzo już nie mogę się doczekać Booya!

Połączony z 08.09.2013 10:14:30:
hej przypominam się z nowymi odcinkami.
Edytowane przez Nero dnia 2013-09-08, 10:14
Thx. Jutro albo po jutrze powinien się pojawić 2 odcinek z 5 sezonu.

Połączony z 09.09.2013 01:51:52:
Odcinek już dostępny, poszedł całkiem sprawnie. Jeśli są błędy w tłumaczeniu musicie mi wybaczyć, starałem się je zrobić jak najlepiej, ale i jak najszybciej. Jeśli uda mi się znaleźć podobne materiały do reszty sezonu, to mogę robić po odcinku na 2/3 dni póki mam wolne.
Edytowane przez Silent dnia 2013-09-09, 01:51
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
thx za film nie moge doczekać sie nasteępnych
Luzik, postaram się na poniedziałek znowu coś przyszykować, miało być już w tym tygodniu, ale remont mnie wstrzymał.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
ok dzięki bardzoRaven :-/

Połączony z 21.09.2013 18:03:00:
i........ kiedy te nowe odcinki????
Edytowane przez Nero dnia 2013-09-21, 18:03
Na 99% w poniedziałek powinien już być 3 odcinek.

UPDATE:
Niestety ostatnio różne powody zmuszały mnie do ciągłego przesuwania wydanie nowych napisów, postaram się to nadrobić w ciągu najbliższych dni. Ponieważ nie mam pojęcia kiedy dokładnie mi się to uda, nie podaję terminu.


Połączony z 05.11.2013 00:23:37:
Napisy oficjalnie powrócą 19 listopada, niestety ze względu na piętrzące się zajęcia nie mogę jeszcze określić czy będą wychodzić co tydzień czy co dwa.
Edytowane przez Silent dnia 2013-11-05, 00:23
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: