Zobacz temat
 
[WAŻNE] Prace nad serwisem :)
yay! Już tęsknie za Kirą, więc nie mogę się doczekać xDD.
A teraz czas odkryć, jaki miałam login na HM...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Miałaś login na HM? To zajrzyj koniecznie do działu o Tytanach Gwiazdka :D
zajrzę na pewno, jak go odkryję xDD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Na tej liście są zmiany tylko. Kalendarz i galeria zostają. Obydwie rzeczy dostaną też nowe wersje, ale to później.

Połączony z 11.01.2013 21:22:48:
i47.tinypic.com/2u6i815.png
Jak kogoś to interesuje - pierwszy screen z nowej apki. Jeszcze trochę i będziecie mogli ściągać Bestia ;)

Połączony z 13.01.2013 15:40:05:
Będzie niestety opóźnienie w pracach, muszę rozwiązać problem z kodowaniem polskich znaków na serwisie, przez co premiera aplikacji zostaje przesunięta wstępnie gdzieś o tydzień.

Co już działa:
- logowanie,
- newsy,
- powiadomienia o notkach,

Do zrobienia:
- polskie znaki,
- shoutbox,
- prywatne wiadomości,
- dopracowanie wyglądu.

Połączony z 16.01.2013 20:16:00:
Problem polskich znaków został już rozwiązany, tak więc w weekend ruszam ostro z dalszymi pracami.

Mam też ciekawą propozycję, która ma na celu zachęcić was do przenoszenia swoich blogów na serwis - zamierzam przy kolejnych aktualizacjach aplikacji wprowadzić możliwość czytania notek umieszczonych na blogach znajdujących się na serwisie. Jak to by miało wyglądać, jeszcze Wam wytłumaczę, póki co planuję taką opcję Bestia ;).

Połączony z 02.02.2013 20:21:26:
WAŻNE:

W ciągu tego tygodnia na serwis wrócą Titanimals, w wersji darmowej. Na razie bez większych zmian.

Wszystkie Wasze zwierzaki będą nadal, więc nic nie straciliście. Z czasem będziemy myśleli o rozbudowie gry.
Edytowane przez Silent dnia 2013-02-02, 20:21
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Póki co nie ma na serwisie w planach większych działań, ale myślę, że można powoli wziąść się za ich zbieranie.
W ostatnich latach mało w sumie było zmian, osobiście fakt mi nie przeszkadza. Wszystko jest dostępne w dogodnej formie, a i nowi użytkownicy których jest bardzo dużo, pewnie nie zdążyli się znudzić serwisem. W liście zadań możecie zobaczyć kilka nowych planów. Ja jednak apeluję do wszystkich aby napisać w niniejszym temacie w kilku punktach rzeczy, które chcielibyście zmienić.
mi się marzy aplikacja mobilna! Robin :)
Ponieważ niedawno udało mi się rozwiązać odwieczny problem serwisu - archaiczne kodowanie znaków, prace ruszyły wreszcie do przodu.
Plany na najbliższy czas nie są jeszcze sprecyzowane, ale możecie się spodziewać, że dziać będzie się dużo, bo w końcu da się wygodnie pracować. Temat aplikacji mobilnej na pewno powróci, najprawdopodobniej będzie ona dostępna tylko na telefony z androidem.
Najbliższe prace będą się skupiać na przystosowaniu strony do urządzeń mobilnych i ogólnym poprawieniu wyglądu i wygody użytkowania.

Ponieważ podczas prac błędów i przeoczeń nie da się uniknąć, bardzo proszę o zgłaszanie wszystkiego co zauważycie w tym temacie. Znacznie przyspieszy to pracę. Dzięki!
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja bym usunęła pole "Tlen". Tlen jako środek komunikacji już nie istnieje, program chyba działa, ale prawdopodobnie tylko do podłączania pod to innych jak np GG. Padł. Została tylko poczta, a przynajmniej do przeglądarkowego Tlenu już nie ma dostępu od któregoś maja. Robin :)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Ok, dzięki za informację.

Połączony z 2016-06-29, 22:32:19:
Edycja artykułów została zmieniona, po testujcie w wolnej chwili i napiszcie jeśli będą jakieś uwagi
Edytowane przez Silent dnia 2016-06-29, 22:32
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kiedy oglądam wideo bądź odcinki to ucina mi z prawej strony.
Nie mogę włączyć na cały ekran bo mi zwyczajnie uciekło ten przycisk.
To chyba przez to, że główna część jest za wąska.
Na razie zmiany bardzo mi się podobają. Górny panel lepiej wygląda.

Mam ten sam problem z wideo do raven1206. Poza tym strona wydaje mi się jakby węższa na niekorzyść mojego użytkowania. Przycina avki i nicki userów na forum.

Jakie zmiany jeszcze planujesz zrobić? Może przydałaby Ci się pomoc, skoro sam jesteś już "na fali"?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Dział wideo, jeszcze nie został poprawiony. strona nie powinna być węższa. Jakie macie rozdzielczości ekranu?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ale jest. Jestem wręcz o tym przekonany. Obecnie 1/3 strony na ekranie jest po prostu pusta. 1366x768.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Mam identycznie co Sulik. Główna strona powinna być szersza. Chyba.
Dokładnie tak, również mam tą samą rozdzielczość i strona jest za wąska. Na głównej mi aż tak bardzo to nie przeszkadza, ale na forum już tak. Avatary i nicki przycina w zależności od powiększenia, a na komórce to już nic nie da się zrobić.

Przydałby się większy odstęp od nagłówka po zalogowaniu bo znika komunikat i jest już on "przyklejony" do paska z blogami.

Przy newsach często komentarze wypadają na dół, np. jeśli nazwa kategorii jest za długa.

Informacje z artykułów kompletnie wywala, ale to raczej każdy zauważył.

Połączony z 2016-07-01, 19:31:29:
Screeny zaraz ci wyślę.

Połączony z 2016-07-01, 19:32:02:
Przy nowych wiadomościach nie wyświetlała się ikona prawidłowo. Nie wiem jak jest teraz.
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-01, 19:32
Dzięki za listę, przez weekend postaram się to wszystko poprawić,
jeśli chodzi o szerokość strony, to nie zmieni się już, ale znikną całkiem boczne panele, więc cała treść się rozciągnie, a strony na których ucina treść dopiero będą przebudowywane. Także to są tylko chwilowe "pozostałości" po starym layoucie.

Jeśli jeszcze coś znajdziecie podsyłajcie, screeny możecie też tu wstawiać.

Połączony z 2016-07-02, 12:17:54:
Ok, chwilowo też poszerzyłem stronę.

Połączony z 2016-07-02, 14:33:29:
Zaraz przebuduję widok wątków na forum.

Połączony z 2016-07-02, 15:45:46:
Dobra, na razie udało mi się wyczyścić trochę kodu i po zamieniać kontrolki. Jutro lub później zacznę przebudowywać całą strukturę.
Edytowane przez Silent dnia 2016-07-02, 15:45
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent - ważna rzecz. Nie działa dodawanie newsów i artykułów z panelu administratora. W sumie wszystkie przyciski odsyłają mnie od razu na stronę główną i nawet dostanie się do panelu to wyzwanie. Raz pójdzie, innym nie. To samo z edycją. Z poziomu przeglądarki Googlre Chrome. Na Firefoxie jest ok.
Chciałem właśnie dodać artykuł i teraz to zauważyłem.


BTW. Pasek pod forum też lekko wywala.

Połączony z 2016-07-04, 14:36:59:
W dziwny sposób edytor zapisuje szkice, zamiast aktualizować ciągle jeden i ten sam, system tworzy nowe. Stary edytor był mocno na plus, przy tym trudno mi się połapać :/

Połączony z 2016-07-04, 14:49:59:
Nie zapisało mi też newsa po tym jak go opublikowałem.

Połączony z 2016-07-04, 14:56:10:
Dziwne też są entery, czasami same znikąd się pojawiają, a czasami cały tekst jest przyklejony. Jak znajdę jeszcze jakieś błędy to dam znać. Tak czy tak dodawanie artykułów to teraz męka. :/
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-04, 14:56
Mi tylko przeszkadza opcja z ustawianiem obrazków, bo robią się dziury na pół tekstu. Polecam przerzucić się na starą, dobrą Operę, śmiga jak należy Gwiazdka :D. Jak dla mnie nowy wygląd jest o wiele bardziej intuicyjny i wywalono połowę zbędnych rzeczy.
Co do obrazków, to do ich ustawiania trzeba wklepać float: left; lub float: right; w ustawieniach zaawansowanych obrazka, by się poprawnie ustawiały. Silent obiecał zająć się przywróceniem tej opcji wieczorem.
Edytowane przez For dnia 2016-07-04, 16:37

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Obrazki to akurat nie problem, bo idą razem z wyjustowaniem tekstu - można je wyrównać do prawej, do lewej i do środka.

Z Opery nie korzystam, pewnie nie jestem jedyny. Z Chrome się przyzwyczaiłem od jakiegoś czasu, ale póki trzeba wracam na Firefoxa.
Zwinny napisał(a):

Obrazki to akurat nie problem, bo idą razem z wyjustowaniem tekstu - można je wyrównać do prawej, do lewej i do środka.


Można też je wyjustować jak normalny człowiek Bestia :P I jeszcze raz mi przestawisz artykuł do lewej, to cię trzepnę.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: