Zobacz temat
 
X czy Y?
Metal, choć z tego co ostatnio czytałam, jego produkcja w szkodliwości jest zbliżona do plastiku, więc no :/

pestki słonecznika czy dyni?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Słonecznik!!!!!!

Romantyzm czy pozytywizm?
Wybieram romantyzm, bo w pozytywizmie stawiano na empiryczne podejście do nauki, co moim zdaniem jest ograniczające, bo nie dopuszcza teorii

Epikureizm czy hedonizm?
Epikureizm, a niech będzie

Starożytna Grecja czy Egipt?
Egipt, bo zaczęłam czytanie książek Riordana od środka xD. A tak serio, to Egipt wydaje mi się bardziej kreatywny np. pod względem mitów od Grecji/Rzymu (jeden podwalił wierzenia drugiemu, a w ogóle to bogowie mieszkają o tam na górze za tą rzeczką i w 90% wszystkiemu winny jest brak jakiejkolwiek kontroli Zeusa)


*spoiler*

rano czy wieczór?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wieczór


Kotek rudy czy w typie tygryska?
Tygrysek <3
titansgo.pl/upload/img/5e87261b6de85.jpg
(takie pręgowane dachowce dostały nawet swoją własną nazwę rasy - kot europejski krótkowłosy)

kot czarny czy biały?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czarny Bestia ;)

Praca z ludźmi czy bez?
Bez, ludzie rozpraszają
(albo chichoczą przez pół godziny jak porąbani kiedy próbujesz ogarnąć trudny temat)

deszcz czy śnieg?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Śnieg

Piłka nożna czy siatkówka?
I jednego i drugiego mam dość przez granie z klasą. Ale chętnie zagrałabym z bliższymi ludźmi w nożną

zeszyt w twardej oprawie czy kołozeszyt?
Twarda oprawa. Wygodniejszy.

Muzyka folk czy z lat 20.?
Z lat 20, lubię Charliego Chaplina.

Film czy serial?
Edytowane przez ZiomekMAX dnia 2020-10-11, 22:21
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
Serial zdecydowanie

Zaczynanie projektu czy kończenie?
Kończenie, widać całość, to co chciało się uzyskać i to co zrobiło się przypadkiem, ale miało pozytywny efekt. W przypadku oddawania pracy komuś, to jeszcze satysfakcja z oceny i ulga, że już po wszystkim.

Lot samolotem czy rejs statkiem?
Odpowiedź zaznacz X
Czerwonym X
Stateczki, bo są fajne Gwiazdka :D i nie jest się przykutym do jednego siedzenia przez kilka godzin
(plus na jednym stateczku mieli telewizor, polecam oglądanie Kuchennych rewolucji w trakcie przybijania do portu xD)

Mleko krowie czy kokosowe (lub inne mleka, np migdałowe itd.)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Krowie, ale tylko dlatego, że nie pamiętam czy piłam kokosowe etc.

Woda kokosowa czy aloesowa?
aloesowa, chociaż nie piłam, ale kokosowa jest okropna ;x

wiosna czy jesien?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Jesień, zwłaszcza odkąd nie wiąże się ona ze szkołą <3

Orzechy włoskie czy laskowe? (a dla alergików: woda zwykła czy gazowana?)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Włoskie!

Harley Quinn czy Poison Ivy?
Przejdź do forum: