Zobacz temat
 
Trouble in Tokyo
hmmm...chyba nie oglądałemCyborg :(
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
@Rohkea proszę żeby nie offtopować za bardzo. O zepsutych odcinkach jest specjalny temat, a dla blogowych wątków z postaciami znajdziesz cały dział Robin :)

@Ola26 co do napisów to jeszcze sprawa do omówienia. Mnie przez ostatni czas nie było na serwisie, ale z tego co wiem chyba te prace jeszcze się nie rozpoczęły. Musimy się jeszcze trochę zorganizować. Sam ostatnio myślałem żeby pokusić się o tłumaczenie to "The Lost Episode".

@Rachel żadnego filmu aktorskiego (i animowanego, poza Trouble in Tokyo) póki co nie ma i nie będzie.

@TheRedX soundtrack ciekawie wykonany, a film możesz obejrzeć u nas na serwisie. Jest dostępny w polskiej wersji na megavideo, a jeśli nie lubisz limitów i dobrze znasz angielski możesz obejrzeć wersję wstawioną z youtube'a.
@Ola26 trochę się poinformowałem i na oficjalną datę rozpoczęcia prac nad napisami można wystawić marzec 2012. Wcześniej może dodam napisy do "The Lost Episode".

To byłby koniec offtopu z mojej strony Gwiazdka :]
Trouble in Tokyo - ubóstwiam. Kocham wątek R&S, fajny. Oglądałam na You Tube po angielsku, ale nie znam angielskiego więc połowy nie zrozumiałam. Ale po opisie na wiki.pl i tutaj dało się zrozumieć. Ogólnie akcja na maxa. Najlepsze było, jak Raven dała Besti z liścia. Tam jest dużo takich wątków. Co ja się będę rozpisywać, po prostu boskie.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Szkoda, że na nas wcześniej nie trafiłaś bo mieliśmy dostępną polską wersję. Możesz spróbować poszukać na torrentach, ale z tego co wiem co jakiś czas film jest puszczany na Cartoon Network i HBO. Postaram się poinformować jak się dowiem, że będzie lecieć.
Na CN??????????????????????!!!! Oglądam regularnie, a nie widziałam. A HBO nie mam. Ale i tak, dzięki.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Z tego co pamiętam to chyba najwięcej razy jesienią leciał film, ale jak mówiłem jeśli coś znajdę to dam znać i dodam do kalendarza.
Macie może jakiś link, gdzie w ogóle obejrzeć ten film? Bo ja go jeszcze nie widziałam, a sama nie mogę znaleźć. Dobrze byłoby z napisami, ale sam oryginalny dźwięk też może być. Byle nie lektor. Jeśli już ktoś pytał, to sorka, ale nie czytałam poprzednich postów, żeby sobie nie spoilerować.
Agarania - Na YT jest w całości, ale po angielsku. Ja oglądałam na HBO, więc nie musiałam szukać w internecie.
"Każdy może współczuć cier­pieniom przy­jaciół, lecz trze­ba mieć wspa­niały cha­rak­ter, by móc cie­szyć się po­wodze­niem przyjaciela."
Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń to tego filmu :) Dla mnie był -cenzura-isty za przeproszeniem :D Właśnie jak mówicie - szkoda, że ten film jest zakończeniem całego serialu :c No cóż :3
Na zalukaj jest z lektorem, na cda i ekinoRobin :)
Agarania napisał(a):

Macie może jakiś link, gdzie w ogóle obejrzeć ten film? Bo ja go jeszcze nie widziałam, a sama nie mogę znaleźć. Dobrze byłoby z napisami, ale sam oryginalny dźwięk też może być. Byle nie lektor. Jeśli już ktoś pytał, to sorka, ale nie czytałam poprzednich postów, żeby sobie nie spoilerować.



Byle nie lektor? Wydaje mi się, że nie ma innych możliwości.
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Mój lektor przetłumaczył mi raz "Tajtani, wio!", so...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Chyba mamy tego samego lektora For... Skąd brałaś odcinek? Bestia ;)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Chyba z chomika, a ty?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
I wszystko jasne! XD Ja też mam z chomika. Tajtani, wio!
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
nawet ciekawe, tak 8/10
Mógłby być troszkę lepszy i mogliby poruszyć temat Sladea, ale ogólnie jest fajny Robin :)
Według mnie to był bardzo ciekawy film. Szkoda tylko, że na tym się skończyło - nie ma ani 6 serii ani chociażby kolejnego filmu... Cyborg :(
Booya!
Ewidentnie na pierwszym planie jest relacja Gwiazdki z Robinem. Jako film o Młodych Tytanach fajne, ale jako zakończenie (bo z tego wiem tym miało być) serii tragedia
Przejdź do forum: