Zobacz temat
 
Trouble in Tokyo
Biedny Cyb zostałby sam xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
I został sam prawdę mówiąc. Ale mogliby go z kimś spiknąć.
Kim xD? Jinx xD? Terrą xD?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Może Jinx, bo było to pokazane w epizodzie 27 ;d
A dla mnie jest ok. Gdyby do filmu wrzucili kolejne wątki miłosne, czyli Terra/Jinx-Cyborg, Bestia-Raven to sorry, ale dla mnie straciłby na wartości jeszcze bardziej. Trzeba pamiętać, że TT to głównie kreskówka o bohaterach, przyjaciołach, a nie o parach.
Trafna uwaga. Ale z tymi innymi parami to myślałam, że tak minimalnie. Żeby był jakiś krótki wątek, który skłaniałby widza do refleksji. Ale tak całościowo, to zdecydowanie walka. Bez takich momentów Tytani, można by było powiedzieć, że nie byliby już Tytanami. Bo prawda, skoro TT, to głównie bohaterowie, więc dokładnie tak, jak uważasz.
Zgadzam się z wami. Jedna para mi wystarczy, a reszta to nie była by nasza serialowa bajka, a w zamian byłoby tylko o tych parach. Bo tytani to bohaterowie, którzy walczą z wrogami. Robin i Gwiazdka, jestem zdecydowanie za. Ale pozostałe, nie.
A ja się nie zgadzam (główie przez to, że to opinia Zwinnego) Bestia :P. Ja kocham BB i Rav.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja też lubię ten paring, ale jak by go chcieli w tym filmie upchać to to by było przesłodzone i straciło taki Tytanowy charakter. Nie, jedno love story na jeden film wystarczy XD Choć zgadzam sie z Gwiazdeczką, taki delikatny epizod by nie zaszkodził Gwiazdka :D
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Szczerze? Było git, ale gdybym mogła wybierać, to zamiast Star i Roba wrzuciłabym Rav i BB

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Rohke, tego mogłam się po tobie spodziewać Gwiazdka :D xD
Albo Roe i Trista, albo ArisxRobina, albo BB i Marion... Mam dużo pomysłów xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dobrze to widać Gwiazdka :D
Wyobrażam sobie, jakie zamieszanie by było, kiedy znalazłoby się tyle wątków. Bestia :P
Mieli by co robić przez 15 lat xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Heh, dokładnie! Gwiazdka :D Eh, szkoda, że nie zrobili jeszcze jakiegoś filmu o MT... Z chęcią by się obejrzało Robin :)
Nooo... I że nie przetłumaczyli ostatniej serii Cyborg :(

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Podobno trwają prace na naszym serwisie w związku z przetłumaczeniem 5 serii

Kiedyś w necie natrafiółam na to zdjęcie http://th02.deviantart.net/fs9/300W/i/2006/048/7/c/Teen_Titans_by_fauxster.gif w sumie byłam przekonana ,że zrobili o nich film. Niestety to były złudne nadzieje.
Widziałam to zdjęcie wiele razy, i byłam przekonana, że ten film na pewno gdzieś się pojawi albo ja po prostu nie potrafię odnaleźć go w internecie ale moje przemyślenia były błędne. Szczerze? Jeśli mam wyrażać swoją opinie, to odrobinę się zawiodłam.
Jasny gwint!!!

Zdążyłem tylko obejrzeć ten film do 40-tej minuty

A tak wogóle to co powiecie o tym Soundtracku do filmu którego znalazłem w Youtube??
Wiem że to nieodpowiedni dział ale zawsze mozna ten post usunąć.

http://www.youtub...re=related
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Mi rozłączyło przy 10 minucie odcinka "rozbitkowie".

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: