Zobacz temat
 
Tytani w TTG (ogólnie)
Można rzec, że Robin z TTGO to istny świrus XD Najśmieszniejsza postać w całej parodii parodii Gwiazdka :D
Ja uwielbiam te superowe pioseneczki
Najbardziej z odcinków :
Moja badz
Najlepsi kumple i
Zarty wujaszka Gwiazdka :D
W TT takich nie bylo Cyborg :(
Minęło trochę czasu od napisania poprzedniego posta i muszę się przyznać do niewybaczalnej zbrodni-zaczęła mi się podobać postać Robina w TTG (chociaż nadal uważam, że jest zrozumiałym chłopaczkiem z manią przywódczą) Bestia :P. Chyba z moją psychiką coś jest nie tak. Jeszcze trochę, a obudzę się pewnego ranka i powiem-myliłam się. Ten dziwny serial jest fajny. Brrr, cóż za przerażająca wizja. Ja nie chcę tak skoooończyć! Ale cóż, jak widać upływ czasu zmienia nastawienie.Cyborg :(
media1.giphy.com/media/1Pwqx22uruGo8/giphy.gif

Robin z TTGO! to jakieś przegięcie xD
Reszta Tytanów jakoś jest znośna - Cybuś i BB są dosyć zabawni, Gwiazdka to w sumie zawsze taka była Gwiazdka :D a Rae oglądająca Pretty Pretty Pegasus to też ciekawa odmiana, ale Rooobin...
zdecydowanie za bardzo świruje ; - ;
wygląda to tak: gdy brakuje pomysłu na odcinek, to zawsze można wcisnąć szalejącego Robina! (Luzik, kolo; Goryl; Pasożyt; Kijek czy laska; Super ruchy; Lewa noga; Wchodzę i wychodzę; Żarty wujaszka; Widzę cię) Dobra, niektóre odcinki były OK, ale czy serio nie można robić odcinków o czymś innym? Bestia -o-

wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/comicsalliance.com/files/2013/11/TTG11.jpg
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Ja właśnie kocham tego świra i szczerze powiem, że nie widzę Cybusia, ani nawet Bestii tak zjaranego XD To musiał być właśnie Robin, nie kto inny, a on xD (Brakuje jeszcze świrującego Slade'a)

No spójrz, man:
https://www.youtu...4YIYrvpmZ4

38.media.tumblr.com/ac65792719e4ef43e4ecaf30d0844fbe/tumblr_na2hm7gXMs1tz0qlxo1_500.gif

Chociaż przyznam rację, mogliby odstawić (proszki) wygłupy Robina chociaż na trochę i machnąć serię odcinków o jakichś znanych postaciach. Odcinek o Rose Wilson był przeeeeeboski. I takich chciałabym zobaczyć więcej.
Ja sobie nie wyobrażałam Robina w tej roli, a tu o proszę Robin :)
Nawet sie nie skapłam, że Rose to Rose Wilson XDXD boże, gdzie ja mam łeb Raven :-/
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Mi się nie podoba jakoś ukazanie Raven w TTGo. A Robin wymiata i właściwie tylko dla niego oglądam tę kreskówkę Booya!
Tytani TTGO!
Robin - samozwanczy lider drużyny,
Cyborg - afroamerykanin rodem z amerykańskich komedii w żelaznej zbroi.
Bestia - zielony Kudłaty ze Scooby-Doo.
Raven - gothka która prawdopodobnie ma nogi i fanka Littlest Pet Shop.
Gwiazdka - królewna, księżniczka i bohaterka RPG w jednym.

To na tyle.
W odcinku Rąsie Pąsie było fajne nawiązanie do komiksu Teen Titans - Tytani byli przedstawieni w wyglądzie z komiksu, i kwestia ze strony Robina "Nawet Raven była jakaś... szczęśliwsza", czy coś w ten deseń. Raven :-/
Mnie osobiście nie za bardzo podoba się w jaki sposób pokazali Bestię.
W TT był żartownisiem i niezbyt poważnym kolesiem, ale w TTG zrobili z niego totalnego kretyna, ale trudno. W końcu to parodia w dodatku innej parodii Robin :)
i.ytimg.com/vi/MKhnMGADw7w/hqdefault.jpg


Gdyby ktoś był zainteresowany, od niedawna na iTunes można nabyć za dolara czystą, oryginalną wersję The Night Begins to Shine by B.E.R z odcinka 40% 40% 20%. Tym samym wspomniany utwór krąży już po sieci.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
No to morowo, idę przechwycić Bestia ;)

YouTube Video

Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2015-11-07, 20:51
Ta sama wersja jest także dostępna w Play Store (Google Play) za 2,99 zł, ale biorąc pod uwagę, że nie jest to oficjalne konto twórców i sam utwór nie został udostępniony, można śmiało pobierać pliki mp3 wyszukując ich w Google Bestia ;)
Nie ma co, tak jak pisałem w komentarzach ostatnio autorzy przebijają samych siebie. Mi się to podoba bo w ostatnim czasie dostaliśmy dużo nietypowych odcinków, ale z drugiej strony trzeba zadać sobie pytanie - ile show ma wspólnego z Tytanami?
uważam, że fajnie by było gdyby wrócili starzy tytani . Ci też są spoko , bo nie ma aż tyle tych ich akcji co mnie szczerze mówiąc nudziło z czasem. w TTGO jest więcej o ich codziennych problemach i mogli by wznowić TT, ale wrzucić mniej tych walk
Są wszystkie dostępne w naszym dziale wideo, w tym sezon piąty z napisami Robin :)
Ogólnie mówiąc nowa wersja Tytanów jest bardziej dziecinna szczerze mówiąc wolałam i nadal wolę starych Tytanów
Dzisiaj do obiadu włączyłem CN i zobaczyłem polską wersję odcinka 40% 40% 20%. Co sądzicie o polskiej wersji Night Begins to Shine? Moim zdaniem nie było to specjalnie potrzebne. Brzmi słabiej.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Prawda, tłumaczenie jest dosyć słabe i czasami miałem problem ze zrozumieniem słów, ale rytmowo całkiem podobnie więc nie jest tragicznie Robin :) Choć zgadzam się, że oryginału nic nie pobije.
Przejdź do forum: