Zobacz temat
 
Takie moje cuś - Nela-Tytanka
Ciekawe prace. Chętnie zobaczyłbym więcej Bestia ;)
Jak będę miała czas, to jeszcze powrzucam te najlepsze według mnie Bestia :P Zdjęcia mojego autorstwa też. A tak w ogóle: fajnie, że ci się podobają moje prace, bo moim zdaniem są okropne.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Najnowsze prace z DA:

fc05.deviantart.net/fs71/f/2011/134/e/5/green_day_by_nella19-d3gbawu.png

fc04.deviantart.net/fs71/f/2011/134/f/0/big_time_rush_by_nella19-d3gbaao.png

fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/122/8/3/dead____by_nella19-d3feld4.jpg - Moonie się to kojarzyło z Raven xD (tyle że nie żywą jak już coś XD )

EDIT!!! - sorry za jakość, na mojej galerii na DA lepiej widać, także można zajrzeć


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Szczerze też dostałem takie skojarzenie Bestia :P To przez ten niebieski płaszcz, który tak jakby był Raven widzianą od tylu (czy tam od przodu Bestia :P), czerwone plamy to wiadomo, kojarzą się z krwią, a białe 'wzory' na czarnym tle dla mnie są taką mroczną energią Raven.
zadziwiająco mroczny ten obraz z "Raven" Gwiazdka :D
Ja się dołączam, bo na pierwszy rzut oka wygląda jak Raven xD.
zdecydowanie, a to tło jest niczym świat w jej głowie, ciemność, czerwone plamy krwi przypominające czerwone gwiazdy. No po prostu perfekcyjna praca. Lubię taką atmosferę, jaka panuje na tym fanarcie Robin :).
Świetny jest ten FanArt. Na pierwszy rzut oka wygląda jak Rea. Lubię takie rysunki. Wszystko świetnie ładnie zrobione,w porównaniu do mojego.
Świetny jest ten FanArt. Na pierwszy rzut oka wygląda jak Rea. Lubię takie rysunki. Wszystko świetnie ładnie zrobione,w porównaniu do mojego.
Taa, świetnie zrobiony... Na jakimś tam znalezionym w necie programie graficznym XD Jest okropny i basta!


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Chcesz to żyj w takim przekonaniu, ale wiedz że nie jest tak jak myślisz Bestia ;)
Przejdź do forum: