Zobacz temat
 
Ulubione momenty
W serialu z pewnością ich nie zabraknie. W każdym odcinku po coś dobrego, ale jeśli chodzi o moje ulubione to będzie to piosenka z Pie Bros i jak Gwiadzka zauważyła - Robin który przypominał Gangsters Paradise Gwiazdka :D
Dokładnie, najlepszy moment jak do tej pory Gwiazdka :D. Generalnie serial zapowiada się bardzo pozytywnie i myślę, że tak naprawdę nie ma na co narzekać. Wiadomo - na pewno każdy liczył na coś poważniejszego, ale czasem miło jest wdrożyć w życie jakąś " odskocznię". Trzeba przyznać, że kreskówka ma w sobie dużo komizmu i w każdym odcinku jest go od groma. Bo kto na przykład spodziewał się Trygona w wersji przykładnego ojca, Gwiazdki z typową, ówczesną ziemską osobowością, czy właśnie Robina odstawiającego takie numery podczas wyrabiania prawka xD. Pozostaje czekać na kolejne odcinki i mieć nadzieję, że internauci przestaną narzekać i zaakceptują, to co jest. Myślę, że powinni być wdzięczni twórcom za to, co stworzyli, bo pieniądze nie spadają ot tak z nieba i nie zawsze możliwe jest stworzenie czegoś większego, wymagającego większych nakładów pracy i finansów.
Nie czytałem zbyt wielu opinii, ale jestem pewien, że jeśli obejrzeli to zmienili zdanie Robin :) Ważne, że coś w ogóle się dzieje, bo półtora roku temu nic nie wskazywało na to, żeby się cokolwiek ruszyło w kwestii Tytanów.

Tak w ogóle ciekawi mnie kiedy pojawi się Slade itd. A wiem, że to tylko kwestia czasu. Widziałem na jakiejś grafice gdzieś już Gizma, będzie fajnie znowu zobaczyć takie postacie. Była już Mamcia Oczko i naprawdę można ją było strawić. Sporo lepiej w porównaniu do występu w oryginalnej serii Bestia :P Ale wracamy do tematu Bestia ;)
A ja kocham ten moment, w którym Speedy się uwalnia, a Rav wskazuje mu ubrania Robina xD No i to słynne już "Haters gonna hate xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Odcinków mamy w tej chwili całkiem sporo, dodawajcie momenty które uważacie za najlepsze. Bestia ;) (Możecie wstawić odnośniki do filmików YouTube z tymi scenami)
Wznawiam Robin :)
zapodaj.net/images/856a1b72cbd8b.jpg
widzeliście to? nie zwróciłam na to uwagi wcześniej Gwiazdka :D
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2015-09-24, 12:26
Dopiero teraz dzięki tobie Bestia ;)
Wygląda na to, że celowo tak zrobiono, ażeby nikt nie zauważył. Zielone tło, mała, pomarańczowa czcionka - no, niezłe zagranie.
Czyli jednak coś się szykuje, o!
(Patrz shoutbox)
Przejdź do forum: